12.4.2008 |
LT |
Europos Sąjungos oficialusis leidinys |
C 92/30 |
2008 m. sausio 21 d. pareikštas ieškinys byloje Laboratórios Wellcome de Portugal prieš VRDT — Serono Genetics Institute (FAMOXIN)
(Byla T-26/08)
(2008/C 92/62)
Kalba, kuria surašytas ieškinys: anglų
Šalys
Ieškovė: Laboratórios Wellcome de Portugal Lda (Algés, Portugalija), atstovaujama advokato R. Gilbey
Atsakovė: Vidaus rinkos derinimo tarnyba (prekių ženklams ir pramoniniam dizainui) (VRDT)
Kita procedūros Apeliacinėje taryboje šalis: Serono Genetics Institute SA (Evri, Prancūzija)
Ieškovės reikalavimai
— |
Panaikinti 2007 m. lapkričio 20 d. VRDT pirmosios apeliacinės tarybos sprendimą (byla R 10/2007-1) ir pripažinti ieškovės pateiktą prašymą dėl registracijos paskelbimo negaliojančia pagrįstu; |
— |
panaikinti visus Vidaus rinkos derinimo tarnybos ieškovei skirtus įsakymus dėl išlaidų ir priteisti iš Tarnybos ieškovės patirtas bylinėjimosi išlaidas. |
Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai
Įregistruotas Bendrijos prekių ženklas, dėl kurio pateiktas prašymas pripažinti jo registraciją negaliojančia: žodinis prekių ženklas „FAMOXIN“ 5 klasės prekėms ir paslaugoms — Bendrijos prekių ženklas Nr. 2 491 298.
Bendrijos prekių ženklo savininkas: Serono Genetics Institute SA.
Šalis, prašanti pripažinti Bendrijos prekių ženklo registraciją negaliojančia: ieškovė.
Šalies, prašančios pripažinti registraciją negaliojančia, prekių ženklo suteikiamos teisės: žodinis nacionalinis prekių ženklas „LANOXIN“ 5 klasės prekėms.
Panaikinimo skyriaus sprendimas: atmesti prašymą pripažinti registraciją negaliojančia.
Apeliacinės tarybos sprendimas: atmesti apeliaciją.
Ieškinio pagrindai: Tarybos reglamento Nr. 40/94 8 straipsnio 1 dalies b punkto, 52 straipsnio ir 56 straipsnio 2 ir 3 dalių pažeidimas, nes Apeliacinė taryba pripažino, kad ankstesnis prekių ženklas buvo naudojamas „širdies ir kraujagyslių ligoms skirtiems digoksino farmacijos preparatams“, o ne „digoksino farmacijos preparatams“, ir neteisingai įvertino atitinkamą visuomenę, įvairių atitinkamos visuomenės dalių pastabumo lygį ir prekių ženklų bei prekių, dėl kurių kilo ginčas, panašumą.