A 4 legjobb olcsó VPN iPhone-ra és iPadre (iOS)
Az Apple App Store-jában százával találhatunk VPN-eket, amelyek mind a legjobbként hirdetik magukat. Hogy időt (és pénzt!) takarítsak meg a számodra, több tucatnyi VPN-szolgáltatást teszteltem, és leszűkítettem a listát a 4 legjobbra, amelyek teljes védelmet nyújtanak iOS-re, ráadásul nem is kerülnek sokba.
Összességében a CyberGhostot találtam a legmeggyőzőbbnek, kiváló minőségű szolgáltatásai és megfizethető ára miatt. Fantasztikusan jól teljesített a sebességi teszteken és a földrajzi korlátozások megkerülésében, így ár/érték arányban szinte vetélytárs nélkül maradt.
A listában szereplő mind a négy VPN natív, az iPhone-ra közvetlenül letölthető alkalmazást kínál, és támogatja több eszköz egyidejű csatlakozását is. Egyszerűen telepíthetők, egy kattintással kapcsolódnak a szerverekhez és – ami a legjobb – havi díjuk nem több mint 5 dollár, ami igazán nem sok a prémium kategóriájú védelemért cserébe. Szerkesztői megjegyzés: A WizCase egyik alapértéke az átláthatóság, ezért tudnia kell, hogy ugyanahhoz a tulajdonosi csoporthoz tartozunk, mint CyberGhost VPN. Ez azonban nem befolyásolja az áttekintési folyamatunkat, mivel szigorú tesztelési módszertant követünk.
Próbáld ki az CyberGhost-t iPhone-dal
Röviden: A 4 legjobb olcsó VPN iOS-re
- CyberGhost – nagyszerű VPN iOS-hez, hosszabb távra olcsó előfizetéssel, nagy sebességgel és prémium biztonsági funkciókkal.
- Private Internet Access (PIA) – A legolcsóbb választás egy éves előfizetés esetén, megfelelő biztonsági funkciók, azonban nem minden esetben tudja feloldani a streaming-szolgáltatók blokkolását.
- PrivateVPN – Hét napos ingyenes próbalehetőség, elfogadható árak, de a kis számú szerverparkja miatt néha belassulhat.
- IPVanish – Havi előfizetésben a legolcsóbb, de Amerikán kívülről nem tudja megbízhatóan elérni a Netflixet.
Szerkesztői megjegyzés: Nagyra értékeljük olvasóinkkal fennálló kapcsolatunkat, és átláthatóság és integritás útján igyekszünk kiérdemelni a bizalmat. A tulajdonosi csoportunk megegyezik néhány, az oldalon véleményezett piacvezető termékével: Intego, Cyberghost, ExpressVPN, és Private Internet Access. Ez viszont nincs hatással a véleményezési folyamatra, mivel szigorú tesztelési módszertanhoz igazodunk.
A legjobb olcsó VPN-ek iPhone-ra és iPad-re 2024
1. CyberGhost – Streamingre optimalizált szerverek, a gyors és egyszerű filmnézéshez iOS-eszközökön
Főbb jellemzők:
- Havi előfizetési díjtól elérhető, 45 napos pénzvisszafizetési garancia
- Alkalmazás iOS-re és macOS-re
- 100 országban több mint 11.676 szerver, gyors kapcsolódás világszerte
- Nagy sebesség, adatforgalmi korlát nélkül
- Kategóriájában a legjobb titkosítással védi eszközeidet és adataidat
- Akár hét eszközzel kapcsolódhatsz egyidejűleg
A CyberGhost optimalizált streaming-szerverein keresztül könnyedén nézheted kedvenc filmjeidet és sorozataidat iOS-en. A szervereket rendszeresen tesztelik, hogy a streaming-szolgáltatások garantáltan gyorsan és megbízhatóan, pufferelés nélkül elérhetők legyenek. Az optimalizált szervereknek köszönhetően bármilyen körülmények között képes leszel megkerülni az olyan földrajzi korlátozásokat, mint amilyet a Netflix is használ. Teszteltem a CyberGhost Amerikai Netflix-es szerverét és egyszer se futottam bele a Netflix jellemző proxihibájába.
Az iPhone XS-emen nagyon könnyű volt az optimalizált szerverekre való csatlakozás, mivel a “Streaming”-szerverek egy külön menüpontban is elérhetők. A kiválasztott streaming-szolgáltatásra koppintva a CyberGhost automatikusan az arra optimalizált szerverre csatlakoztatott, az egész három másodpercet se vett igénybe.
Csináltam pár sebességtesztet az Ooklával, hogy lássam, van-e sebességbeli különbség az egyszerű és az optimalizált szerverek között. Amikor a CyberGhost amerikai Netflixre optimalizált szerverét használtam, majdnem 31Mbps volt a sebesség, ami elég akár a Netflix ultraHD-videóihoz is. Az alap szerveren mintegy 30%-kal alacsonyabb, 23Mbps sebességet tapasztaltam. Ez még mindig elég a pufferelésmentes streaminghez, azonban a blokkolást nem mindig sikerült feloldani ezen a szerveren keresztül.
Ami nem tetszett, az az volt, hogy a CyberGhost nem enged szervert váltani, amíg tart a kapcsolat az iOS-alkalmazásban. Ha másik szerverre akartam fellépni, előbb le kellett csatlakoznom a szerver-menü eléréséhez, úgy tudtam új szervert választani és újrakapcsolódni. Ugyan az egész csak 10 másodpercet vesz igénybe (vagy kicsit többet, ha keresgélni akarok a szerverek között), de jobb lenne, ha úgy is elérhető lenne a szerverek menüje, hogy közben fennmarad a meglévő csatlakozás.
Ha szeretnéd kipróbálni, hogy a CyberGhost a neked leginkább megfelelő VPN-e, megteheted a 24 órás ingyenes próbaidőszak során. Még csak meg se kell adnod a hitelkártyád adatait, amig a próbaidőszak tart. Ha egy nap használat nem elég meggyőző, akkor élhetsz a CyberGhost 45 napos, indoklás nélkül igénybe vehető pénzvisszafizetési garanciájával. Ennek igénylése roppant egyszerű, csupán írnod kell az ügyfélszolgálatnak e-mailben vagy a bármikor elérhető élő chaten keresztül.
Szerkesztői megjegyzés: A WizCase egyik alapértéke az átláthatóság, ezért tudnia kell, hogy ugyanahhoz a tulajdonosi csoporthoz tartozunk, mint CyberGhost VPN. Ez azonban nem befolyásolja az áttekintési folyamatunkat, mivel szigorú tesztelési módszertant követünk.
A CyberGhost a következő eszközökön használható: iOS (9.3 vagy újabb verzió), macOS (10.12 vagy újabb verzió), Windows, Android, Linux, Chrome, Firefox, Amazon Fire Stick, Android TVs és routerek.
A CyberGhost működik együtt: Netflix, HBO GO, Hulu, Amazon Prime, YouTube TV, Disney+, Sling TV, Crunchyroll, ESPN és BBC iPlayer.
2. Private Internet Access (PIA) – Stabilan gyors sebesség, kicsi és egyszerű iOS-alkalmazással
Főbb jellemzők:
- 7 napos, ingyenes próbaidőszakot követően havi előfizethető
- Applikáció iPhone-ra, iPadre, Macre
- Több mint 35000 szerver 91 országban, a könnyű helyzetváltoztatásért
- Nagyszerű sebesség, adatforgalmi korlát nélkül
- Szigorú naplózásmentes irányelv és erős titkosítás a csúcskategóriás adatbiztonságért
- Akár Korlátlan egyidejűleg csatlakoztatható eszköz
A Private Internet Access (PIA) igazán “pehelysúlyú” játékos, az iOS-es eszközökön csupán nagyon kicsi tárhelyet, mindössze 33,5MB-ot foglal. Legalább több marad a fotóknak… Ez a kompakt VPN azonban minden biztonsági funkcióval rendelkezik, ami az iOS-eszközeid védelméhez szükséges.
Ki akartam próbálni, mennyire biztonságos a PIA, úgyhogy felléptem a New York-i szerverre és lefuttattam egy DNS-szivárgási tesztet. Az eredmény teljesen megnyugtató volt, sem a DNS-em, sem az IP-címem nem szivárgott ki.
Természetesen azt is szerettem volna tudni, hogy a PIA képes-e a Netflix-streaminghez megfelelő sebességet nyújtani. A leggyorsabb elérhető szerveren (az angliai Southamtonban) igencsak meggyőző, 56Mbps sebességet mértem, a különbség alig 10Mbps volt az internetszolgáltatóm szokásos sebességéhez képest. A New York-i szerveren már nem mentek ilyen gyorsan a dolgok, több mint 50%-kal esett vissza a sebesség 26,8Mbps-re. Bár a csökkenés jelentős, még mindig elég gyors ahhoz, hogy HD-minőségben nézhessem a Netflix US streamingjét az iPhone-omon, és csupán pár másodpercet kellett várnom a pufferelésre a lejátszás indulása előtt. Szintén HD-minőségben tudtam nézni a Netflix kanadai, ausztrál és japán streamingjét, bár közben néhányszor szervert kellett váltanom, hogy mindegyikhez megtaláljam a legjobbat. Szerencsére a szerverek közti váltás végtelenül egyszerű és a megfelelő kapcsolat megtalálása csupán pár percet vesz igénybe.
Ha egy olyan VPN-alkalmazást keresel iOS-re, ami nagyon kevés erőforrást foglal a telefonon, de mégis megfelelő biztonságot nyújt, akkor a PIA kiváló választás lehet. Ebben a listában a legolcsóbb éves előfizetési díjat kínálja, ráadásul azon kevés VPN-ek közé tartozik, amelyek 7 napos, teljesen ingyenes próbaidőszakot adnak új felhasználóik számára. Nem kell megadnod semmilyen fizetési adatot, elég csak regisztrálni az iPhone-odon vagy az iPadeden és egy héten keresztül, kockázatmentesen teheted próbára a PIA tudását. Ha még tovább szeretnéd tesztelni az appot, akkor élhetsz a PIA 30 napos pénzvisszafizetési garanciájával. A visszaigénylés könnyen elindítható ügyfélszolgálati jegy formájában vagy e-mailen keresztül.
Szerkesztői megjegyzés: A WizCase egyik alapértéke az átláthatóság, ezért tudnia kell, hogy ugyanahhoz a tulajdonosi csoporthoz tartozunk, mint Private Internet Access. Ez azonban nem befolyásolja az áttekintési folyamatunkat, mivel szigorú tesztelési módszertant követünk.
A PIA a következő eszközökön használható: iOS (11 vagy újabb), macOS (10.12 vagy újabb verzió), Windows, Android és Linux
A PIA működik együtt: Netflix (néha), YouTube, BBC iPlayer, Disney+, Hulu és ESPN.
3. PrivateVPN – Optimalizált szerverekkel nyújt akadásmentes, gyors streaming-elérést iOS-en
Főbb jellemzők:
- 7 napos, ingyenes próbaidőszakot követően előfizetés havi €2.08
- Applikáció iPhone-ra, iPadre és Macre
- Több mint 200 szerver 63-nál több országban a gyors kapcsolódáshoz világszerte
- Korlátlanul gyors streaming, adatforgalmazási korlát nélkül
- Naplózásmentesség és katonai szintű titkosítás az adataid védelmében
- Akár hat eszközzel is kapcsolódhatsz egyidejűleg
Ha VPN-ről esik szó, általánosságban kijelenthetjük, hogy minél több szervere van egy szolgáltatásnak, annál jobb. A PrivateVPN hálózata csupán valamivel több mint 200 szerverből áll, amelyek 63 országban vannak szétszórva a világon, így inkább a biztonságra és a sebességre koncentrálnak a nagy méret helyett. És ez meg is látszik, mivel a specializált szerverek nagy arányának köszönhetően megbízhatóan kerüli meg a blokkolásokat és a tűzfalakat – beleértve a Nagy Kínai Tűzfalat is.
Kipróbáltam, mit tudnak a PrivateVPN optimalizált szerverei, és az iPhone-om és az iPadom segítségével próbáltam megkerülni a Netflix kemény falatnak számító VPN-technológiáját. Az amerikai szervert választottam, amelyikről úgy gondoltam, hogy hozzám a legközelebb helyezkedik el (New York 1). Az asztali alkalmazással szemben az iOS-en egyáltalán nem tapasztaltam késleltetést.
Alig öt másodperc alatt csatlakoztam a PrivaeVPN hálózatára, majd amikor a Netflixre kattintottam már láttam is az amerikai tartalmak listáját. Megkerestem a kedvenc sorozatomat, a HD-minőségű videó azonnal elindult, anélkül, hogy bármennyit is pufferelt volna. A szokásos Ookla sebességtesztet is lefuttattam, az eredmény 30Mbps volt, ami bőven elég az akadásmentes HD-streaminghez.
Ha hozzám hasonlóan te is szereted online nézni a sorozatokat, és nemzetközi tartalomra vagy kíváncsi valamelyik iOS-es eszközödön, ajánlom, hogy próbáld ki a PrivateVPN-t. Ha írsz az ügyfélszolgálatnak, kapsz tőlük egy hét napos próbaidőszakra szóló kódot, anélkül, hogy meg kéne adnod bármilyen kártyaadatodat. Ha szeretnéd hosszabban tesztelni, a PrivateVPN 30 napos pénzvisszafizetési garanciájával élve könnyen lemondhatod az előfizetést, ha mégse lennél elégedett a szolgáltatással.
A PrivateVPN a következő eszközökön használható: iOS (10 vagy újabb verzió), macOS (10 vagy újabb verzió), Windows, Android, routerek és Linux
A PrivateVPN működik együtt: Netflix, YouTube, DAZN, Amazon Prime, NBC, BBC iPlayer, Disney+, Hulu és ESPN.
4. IPVanish – Akár 10 egyidejű kapcsolat egy intuitív iOS-alkalmazással
Főbb jellemzők:
- Havi előfizetési díjtól, 30 napos pénzvisszafizetési garancia
- Applikáció iPhone-ra, iPadre és Macre
- Több mint 2.400 szerver, 55 helyszínen a sima szerverváltások érdekében
- Korlátlan sávszélesség a gyors streaming és torrentezés kedvéért
- A kapcsolati és a forgalmi adatok egyaránt naplózásmentesek, minőségi titkosítás az adataid védelméért
- Akárhány eszközre telepíthető, amikből egyidejűleg 10 csatlakozhat
Ha nálad is mindenféle eszköz hever a lakásban, mint nálam, akkor nagyon jól eshet a tudat, hogy az IPVanish mindegyiken futni fog. Az alkalmazást akárhány eszközre letöltheted, a telepítés pedig még fél percet se vesz igénybe. Az IPVanish egyszerre ugyan csak 10 csatlakozást engedélyez, de ez még nekem se okozott problémát a magam a 15 eszközével.
Az IPVanish iOS-alkalmazása nagyon egyszerűen használható és rengeteg információval segít a legjobb szerverek kiválasztásában. Amikor szervert akarsz választani, láthatod annak pontos helyzetét, így egy országban vagy városban egészen konkrétan is kiválaszthatsz egy szervert. Nagyon tetszett, hogy az IPVanish megmutatja a szerverek pillanatnyi leterheltségét (vagyis, hogy hányan csatlakoznak rá éppen) és a pinget (a szerver és az eszközöd közötti kommunikáció sebessége) is. Mivel nagyon alaposan ki tudtam választani a megfelelő szervert, a létrejövő kapcsolat minden esetben gyors volt.
Az egyik kedvenc funkcióm az IPVanish iOS-alkalmazásában a beépített ügyfélszolgálat. Ha bármi gondod akad, nem kell kilépned az alkalmazásból és a weboldalukon keresztül segítséget kérni. Nem csak a hibaelhárításban vettem hasznát a leírásoknak, de használtam az appban lévő élő chatet is. Így nagyon kényelmesen és gyorsan jutottam információkhoz és segítséghez, amikor szükségem volt rá.
A legjobb, ha te magad is kipróbálod, hogy az IPVanish a neked való alkalmazás-e. A pénzvisszafizetési garanciának köszönhetően az IPVanisht 7 napon keresztül tesztelheted kockázatmentesen Arra mindenképp ügyelj, hogy amennyiben az iOS-alkalmazáson keresztül regisztrálsz az IPVanish-ra, és szeretnéd lemondani, akkor a pénzt az Apple-től kell visszaigényelned, nem az IPVanish ügyfélszolgálatától.
Az IPVanish a következő eszközökön használható: iOS (11 vagy újabb verzió), macOS (10.10 vagy újabb verzió), Windows, Android, Chrome, Fire TV, Linux és routerek.
Az IPVanish működik együtt: Netflix (egyes esetekben), YouTube, Kodi, Amazon Prime, Disney+, Hulu és ESPN.
Vigyázat! Óvakodj az iPhone-ra kínált ingyenes VPN-ektől! (Nem éri meg)
Az olcsónál is vonzóbb lehet, ami ingyen van, azonban egy ingyenes VPN veszélyeztetheti az adataid biztonságát. Nem éri meg ilyen kockázatnak kitenni az iOS-es eszközeidet. Az ingyenes VPN-ek sokszor eladják felhasználóik személyes adatait külső reklámszolgáltatóknak, még ha azt is állítják, hogy a tevékenységed anonim marad. Ami még rosszabb, némelyik ingyenes VPN kémprogramokat, rosszindulatú programokat tartalmaz, amik az adataidra pályáznak.
Létezik néhány valóban erős biztonságot kínáló ingyenes VPN, azonban ezek csak korlátozott adathozzáférést, szervereket és sebességet biztosítanak. A legtöbb ingyenes VPN szándékosan állít havi forgalmi korlátot és limitálja a sebességet, hogy az előfizetéses szolgáltatásai felé tereljen. Vagyis nem tudod annyit használni őket, amennyit szeretnéd, a letöltések, a böngészés és a streaming-szolgáltatások pedig kellemetlenül lassúak lesznek. Ráadásul ezek az ingyenes VPN-ek a megfelelő technológia hiányában nem képesek feloldani a regionális blokkolásokat sem, ha nemzetközi tartalmat szeretnél nézni a Netflixen, csak hibaüzenetet fogsz kapni.
Ha tesztelnéd, mit tudnak ezek a VPN-ek, mind a négy ajánlott szolgáltatás esetében élhetsz pénzvisszafizetési garanciáikkal. Mivel nem kerül semmibe, javaslom, hogy kezdd rögtön a legjobbal. Regisztrálj egy CyberGhost-előfizetésre, próbáld ki, és ha nem akarod megtartani, kérd vissza a pénzt az ügyfélszolgálaton keresztül. Ez nagyon könnyen megy, én élő chaten beszéltem egy munkatársukkal, és öt munkanapon belül vissza is kaptam a pénzt.
GYIK: VPN-ek és iPhone-ok
Hogyan válasszak VPN-t az iPhone-omra?
Miközben a legjobb megfizethető árú VPN-t kerestem iPhone-ra, a kipróbált alkalmazásokat a következő szempontok alapján értékeltem:
- Jó felépítésű alkalmazás, különböző verziójú iOS-ek támogatásával
- Naplózásmentes irányelv, az online tevékenység anonimitása érdekében
- Fejlett biztonsági funkciók
- Gyors szerverek világszerte
- A regionális blokkolások megkerülése olyan szolgáltatók esetében, mint a Netflix, a Prime, a BBC iPlayer és egyebek
Szükségem van egyáltalán VPN-re iPhone-omon?
Az iOS-eszközök közismerten biztonságosnak számítanak, azonban ez nem jelenti azt, hogy az iPhone-od vagy az iPaded ne lenne sebezhető egyes rosszindulatú támadókkal szemben. A hackerek lépést próbálnak tartani a technológiával és folyamatosan kutatják az iOS sebezhetőségeit. Így VPN használata nélkül az adataid biztonsága kockázatoknak van kitéve. Egy VPN extra biztonságot ad az iPhone-nak és megvédi személyes adataidat, függetlenül attól, hogy hova csatlakozol éppen.
Egy VPN segítségével lehetőséged nyílik:
- Megkerülni az olyan nemzetközi streaming-szolgáltatók területi korlátozásait, mint a Netflix, a BBC iPlayer és még sok másik
- Torrentezni, anélkül, hogy aggódnod kéne, hogy bárki nyomon követi a letöltéseidet
- Titkosítani az adataidat, és így elrejteni a kíváncsi szemek elől, hogy mit csinálsz és hol tartózkodsz
- Megkerülni a kormányzati cenzúrát a világ elzárt részein, például Kínában
Melyik VPN a legjobb, ha Netflixet szeretnék nézni iPhone-on?
Tipp iOS-es Netflix-felhasználók számára: A Netflix blokkolja a VPN-eket, hogy megakadályozza felhasználóit az amerikai, angol és kanadai tartalmak elérésében az iOS-alkalmazásukon keresztül. Ha szeretnéd megkerülni ezeket a korlátozásokat, itt megtudhatod, mely VPN-ek támogatják a globális Netflix-tartalom elérését.
A Netflix nemzetközi tartalmainak nézéséhez a legjobb választás a CyberGhost, ha iPhone-t, iPadet vagy Macet használsz. Katonai szintű titkosítása és DNS-szivárgás elleni védelme segítségével elrejti az IP-címedet, és így kijátszhatod a Netflix korlátozását.
Többezres szerverállományával világszerte a teljes Netflix-kínálatot elérheted a különböző helyen lévő szerverekhez csatlakozva. Ráadásul a CyberGhost nagy sebességű kapcsolatával minimális pufferelés mellett HD-minőségben élvezheted kedvenc sorozataidat és filmjeidet.
A VPN-ek iPaden is működnek?
Igen, minden általam ajánlott VPN tökéletesen működik iPhone-on és iPadon egyaránt. Egyszerűen csak telepítsd az alkalmazást, jelentkezz be és már kapcsolódhatsz is.
A listában lévő összes VPN támogatja több eszköz egyidejű csatlakozását. Vagyis egy előfizetéssel egyszerre használhatod a VPN-t az iPhone-odon, az iPadeden és a Maceden is.
Csak iOS-en használhatom ezeket a VPN-eket?
Nem! Az összes ajánlott VPN számos eszközön és operációs rendszeren képes működni.
Windows | Android | Linux | Chrome | Firefox | Smart TV | Routerek | |
CyberGhost | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
PIA | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | – | ✔ |
PrivateVPN | ✔ | ✔ | ✔ | – | – | – | ✔ |
IPVanish | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | – | ✔ | ✔ |
Hogyan kell telepíteni egy VPN-t az iPhone-onomra?
VPN-ek telepítése egy iPhone-ra könnyű és gyors – még öt perc se kell hozzá, ha követed az alábbi lépéseket:
- Válassz egy VPN-t. A CyberGhost rendelkezik a legátfogóbb szolgáltatásokkal iOS-re, alacsony havi díj ellenében.
- Nyisd meg az App Store-t és töltsd le a VPN-alkalmazást az iPhone-odra.
- Jelentkezz be a VPN-be a felhasználóneveddel és jelszavaddal.
- VPN-szolgáltatótól függően bekapcsolhatod az OpenVPN-protokollt az app beállításaiban.
- Válassz ki egy szervert és csatlakozz!
Gyorsabban merül az iPhone-om, ha VPN-t használok?
Természetesen, valamennyivel igen, de egy VPN sem meríti le túl gyorsan az iPhone-t.
Ha szeretnéd a biztonság kedvéért bekapcsolva tartani a VPN-t és közben megelőzni, hogy túl hamar lemerüljön a telefon akkumulátora, akkor próbáld meg optimalizálni az iOS-eszközeid beállításait. Vedd lejjebb a kijelző fényerejét és engedélyezd az alacsony töltöttségi módot. Megnézheted, melyik háttérben futó alkalmazás használja leginkább az akkumulátort és kilőheted őket, ha nem kellenek.
Melyik VPN használható iOS-en Kínában?
Tipp: Tölts le egy VPN-t az iOS-es eszközeidre mielőtt beutazol Kínába! A kínai kormányzat blokkolja a VPN-ek weboldalait és természetesen az alkalmazások sem érhetők el az App Store-ban.
Az olcsó iOS-esVPN-ek közül a legjobb, ami Kínában használható, aPrivateVPN. A tesztjeim során ez volt az egyetlen VPN iOS-en, amelyik megbízhatóan képes volt átjutni a Nagy Kínai Tűzfalon.
Mivel ez egy kisebb VPN, könnyebben képes megkerülni a kínai internetkorlátozásokat, mint a nagyobb, jobban szem előtt lévő szolgáltatások. A PrivateVPN 256 bites AES-titkosítása és a vészleállító segít áttörni a tűzfalat, és biztonságos kapcsolatot fenntartani. Cserébe kevésbé gyors a nagy VPN-ekhez képest, így előfordulhat némi akadozás és pufferelés böngészés, vagy streaming nézése közben.
Nem feltétlenül kell sokat fizetned az iPhone-od prémium szintű védelemért
Hackerek, reklámügynökségek és kormányzatok lesik éber szemekkel a személyes adataidat. Ha szeretnéd ezeket biztonságban tudni, szükséged lesz egy megbízható VPN-szolgáltatásra, amivel az iOS-eszközeidet védheted. Habár az iOS az egyik legbiztonságosabb operációs rendszernek számít, önmagában az iOS nem elég, hogy megvédjen a cyberfenyegetésektől. Ez különösen igaz, amikor egy nyilvános WiFi-re csatlakozol.
Több tucatnyi VPN tesztelése után egyértelműen kijelenthetem, hogy a CyberGhost az általam kiemelten ajánlott VPN, amennyiben minőségi szolgáltatást keresel az iOS-es eszközeid védelmére. A CyberGhost titkosítja az adataidat, így bátran vásárolhatsz, bankolhatsz online, anélkül, hogy veszélynek tennéd ki a pénzügyi adataidat. Használatával olyan streaming-szolgáltatók területileg korlátozott tartalmaihoz is hozzáférhetsz, mint a Netflix, a BBC iPlayer vagy a YouTube, bárhol is legyél a világon.
Nem kell azonnal elkötelezned magad. Javaslom, hogy próbáld ki a CyberGhostot kockázat nélkül a pénzvisszafizetési garancia védelmében. Így 45 nap áll rendelkezésedre, hogy eldöntsd, megfelel-e az igényeidnek. Bármikor kapcsolatba léphetsz az éjjel-nappal elérhető ügyfélszolgálattal és visszakérheted a pénzed. Amikor én tettem ugyanezt, a pénzt öt napon belül visszakaptam.
Összefoglalás – Ezek a legjobb VPN -k iPhone és iPad számára 2024 évben
Szerkesztői megjegyzés: Nagyra értékeljük olvasóinkkal fennálló kapcsolatunkat, és átláthatóság és integritás útján igyekszünk kiérdemelni a bizalmat. A tulajdonosi csoportunk megegyezik néhány, az oldalon véleményezett piacvezető termékével: Intego, Cyberghost, ExpressVPN, és Private Internet Access. Ez viszont nincs hatással a véleményezési folyamatra, mivel szigorú tesztelési módszertanhoz igazodunk.
Írj hozzászólást
Mégse