Rinkitės kelią į tvarius pokyčius čia ir dabar įsigydami biometanu varomus sunkvežimius. Užtikriname sklandžią patirtį kiekviename etape nuo jūsų įmonės poreikių analizės ir tinkamiausios sunkvežimio specifikacijos parinkimo iki pagalbos rengiant paraiškos dokumentus valstybės paramai gauti. Pasiūlome finansavimą, atitinkantį paramos sąlygas, tarpininkaujame sudarant biometano dujų pirkimo sutartį, paruošiame optimalius transporto parko priežiūros ir remonto planus, padedančius pasiekti didžiausią verslo efektyvumą.
About us
„Scania Lietuva“ yra jūsų patikimas partneris, padedantis pereiti prie tvaraus sunkiojo transporto. Siūlome efektyvius, individualiems verslo poreikiams pritaikytus sprendimus, užtikrinančius pelningumą. Nuo naujų ir naudotų sunkvežimių bei autobusų, galios agregatų iki plataus verslo optimizavimo paslaugų asortimento – suteiksime jums „premium“ patirtį. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų operacijos vyktų sklandžiai ir galėtumėte sutelkti visą dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Ją optimizuojame tokiomis susijusiomis paslaugomis kaip remontas ir techninė priežiūra, atsarginių dalių tiekimas, pagalba kelyje, finansavimas ir draudimas, skaitmeninės paslaugos, vairuotojų mokymai. Turėdami keturis padalinius Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose – esame visuomet šalia, pasiruošę padėti, kad ir kur būtumėte. Scania siūlo kompleksinius sprendimus pritaikytus kiekvieno kliento verslo modeliui bei poreikiams. Pagrindinės Scania Lietuva paslaugos: - Naujų sunkvežimių ir autobusų prekyba - Naudotų sunkvežimių ir autobusų prekyba - Serviso paslaugos - Scania Finans finansavimo paslaugos (lizingas, veiklos nuoma, draudimas) - Vairuotojų mokymas - Scania parko valdymo (FMS) paslaugos.
- Website
-
http://www.scania.lt
External link for Scania Lietuva
- Industry
- Automotive
- Company size
- 51-200 employees
- Headquarters
- Vilnius, Vilniaus Apskritis
- Type
- Privately Held
Locations
-
Primary
Lentvario gatvė 14b
Vilnius, Vilniaus Apskritis 02300, LT
Employees at Scania Lietuva
Updates
-
Sekti savo transporto parko judėjimą, degalų sąnaudas, sunkvežimių būseną ir kitus parametrus pasitelkiant tinkamus įrankius yra paprasta ir efektyvu. Su „Scania“ Kontrolės paketu jūs gaunate vieną paslaugų rinkinį, susidedantį iš pagrindinių jums reikalingų funkcijų, kurios sutaupo laiko ir pastangų. Pavyzdžiui, su vairuotojo įvertinimo moduliu galite sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką ir transporto priemonės nusidėvėjimą, stebėdami ir tobulindami vairuotojo elgseną. Kiekvienas vairuotojas gauna įvertinimo balą, atsižvelgiant į kelionę ir daugiau nei 15 skirtingų jos vertinimo parametrų. Taip pat galite analizuoti degalų sąnaudų tendencijas ir atlikti pakeitimus, kad pagerintumėte degalų sunaudojimo efektyvumą.
-
-
Sumažinkite savo transporto CO₂ emisijas iki 90% ir nuvažiuokite 800 km su vienu degalų papildymu. Tai įmanoma naudojant tvarius biometanu varomus „Scania" sunkvežimius. Jie užtikrina mažas emisijas, galią, tylų važiavimą ir pritaikymo galimybes: 👉 13 litrų varikliai tinka tokiose srityse kaip vietiniai ir regioniniai pervežimai, statybos sektorius; 👉 Sklandžiai ir tyliai veikiantys 9 litrų varikliai puikiai atliks darbą mažiau galios reikalaujančiose operacijose, tokiose kaip bendrųjų krovinių transportavimas ar komunalinės paskirties užduotys. Pasinaudokite galimybe su valstybės parama pakeisti taršias sunkiojo transporto priemones į varomas į biometanu. 🔗 👇
-
-
Didžiausias Baltijos šalių regione pieno gamintojų kooperatyvas „Pienas LT“ išbandė biometanu varomą sunkvežimį ir į aplinką išmetė 5000 tonų mažiau CO2.👏 Kiekvieną dieną įmonės pienovežiai keliauja po visą Lietuvą ir surenka produktus iš 300 ūkių. Dalį ūkininkų pienovežiai aplanko naktimis, tuomet žemas biometanu varomų sunkvežimių triukšmo lygis užtikrina aplinkinių komfortą.
-
-
Įveiktas elektrinio „Scania“ sunkvežimio, važiavusio per 7 šalis, įskaitant ir Lietuvą, 4000 kilometrų ištvermės testas. Kaip sekėsi atlaikyti įvairius iššūkius? „Scania“ 40R B 6x2*4 elektrinis sunkvežimis su 624 kWh baterijos talpa ir iki 350 kW įkrovimo galia dalyvavo eNordkappChallenge iššūkyje su Scania Schweiz AG komanda. Maršrutas vedė į šiauriausią keliu pasiekiamą Europos tašką Nordkapą. Ši kelionė prasidėjo Vokietijoje ir vyko per Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją ir Norvegiją. Sunkvežimis buvo apautas „Bridgestone“ žieminėmis padangomis, pritaikytomis ekstremalioms sniego ir ledo sąlygoms, taip pat komanda vežėsi sniego grandines, aušinimo ir lango apiplovimo skysčius tinkamus veikti net arktinėje temperatūroje. 1️⃣ diena. Chemnicas – Lodzė. 85 km/h greičiu važiuojantį sunkvežimį Lenkijos greitkelyje aplenkė daug kitų, tačiau strategija pasiteisino: dėl tarpinio įkrovimo iki 100 % sunkvežimis pasiekė viešbutį Lodzėje, su baterijoje likusia įkrova dar maždaug 100 km atstumui. 2️⃣ diena: Lodzė – Kaunas. Komanda įveikė įspūdingus 515 kilometrų. Sustojimas vyko Kaune esančiame įkrovimo stotelių parke – didžiausiame tokio pobūdžio visame regione. 3️⃣ diena: Kaunas – Talinas per Rygą. Miglotoje šlapdriboje elektra varomas sunkvežimis užtikrintai riedėjo Baltijos keliais ir buvo pirmasis tarp iššūkio dalyvių, pasiekęs Estijos sostinę. 4️⃣ diena: Talinas – Karsamaki. Sunkvežimis iš Talino pajudėjo į keltą, plaukiantį į Helsinkį. Iš ten kelionė tęsėsi Lahti miestelio link. Su 89 % įkrovos lygiu sunkvežimis, nepaisant sudėtingų sąlygų, tokių kaip stiprūs vėjo gūsiai, lengvai įveikė 386 kilometrus iki artimiausios įkrovimo stotelės Suomijoje. 5️⃣ diena: iš Karsamaki į Sodankyle. Nepaisant apsnigtų ir iš dalies apledėjusių kelių, maršrutas įveiktas sėkmingai. 6️⃣ diena: iš Sodankylės į Karasjoką. Po trumpo įkrovimo sustojimo Saariselkėje sunkvežimis važiavo per platų, tundrą primenantį Laplandijos kraštovaizdį pilnai įkrautomis baterijomis ir įveikė 500 km. Nepaisant net -30 °C temperatūros, sausas oras užtikrino malonias vairavimo sąlygas. Sunkvežimis buvo tinkamai paruoštas, tad saugiai įveikė apsnigtus kelius. Įkrovimas „Ishavsveien“ stotelėje taip pat veikė nepriekaištingai – svarbus atradimas, nes šią stotelę galima rasti ir toliau į šiaurę. 7️⃣ diena: Karasjokas į Šiaurinį ragą. Paskutinis etapas siūlė ne tik kvapą gniaužiančius žiemos peizažus, bet ir iki -32 °C temperatūrą. Dėl smarkiai žemesnės temperatūros vidutinės sąnaudos padidėjo nuo 92 kW iki 118 kW. Tačiau net ir turėdama keletą įkrovimo galimybių pakeliui, dėl tikslaus planavimo komanda pasiekė galutinę įkrovimo stotelę ir įgyvendino kelionės tikslą.
-
-
Su „Scania“ Kontrolės paketu maksimaliai padidinkite savo transporto parko efektyvumą ir sumažinkite administracinio darbo naštą. Šis skaitmeninių paslaugų rinkinys taip pat padeda pagerinti vairuotojų darbą. Viena iš funkcijų – vairuotojo vertinimas skalėje nuo A iki E, atsižvelgiant į konkrečią transporto priemonę, industriją, verslo operacijas. Naudojant duomenis palyginimui iš viso pasaulio, ši paslauga teikia veiksmingų patarimų, padedančių vairuotojams pasiekti didžiausią našumą.
-
-
Biometano sunkvežimius išbandė viena didžiausių logistikos įmonių Baltijos šalyse „Baltic Logistic Solutions“. Ji kasdien įveikia 300-400 km pristatydama krovinius įprastais maršrutais. Biometano užtekdavo visos pamainos darbui, o degalų papildymas trukdavo ne ilgiau nei 10 minučių. Tuo tarpu vairuotojams didžiausią įspūdį paliko tylus variklio darbas.
-
-
Miškininkystės sektoriuje vietoj dyzelinių sunkvežimių renkantis elektrinius būtų galima sutaupyti 286 600 tonų išmetamo CO2 kiekio per metus. Kaip elektrifikuoti pusę miškininkystės pramonės, kad tai būtų pasiekta? Trumpai tariant, atsakymas yra sujungti jėgas. Švedijos projektas TREE – perėjimas prie efektyvaus elektrifikuoto miško transporto (ang.: TRansition to Efficient Electrified forestry transport), kuriame „Scania“, mokslinių tyrimų ir technologijų institutai, pervežimo įmonės, įkrovimo tinklai ir kiti partneriai suvienijo jėgas, kad paspartintų sunkiasvorio miško transporto elektrifikavimą, yra geras pavyzdys, kaip pereiti prie tvaraus transporto kuo efektyviau. Dvidešimties partnerių Švedijoje bendradarbiavimo tikslas – iki 2030 m. miškininkystės pramonėje įdarbinti 50 procentų naujų sunkvežimių. Jei tai taps realybe, kasmet bus sutaupyta 260 000 tonų CO2 emisijų. Tuo pačiu metu visi partneriai dalijasi patirtimi su kitomis pramonės šakomis, kad visos sistemos elektrifikavimas būtų kuo sklandesnis. Siekiant sužinoti daugiau, keliose demonstracinėse vietose visoje Švedijoje bus naudojami elektriniai miškovežiai. Ten bus plėtojami pelningi verslo modeliai, logistika ir technologijos.
-
-
Efektyviausiai tarp logistikos rinkos įmonių viešojoje erdvėje komunikavo mūsų vadovas Darius Snieska. Iškilimą lėmė ekspertiniai komentarai apie tvaraus transporto sprendimus ir ateities technologijas sunkiojo transporto sektoriuje. Didžiausią poveikį sukėlė įžvalgos apie Vilniaus viešojo transporto efektyvumo didinimą bei verslo ir mokslo sinergijos stiprinimą. Komunikacija taip pat buvo ryškiai matoma elektrifikacijos, biometano ir autonominio transporto srityse.
Lyderių komunikacija 2024-aisiais Pristatome šių metų reitingą, kuriame išryškėjo lyderių komunikacijos svarba organizacijų sėkmei. Vertinome ne tik kiekybinius rodiklius – citatų ir komentarų skaičių, bet ir kokybinius aspektus: pasisakymų svorį temoje, citatų matomumą ir organinį matomumą be užsakomųjų publikacijų. Pirmąją vietą užėmė Simonas Bartkus, Lietuvos oro uostų vadovas, kurio aiški, skaidri ir auditorijos poreikius atitinkanti komunikacija sukūrė vertę ne tik organizacijai, bet ir visuomenei. Reitingas atskleidžia tendencijas ir įžvalgas, kurios padeda vadovams tapti stipresniais savo organizacijų balsais. Norite sužinoti daugiau? Kviečiame susisiekti dėl pilno reitingo ir asmeninių įžvalgų pristatymo. 👉 Susipažinkite su pilnu reitingu čia: https://lnkd.in/dywXZjhH