Uždaryti skelbimą

„Samsung“ šiais metais pristatė naujų sulankstomų išmaniųjų telefonų duetą Galaxy Z Fold6 ir Z Flip6. Naujos lanksčios apžvalga moliuskas jau galėjote ją perskaityti pas mus, o dabar atėjo eilė jo „knygiškam“ broliui. Galbūt prisiminsite, kad mes esame jo pirmtakas apžvalga jie pavadino jį geriausiu galvosūkiu rinkoje, bet kartu perspėjo, kad kitą kartą jo gali neužtekti. Tuo turėjome omenyje žaidimą saugiai ir Korėjos milžino pastangų stoką judėti į priekį šiame išmaniųjų telefonų segmente.

Ir, deja, tenka konstatuoti, kad „Samsung“ šią inercijos bangą įveikia net ir su naujuoju „Z Fold“. Tai vėlgi pirmos klasės lankstus telefonas, kuris, be kita ko, siūlo puikius ekranus, didžiulį našumą, didelį patvarumą ir labai kokybišką konstrukciją, labai gerą kamerą arba gerai sureguliuotą aplinką su dirbtiniu intelektu, tačiau palyginus su jo pirmtakas, jis atneša tik minimalius patobulinimus ir, nepaisant dalinių patobulinimų, konstrukcija vis dar per stora ir sunki, o tai yra būtina daugeliui potencialių šio tipo išmaniųjų telefonų klientų. Taigi pažvelkime į tai atidžiau.

Pakuotės turinys: Nesitikėkite jokių staigmenų

Galaxy Z sulankstymas6 dėl savo dydžio jis yra gana didelėje dėžutėje, kuri taip pat yra gana plona, ​​tai reiškia, kad viduje rasite tik būtiniausius dalykus. Be telefono, yra tik USB-C įkrovimo/duomenų laidas, spaustukas SIM kortelės dėklui ištraukti ir keletas vadovų. Tačiau šį kartą nesigailėsime dėl įkroviklio nebuvimo, nes net jei „Samsung“ norėtų jį įdėti į pakuotę, negali, dėl ES elektroninių atliekų reglamento, draudžiančio įkroviklius išmaniųjų telefonų pakuotėse. Tačiau Korėjos milžinui niekas netrukdo prie pakuotės pridėti, pavyzdžiui, pagrindinį dėklą ar foliją.

Dizainas ir darbo kokybė: mažas žingsnis į priekį

Vienas didžiausių dėlionių trūkumų Galaxy „Z Fold“ konstrukcija yra per tvirta, o tai nukenčia dėl praktiškumo ir ergonomikos. Galaxy „Fold6“ šiuo požiūriu yra geriausias, palyginti su savo pirmtakais, tačiau vis tiek yra storas ir sunkus įrenginys, kurį galite jausti kišenėje. Per kelias kartas kūnas buvo sulenktas nuo 13,4 iki 12,1 mm, o atviras - nuo 6,1 iki 5,6 mm, o svoris sumažėjo nuo 253 iki 239 g. Be to, telefonas yra sulankstytas o 1,4 mm mažesnis ir 1 mm platesnis, o tai turėjo teigiamos įtakos išorinio ekrano kraštinių santykiui. Dėl šių pakeitimų jis nebėra toks pailgas arba, jei norite, „makaroninis“, todėl yra šiek tiek patogesnis ir lengviau naudojamas viena ranka (tačiau vis tiek gana nepatogu rašyti). Korpusas dabar yra labiau kampuotas, o tai buvo naudinga išoriniam ekranui, kurio rėmeliai yra simetriškesni ir plonesni.

Išorinis ekranas kitaip apsaugotas Glass Victus 2, lankstus ekranas yra be apsaugos (ir todėl yra labai linkęs pažeidimas), rėmas tai aliuminis, o galinė pusė – stiklas, metų nesikeitė. Tačiau yra vienas pakeitimas, susijęs su ilgaamžiškumu. Naujasis Z Fold turi didesnį padengimo lygį, palyginti su jo pirmtaku, kuris apima pagrindinį atsparumą dulkėms (tiksliau nuo didelių dulkių dalelių). Tiksliau, jis atitinka IP48 standartą (prieš IPX8).

Abu ekranai džiugina akį, stebina saulėje

Apie ekranus Galaxy Jau trumpai užsiminėme apie Fold6, tad pažvelkime į juos atidžiau. Išorinio ekrano įstrižainė yra 6,3 colio (taigi jis yra 0,1 colio didesnis nei Z Fold5), skirtumą 968 2376 x px (prieš 904x2316), tinkamesnis kraštinių santykis 22.1: 9, prisitaikantis atnaujinimo dažnis 1–120 Hz ir maksimalus 2600 nitų ryškumas (prieš 1750 kniedžių). Vidinis lankstus ekranas yra 7,6 colio dydžio (per metus nepadidėjo), 1856 x 2160 px skiriamoji geba (palyginti su 1812 x 2176 px), prisitaikantis 1–120 Hz atnaujinimo dažnis ir maksimalus 2600 nitų ryškumas (palyginti su 1750 nitų). Verta pridurti, kad lankstus ekranas palaiko „S Pen“ rašiklį, ypač tą, kuriame yra žymėjimas Pen Fold Edition. Pridurkime, kad kunba ekranai yra LTPO AMOLED 2X tipo.

Ir išorinis, ir vidinis ekranai yra vieni geriausių, kuriuos turėjome garbės matyti „Samsung“ įrenginyje. Abu pasižymi puikiu ryškumu, puikiu skaitomumu tiesioginiuose saulės spinduliuose, tikru spalvų atkūrimu ir puikiais žiūrėjimo kampais. Tačiau su lanksčiu ekranu turime dvi kliūtis. Pirmoji vis dar gana reikšminga raukšlė, nors lyginant su pirmtaku atrodo kiek mažiau matoma, o antroji – kartkartėmis ekrane nesugebėjimas nupiešti saugumo simbolio pažadinus telefoną. Su antrąja minėta problema jau susidūrėme su kitais įrenginiais Galaxy (pvz., Galaxy A53 5G) a matyti, kad Samsung dar nesusitvarkė su tuo.

Jo pasirodymas yra palaimintas, jame yra geriausia

Galaxy Z Fold6 maitinamas tuo pačiu mikroschemų rinkiniu kaip ir dabartinė Samsung pavyzdinė serija Galaxy S24, t.y. Snapdragon 8 Gen 3. Taigi jis turi daugiau nei pakankamai našumo ir net grafiškai reiklūs žaidimai jam nėra problema. „AnTuTu“ etalonu telefonas surinko 1 732 191 tašką, o tai yra maždaug 5 XNUMX taškų daugiau nei pagrindinis serijos modelis. Galaxy S24 ir kitame populiariame etalone Geekbench 6 jo rezultatas buvo 2171 taškas (išbandyti vieną šerdys) a 6874 taškų (kelių branduolių testas) – tai apie 5 arba 6 % daugiau nei S24 atveju.

Žinoma, mes taip pat išbandėme „Z Fold 6“ našumą žaidimuose, ypač grafiškai sudėtinguose pavadinimuose „NFS No Limits“ ir „Call of Duty: Mobile“. Su nei vienu, nei kitu jis neturėjo nė menkiausios problemos, abu bėgo be jokio mikčiojimo, net ir ilgai žaidžiant. Žinoma, jis įkaito, to negali išvengti joks telefonas, ypač ilgesnių žaidimų seansų metu, tačiau liečiant niekada nebuvo karšta. Matyt, taip yra ir todėl, kad jis turi 1,6 karto didesnę garų kamerą, palyginti su jo pirmtaku. Žaidimus jame žaisti tikrai malonu dėl didelio ekrano, net jei tai nėra pagrindinė jo paskirtis.

Fotoaparatas: toks pat kaip ir praeitą kartą, taigi toks pat geras, kaip ir praėjusį kartą

Galaxy „Fold6“ gavo trigubą kamerą, kurios skiriamoji geba yra 50, 10 ir 12 MPx, o pagrindinė – su f/1.8 objektyvo diafragma ir optiniu vaizdo stabilizavimu. (OIS), antra yra teleobjektyvas su 3x optiniu priartinimu ir OIS, o trečiasis – plataus kampo objektyvas su 123° matymo kampu. Galinę nuotraukų sąranką papildo dvi „selfie“ kameros – viena standartinė išorinio ekrano išpjovoje, kurios skiriamoji geba yra 10 MPx, o kita – po lanksčiu ekranu, kurios skiriamoji geba yra 4 MPx. Jei šie parametrai jums žinomi, neklystate, Z Fold5 turėjo lygiai tokius pat.

Kitaip tariant, naujoji „Z Fold“ karta fotografuoja taip pat, kaip ir ankstesnė. Tai reiškia, kad vaizdų kokybė dienos metu yra labai gera, jjie yra tobulai aštrūs ir pilni detalių, turi platų dinaminį diapazoną, o spalvos tiesiog sodrios. Naktį nuotraukose yra mažai triukšmo, labai tvirtas dinaminis diapazonas, o spalvų perteikimas yra gana panašus į tikrovę (nors spalvos kiek kontrastingesnės nei dieną).

Kai reikia kurti vaizdo įrašus, jis gali tai padaryti Galaxy „Fold6“ gali fotografuoti iki 8K raiškos 30 kadrų per sekundę greičiu, kaip ir jo pirmtakas. Čia taip pat puiki vaizdo kokybė dienos metu, įrašai puikiai ryškūs, platus dinaminis diapazonas, geras kontrastas ir gana ištikimas spalvų perteikimas. Deja, naktį vaizdo įrašai yra tokie pat neryškūs, kaip ir praėjusių metų „Z Fold“, juose yra prastos detalės, spalvos gana „bėga“, o fotoaparatas turi matomų fokusavimo problemų.

Apskritai galime teigti, kad naujojo „Z Fold“ fotografinės galimybės yra gerokai didesnės nei vidutinės ir visiškai patenkins daugelį vartotojų, tačiau dėl absoliučios serijos telefonų viršūnės. Galaxy S24 atsilieka.

Operacinė sistema: „Prim“ atlieka dirbtinį intelektą ir atlieka kelias užduotis

Galaxy „Z Fold6“ programinė įranga veikia Androidu 14 ir One UI 6.1.1 antstatas. Visų pirma, jis atneša visą eilę naujų funkcijų, naudojančių „Samsung“ dirbtinį intelektą, t.y Galaxy AI. Tai apima, pavyzdžiui, „Drawing Assistant“, „Live Effect“, „Portrait Studio“ arba patobulintą „Circle to Search“ funkciją, kurią dabar galima naudoti norint atpažinti muziką ir rasti matematinių problemų sprendimus. Taip pat verta atkreipti dėmesį į naujas galerijos programėlės funkcijas, tokias kaip momentinis vaizdo sulėtinimas arba „Flex Camcorder“, leidžianti filmuoti vaizdo įrašus, panašius į vaizdo kamerą.

Tačiau naujasis „Z Fold“ vis dar yra įrenginys, kuris dėl didelio vidinio ekrano tiesiogiai skatina intensyvų kelių užduočių atlikimą. Vėlgi, vidiniame ekrane vienu metu gali veikti iki trijų programų, o šiuo režimu viena programa visada užims pusę ekrano, o kitų dviejų dydį galite keisti. Taip pat labai praverčia „nešiojamojo kompiuterio“ Flex režimas, kai pasirinkta aplikacija rodoma viršutinėje lankstaus ekrano pusėje, o apatinė virsta jutikliniu kilimėliu su valdikliais. Tai naudinga pvz. redaguodami nuotraukas ar leisdami vaizdo įrašą. Taigi telefonas gali laikinai, nors, žinoma, ne iki galo, pakeisti nešiojamąjį kompiuterį.

Sistema šiaip puikiai sureguliuota, judėjimas aplinkoje yra visiškai sklandus ir viskas visiškai intuityvu, kaip esame įpratę su One UI. Verta pridurti, kad tai naujas pavyzdinis įrenginys Galaxy Z Fold6 tinka septyniems atnaujinimams Androidua septynerius metus gaus reguliarius saugos naujinimus.

Baterijos veikimo laikas: nesitikėkite pagerėjimo

Galaxy Z Fold6 energiją semiasi iš 4400 mAh talpos baterijos, kaip ir fotoaparato atveju, kasmet šioje srityje pokyčių nebuvo. Nors naujasis „Z Fold“ naudoja energiją taupantį mikroschemų rinkinį, o tai gali reikšti, kad jo ištvermė bus šiek tiek geresnė, praktikoje to nematyti. Todėl „Fold6“ vienu įkrovimu gali atlaikyti šiek tiek daugiau nei dieną, o tai tikrai nėra daug tokiam brangiam įrenginiui.

Priešingu atveju „Fold6“ vėl įkraunamas 25 vatų galia, kurios šiandien jau visiškai nepakanka. Tokiam įrenginiui tikėtumėmės bent 45 W spartos, kurią palaiko aukštesni serijos modeliai Galaxy S24. Pilnai įkraukite akumuliatorių naudodami įkroviklis užtrunka mažiau nei pusantros valandos, o tai yra tikrai ilgas laikas, palyginti su kitų prekių ženklais. Pavyzdžiui, kai kurie geriausi „Xiaomi“ modeliai visiškai įkraunami greičiau nei per 20 minučių. Šioje srityje „Samsung“ pagaliau turėtų imtis veiksmų. Dar pridursime, kad telefonas palaiko bent 15W belaidį įkrovimą ir 4,5W atvirkštinį belaidį įkrovimą.

Pirkti ar nepirkti – štai koks klausimas

Taigi apibendrinkite: „Samsung“ vėl sukūrė aukščiausios klasės galvosūkį, galintį pasigirti puikiais ekranais, pasižyminčiais garbingu didžiausiu ryškumu, dideliu patvarumu ir tvirta konstrukcija, puikiu našumu, labai gera kamera arba puikiai suderinta aplinka su funkcijomis. tą patį galėjo parašyti apie praėjusius metus „From Fold“. Jo įpėdinis atneša tik kai kuriuos dalinius patobulinimus, kurie iš esmės nepagerina vartotojo patirties. Įrenginys vis dar yra per storas ir sunkus, o tai yra gana didelis trūkumas, palyginti su konkurentais, ypač kinišku. tačiau Kinijos atverčiami telefonai retai priartėja riba. Tačiau tai pamažu keičiasi.) Gaila, nes „Samsung“ akivaizdžiai žino, kaip padaryti lankstų telefoną su reikiamais patobulinimais. Taip, turime omenyje matroną spalio mėnesį specialusis leidimas Galaxy Nuo Fold6, kuris, daugelio nusivylimui, yra prieinamas tik Pietų Korėjoje ir Kinijoje. Todėl galime tikėtis, kad kitas „pagrindinis“ „Samsung“ galvosūkis bus paremtas specialiu šių metų „Z Fold“ leidimu.

Iš to, kas išdėstyta pirmiau, išplaukia, kad jei turite Galaxy Iš „Fold5“ jokiu būdu neapsimoka atnaujinti į „šešis“. Tačiau drįstame teigti, kad labai nedaugelis iš jūsų turi Z Fold5, nes jis ir Z Fold serija apskritai nėra skirti pagrindiniams vartotojams. Tikslinė grupė visų pirma yra vadovai, kurie naudos didelį vidinį ekraną, galintį iš dalies pakeisti planšetinį kompiuterį (o kai kuriais atvejais ir nešiojamasis kompiuteris), ir kelių užduočių atlikimo galimybes. Tai, kad šie įrenginiai nėra skirti eiliniams klientams, liudija ir tai, kad jie yra labai brangūs. Galaxy „Samsung Fold6“ šiuo metu kainuoja nuo 41 490 CZK.

Naudinga, kad galite Samsung Galaxy Z Fold6 pirkite čia

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: