Prihlásenie alebo odhlásenie vo FaceTime na Macu
Pred uskutočňovaním alebo prijímaním FaceTime hovorov alebo telefonických hovorov na Macu sa musíte prihlásiť do aplikácie FaceTime pomocou svojho Apple ID a zapnúť FaceTime.
Keď sa odhlásite z aplikácie FaceTime, nebudete môcť prijímať FaceTime hovory ani telefonické hovory, kým sa opäť neprihlásite. Ak chcete zostať prihlásení do FaceTime, ale prestať prijímať hovory, môžete FaceTime vypnúť.
Informácie o systémových požiadavkách potrebných na používanie FaceTime nájdete v téme FaceTime požiadavky.
Prihlásenie do FaceTime
V aplikácii FaceTime na Macu zadajte svoje Apple ID a heslo.
Kliknite na Prihlásiť sa. FaceTime je automaticky zapnutý.
Ak ste zabudli svoje Apple ID alebo heslo, alebo ak si potrebujete vytvoriť Apple ID, prejdite na webovú stránku účtu Apple ID.
Nezabudnite sa prihlásiť na každom zariadení pomocou rovnakého Apple ID. Pozrite si článok podpory spoločnosti ApplePoužite kontinuitu na pripojenie počítača Mac, iPhone, iPad, iPod touch a Apple Watch.
Odhlásenie sa z FaceTime
V aplikácii FaceTime na Macu vyberte FaceTime > Nastavenia a potom kliknite na tab Nastavenia.
Kliknite na Odhlásiť sa.
Zapnutie a vypnutie FaceTime
V aplikácii FaceTime na Macu vykonajte jeden z týchto krokov:
Vypnutie FaceTime: Vyberte FaceTime > Vypnúť FaceTime.
Ak vám niekto zavolá, nezobrazí sa vám žiadne hlásenie o ich hovore a volajúcemu sa to javí, ako keby ste nereagovali na hovor.
Poznámka: namiesto vypnutia FaceTime môžete zapnúť v centre hlásení stav Nerušiť, ktorý zabraňuje hláseniam rušiť vás. Pozrite sa na Prijímanie, pozastavenie alebo zastavenie upozornení.
Zapnutie FaceTime: Vyberte FaceTime > Zapnúť FaceTime.
Poznámka: Ak chcete všetky FaceTime hovory alebo telefonické hovory blokovať, v každom zariadení FaceTime vypnite alebo sa z neho odhláste. (Môžete tiež zablokovať jednotlivých volajúcich. Ľudia, ktorí sú na zozname blokovaných volajúcich, sú zablokovaní vo všetkých zariadeniach prihlásených do FaceTime a iCloudu s rovnakým Apple ID.)