Змінення параметрів підключення для сервера LDAP чи Open Directory в Утиліті каталогів на Mac
За допомогою Утиліти каталогів можна змінити параметри підключення в конфігурації, що визначає, яким чином комп’ютер отримує доступ до сервера LDAPv3, LDAPv2 або Open Directory.
У програмі «Утиліта каталогів» на Mac клацніть «Сервіси».
Клацніть іконку замка.
Введіть ім’я та пароль адміністратора, а потім клацніть «Змінити конфігурацію» (або скористайтеся Touch ID).
Виберіть LDAPv3, а тоді клацніть кнопку «Змінити параметри вибраної служби» .
Якщо список конфігурацій сервера приховано, натисніть розкривний трикутник поруч із «Показати опції».
Виберіть конфігурацію сервера, а потім натисніть «Редагувати».
Натисніть «З’єднання» та змініть будь-які з наведених нижче параметрів.
Назва конфігурації: визначає цю конфігурацію у списку конфігурацій каталогу LDAP. (Назву також можна змінити в списку конфігурацій каталогу LDAP.)
Ім’я або IP-адреса сервера: визначає ім’я вузла DNS або IP-адресу сервера. (Цей параметр також можна змінити в списку конфігурацій каталогу LDAP.)
Час очікування відкривання/закривання: визначає максимальну тривалість часу, протягом якого виконується спроба з’єднання, перш ніж її буде скасовано.
Очікування відповіді завершиться через: визначає максимальну тривалість часу, протягом якого виконується запит, перш ніж його буде скасовано.
Повторне прив’язування відбудеться через: визначає кількість секунд очікування перед спробою повторного підключення, якщо сервер LDAP не відповідає. Збільште це значення для запобігання постійним спробам повторного підключення.
З’єднання стає неактивним через: визначає кількість хвилин, протягом яких неактивне з’єднання або з’єднання, що не відповідає, може залишатися відкритим.
Шифрувати за допомогою SSL: визначає, чи потрібно шифрувати з’єднання з каталогом LDAP за допомогою SSL-підключення. (Цей параметр також можна змінити в списку конфігурацій каталогу LDAP.) Перш ніж вибрати SSL, запитайте в адміністратора Open Directory, чи потрібно використовувати протокол SSL.
Використовувати власний порт: визначає номер порту, відмінного від стандартного порту для LDAP-з’єднань (389 без SSL, 636 з SSL).