Швидкість | 7.0 / 10 |
Cервери | 7.0 / 10 |
Користувацький досвід | 8.0 / 10 |
Підтримка | 7.0 / 10 |
Ціни | 7.0 / 10 |
Hide me VPN oгляд 2025: чи варто купувати?
Огляд Hide me VPN 2025
hide.me стверджує, що пропонує “найшвидший VPN у світі із захистом конфіденційності“, але у мене були сумніви в тому, що сервіс дійсно вартий своїх коштів.
Хоча мене й вразили його засоби конфіденційності та сувора політика відмови від збору даних, я була розчарована іншими аспектами. Інакше кажучи, hide.me не є найшвидшим VPN на ринку, що робить його поганим вибором, якщо ви плануєте під’єднуватися до серверів на іншому кінці світу. Сервіс має непоганий безплатний план, але з ним вам буде доступно лише 10 ГБ трафіку, з’єднання на 1 пристрої та 5 серверів.
Я все ще думаю, що цей VPN варто спробувати особисто, особливо зважаючи на те, що ви можете без ризиків протестувати преміум-версію hide.me завдяки 30-денній гарантії повернення коштів. Ви зможете легко запитати свої гроші назад через онлайн-чат 24/7 чи електронну пошту (у вас також залишиться доступ до безплатної версії). Коли я особисто тестувала цей процес, гроші повернулися на мій рахунок вже через тиждень.
Отримайте пропозицію на Чорну п'ятницю від hide.me! Ви можете передплатити hide.me лише за на місяць і отримати додаткові 3 міс. безплатно при оформленні 2-річного плану (економія до %)! Це обмежена пропозиція, тому скористайтеся нею, поки вона не закінчилася. Дізнайтеся більше про цю пропозицію тут.
Поспішаєте? Ось короткі підсумки тестування
- Розблокування популярних стрімінгових сайтів. hide.me дає доступ до Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Hulu і не тільки. Дізнайтеся, які сервери працювали найкраще.
- Нестабільні швидкості. Локальні сервери були швидкими, тоді як далекі сервери мали значну затримку та буферизацію. Натисніть тут, щоб переглянути результати тестів швидкості.
- Чудові засоби безпеки. Сервіс має шифрування військового рівня, захист від витоків, передову функцію автовідключення, роздільне тунелювання тощо. Дізнайтеся, як працювала кожна функція, тут.
- Сувора політика відмови від збору даних. hide.me не збирає жодні ідентифікуючі особисті дані (вам навіть не потрібно буде вказувати вашу email-адресу). Дізнайтеся, як саме hide.me захищає ваші дані.
- Сумісність з Windows, iPhone, Mac, Android і не тільки. Зручні додатки сервісу дозволяють під’єднувати до 10 пристроїв. Дізнайтеся, як hide.me працював на кожному пристрої.
- Погана служба підтримки. Сервіс пропонує допомогу через email та онлайн-чат 24/7, але не очікуйте отримати корисні відповіді на технічні запитання. Прочитайте про мій досвід звернення в підтримку тут.
- Безплатні та платні плани. Преміум-плани включають 30-денну гарантію повернення коштів. Дізнайтеся, як ви можете заощадити %.
hide.me розблоковує Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, Disney+, HBO Max, BBC iPlayer і не тільки
Преміум-план hide.me пропонує 9 оптимізованих стрімінгових серверів. Кожен сервер знаходиться в окремій країні – до них належать Австралія, Австрія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія та США.
Я зі своєю командою тестувала лише оптимізовані стрімінгові сервери. Ці сервери розблоковують Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, Disney+, HBO Max, BBC iPlayer, DAZN та ESPN.
На жаль, безплатний план hide.me розблоковує лише Netflix.
Netflix: Розблоковано
9 оптимізованих стрімінгових серверів hide.me легко розблокували бібліотеки Netflix в усіх країнах. Втім, ваші швидкості та тривалість буферизації будуть залежати від місця розташування серверу. Коли я була підключена до стрімінгового серверу в США, я могла дивитися Stranger Things в якості HD з мінімальною буферизацією.
Amazon Prime: Розблоковано
Amazon Prime Video також програвав контент без проблем на всіх серверах hide.me. Я під’єдналася до німецького серверу та подивилася The Boys в якості HD без затримок та буферизації.
Hulu: Розблоковано
Оптимізований стрімінговий сервер hide.me в США без проблем працював з Hulu. Фільм Palm Springs програвався у високій якості від самого початку й до кінця. З’єднання завжди залишалося стабільним, і я не стикалася з перебоями під час перегляду.
Disney+: Розблоковано
Під час мого тестування hide.me швидко розблокував контент Disney+. Серіал The Mandalorian програвався в якості UltraHD без жодної буферизації.
HBO Max: Розблоковано
Стрімінговий сервер hide.me в США ідеально працює з HBO Max. Я жодного разу не стикнулася з раптовими сповільненнями чи зниженням якості, незалежно від того, в який час доби я підключалася.
BBC iPlayer: Розблоковано
Я під’єдналася до сервера у Великобританії й могла використовувати hide.me для перегляду будь-яких серіалів на цій платформі без затримок. Мої швидкості були надзвичайно високими, тому весь відеоконтент провантажувався менш ніж за 5 секунд. Якість відео одразу була ідеальною, коли я почала дивитися Match of the Day.
DAZN: Розблоковано (Німеччина та Італія)
Незважаючи на те, що стрімінгові сервери hide.me успішно розблокували DAZN в Німеччині та Італії, якість відео була дуже нестабільною. Я також щоразу стикалася з кількома хвилинами буферизації перед початком перегляду.
Швидкість
- 7.0 / 10Чи є hide.me швидким? По-різному
Коли я тестувала сервери hide.me по всьому світу, у мене були змішані результати. Швидкості були дуже низькими на далеких серверах, але відповідали моїм базовим швидкостям на серверах неподалік від мого реального місцезнаходження. Це засмутило мене, тому що стабільність та надійність є важливими факторами, які я очікую бачити від VPN-сервісу.
Преміум-користувачі додатку hide.me для Windows можуть підвищити швидкості за допомогою функції “Bolt”. Під час мого тестування ця функція була трохи непослідовною, але вона змогла прискорити мій трафік на 4-5% на багатьох серверах.
Більшість VPN, які пропонують безплатні плани, зумисно обмежують ваші швидкості, однак безплатні сервери hide.me забезпечують такі самі швидкості, як і звичайні сервери провайдера. Коли я під’єдналася до безплатного сервера неподалік від себе, я змогла використовувати hide.me для завантаження великих торрент-файлів та безперебійної гри в ігри без жодних проблем.
Результати тесту швидкості
Мої тести показали, що hide.me був стабільно швидким на серверах неподалік від мого місцезнаходження у Великобританії. Зниження швидкості було мінімальним і сягало 6%, тому що hide.me автоматично обирав найшвидший сервер у країні.
Мої швидкості знизилися на більш ніж 60%, коли я під’єдналася до серверів в Японії та Австралії на відстані понад 9000 км від мене. Водночас мене здивувало те, що канадські та американські сервери були лише на 25-30% повільнішими за моє базове з’єднання, тому що інші VPN, які я тестувала, не були такими швидкими в цих країнах.
Мене також порадувало те, що мої швидкості не змінилися, коли я переключилася на безплатний план. Я хвилювалася про те, що невеликий вибір з 5 серверів призведе до перевантаження мережі користувачами. Втім, всі безплатні локації мали схожі показники з преміум-серверами, що свідчить про те, що hide.me не обмежує швидкості для реклами своєї платної версії – на відміну від більшості безплатних VPN.
Якщо ви є преміум-передплатником та користувачем Windows, ви зможете покращити свої швидкості, увімкнувши функцію hide.me під назвою Bolt. Вона призначена для забезпечення кращих швидкостей під час відеоперегляду та завантаження торрентів і є доступною для кожного серверного з’єднання. Під час мого тестування вона працювала не так ефективно, як я очікувала, і мої швидкості іноді були вищими без активованої функції Bolt. Втім, вона може стати в пригоді, якщо ваші базові швидкості є досить низькими.
Серверна локація |
Швидкість з Bolt |
Швидкість без Bolt |
Швидкість без VPN |
Великобританія |
73,98 Мбіт/с |
68,14 Мбіт/с |
75 Мбіт/с |
Німеччина |
73,48 Мбіт/с |
70,93 Мбіт/с |
|
Італія |
58,24 Мбіт/с |
69,20 Мбіт/с |
|
США |
60,46 Мбіт/с |
64,94 Мбіт/с |
|
Японія |
36,91 Мбіт/с |
36,12 Мбіт/с |
|
Австралія |
32,41 Мбіт/с |
35,78 Мбіт/с |
Швидкість під час гри – Безперебійні лобі завдяки стабільно низькій затримці та високим швидкостям
Я регулярно граю в онлайн-ігри, тому мене порадувало те, що hide.me дозволив мені уникнути затримок під час гри в Warzone, Forza Horizon 4, Counter-Strike, Among Us та інші ігри. Я під’єдналася до серверів у Великобританії та протестувала ігри, які витрачають найбільше пропускної здатності. Мене шокувало те, що я не стикнулася із зупинками зображення чи буферизацією – онлайн-чат також завжди працював без перебоїв.
Я також протестувала сервер на більшій відстані від себе, й оскільки затримка з’єднання hide.me зростає при підключенні до далеких локацій, у мене були сповільнення та переривання чату. Ці завади не були настільки поганими, щоб змусити мене перестати грати, але вони спричинили певні проблеми, особливо коли я намагалася здійснити влучний снайперський постріл.
Чому важлива швидкість?
Швидкість визначає наскільки швидко завантажується контент. Звичайно, коли ви займаєтеся торреннтуванням або стримінгом, вам хочеться, щоб швидкість з використанням VPN не дуже відрізнялася від вашої звичайної інтернет-швидкості. Зазвичай, коли VPN починає шифрувати ваші дані, потрібно більше часу, щоб відправити їх туди-назад, а це може уповільнити ваше з’єднання. Проте, якщо ISP (інтернет-сервіс-провайдер) навмисно уповільнює ваше з’єднання (так зване дроселювання), VPN може збільшити вашу інтернет-швидкість. Тестування VPN — це дещо безглузда ідея, тому що поява нових серверів впливає на швидкість. Також швидкість може змінюватися в залежності від вашого місцезнаходження, тому результати вашого speed-тесту можуть відрізнятися від наших. Маємо зазначити, що ми тестували швидкість в декількох геолокаціях, щоб надати вам середнє значення.
Cервери
- 7.0 / 10Мережа серверів – Гарне покриття в популярних локаціях
hide.me має велику мережу, яка налічує 2,400 серверів в 55 країнах. Як і більшість преміум-VPN, hide.me пропонує сервери в багатьох популярних регіонах. Втім, мене засмутило недостатнє географічне різноманіття провайдера. Якщо ви шукаєте сервіс з більшою кількістю опцій, HMA пропонує з’єднання в 30 країнах, включаючи менш популярні локації, такі як Парагвай, Алжир та Ліван.
Всі сервери hide.me належать безпосередньо самій компанії. Це підвищує рівень вашої конфіденційності, оскільки жодні треті сторони не матимуть доступ до ваших даних.
Незважаючи на те, що hide.me має 2,400 серверів, його безплатний план дає вам змогу використовувати лише 5 з них. Ці сервери розташовані в США, Канаді, Німеччині та Нідерландах.
Чи підходить hide.me для завантаження торрентів? (певною мірою)
Разом з гарним шифруванням та захистом від витоків IP, hide.me підтримує торренти на всіх серверах (включаючи безплатні). Коли я під’єдналася до близького сервера, я змогла завантажити файл розміром 30 ГБ менш ніж за годину. Перш ніж почати завантажувати торренти з VPN, переконайтеся, що файли, які ви хочете завантажити, не захищені авторським правом.
Хоча провайдер і не пропонує традиційну переадресацію портів з міркувань безпеки, я змогла вручну увімкнути динамічну переадресацію портів (також відому як UPnP) для свого акаунту hide.me. Це під’єднало мої програми P2P та сідерів, і мої файли завантажувалися швидше, ніж зазвичай. Динамічна переадресація портів доступна лише преміум-передплатникам, і ви зможете увімкнути її у вкладці “Fixed IP/UPnP” в налаштуваннях вашого акаунту.
hide.me також має проксі SOCKS, який може підвищити вашу швидкість завантаження. Це є можливим завдяки тому, що проксі переспрямовує ваш трафік через оптимізовані сервери, скорочуючи час, необхідний на під’єднання вашого торрент-клієнту до сідерів. Коли я тестувала цю функцію, тривалість мого завантаження торрентів знизилася на 10 хвилин. Водночас, проксі SOCKS не забезпечує своє власне шифрування, тому вам варто використовувати його разом з активним VPN-з’єднанням, щоб уникнути таких онлайн-загроз, як хакери та шкідливе ПЗ.
Якщо ви плануєте використовувати безплатні сервери, зауважте, що безплатний план hide.me обмежує ваш щомісячний трафік до 10 ГБ. Ці умови є досить щедрими, як порівняти з іншими безплатними VPN, однак щоденне завантаження файлів швидко призведе до перевищення ліміту.
Корисна порада: Щоб забезпечити собі максимальну безпеку та швидкість, увімкніть засіб Stealth Guard, проксі SOCKS та функцію автовідключення, перш ніж підключатися до серверу hide.me.
Чи працює hide.me в Китаї? (Ні)
hide.me не працює в Китаї – навіть за умови використання функції Multihop для отримання додаткової анонімності. На вебсайті сервісу навіть зазначено, що hide.me не може гарантувати стабільні з’єднання в цій країні й рекомендує тестувати сервери випадковим чином.
Це просто марнування вашого часу. Якщо вам потрібен VPN для обходу онлайн-фаєрволів в Китаї, вам варто підключити VPN, який точно здатний уникати жорстких обмежень. Шляхом ретельного тестування моя команда з’ясувала, що лише ExpressVPN, PrivateVPN та Astrill VPN досі працюють в Китаї. Водночас пам’ятайте, що онлайн-анонімність, яку забезпечує VPN, не дає вам права використовувати сервіс в протизаконних цілях.
Засоби безпеки
Надбезпечне шифрування для передового захисту кожного з’єднання
Завдяки 256-бітному шифруванню AES, hide.me ефективно захищає ваші дані та інтернет-трафік навіть в публічних мережах Wi-Fi. Якщо пояснювати простими словами, номер шифрування (в цьому разі ‘256’) позначає довжину ключа, який використовується для дешифрування ваших даних. Що вище цей показник, то довше ключ дешифрування. В разі, якщо хтось спробує зламати шифрування hide.me методом брутфорсу (перебирання всіх можливих варіантів), для цього знадобиться 2255 спроб. Цей тип шифрування на сьогоднішній день є найбезпечнішим.
Окрім безпечного шифрування ваших даних, hide.me використовує 4096- та 8192-бітні ключі RSA, які встановлюють незламне з’єднання між вашим пристроєм та сервером. Ці два варіанти RSA значно перевершують стандарт індустрії, який дорівнює 2048 бітам. Вам також не доведеться обирати між цими двома опціями, тому що hide.me автоматично застосує відповідні ключі RSA залежно від VPN-протоколу, який ви використовуєте.
Для забезпечення додаткового захисту hide.me використовує цілковиту пряму секретність (PFS), яка генерує новий ключ шифрування щоразу, коли ви під’єднуєтесь до сервера. Цей ключ видаляється, коли ви завершуєте свою сесію, тому ніхто не встигне його зламати.
Всі ці функції означають, що ви можете довірити hide.me захист ваших даних на будь-якому з’єднанні. Вам навіть не доведеться самостійно змінювати налаштування для підвищення своєї безпеки – hide.me зробить це для вас автоматично.
Мене стурбувало тільки те, що hide.me стверджує про надання шифрування до 256 біт – інакше кажучи, шифр буде змінюватися залежно від потреб трафіку. Шифрування встановлюється автоматично і залежить від обраного вами VPN-протоколу. Ви не зможете змінити його самостійно; це незручно, оскільки більш потужне шифрування зазвичай сповільнює ваші швидкості, що не завжди є гарним вибором для відеоперегляду.
5 VPN-протоколів, включаючи OpenVPN, WireGuard та IKEv2
hide.me вразив мене своїми 5 безпечними протоколами тунелювання, які складають гарну конкуренцію таким гігантам індустрії, як ExpressVPN та CyberGhost. Під час свого тестування я могла переключатися між нижченаведеними протоколами, кожен з яких має свої переваги та недоліки:
- IKEv2 – Пропонує стабільний та безпечний трафік, але з більшою ймовірністю може бути заблокований файрволами.
- OpenVPN – Протокол, який є стандартом індустрії і забезпечує гарний захист та високі швидкості, які майже не відрізняються від вашого звичайного інтернет-трафіку.
- SoftEther VPN – Один з найбільш безпечних протоколів, який легко обходить онлайн-файрволи і пропонує чудові швидкості, але є недоступним на мобільних пристроях.
- WireGuard – Популярний вибір для забезпечення найкращих швидкостей, передового захисту та оптимізованої роботи пристрою, але протокол досі знаходиться в розробці.
- Secure Socket Tunneling Protocol (SSTP) – Поєднує трафік SSL та TCP для розв’язання будь-яких проблем зі з’єднанням та швидкістю, але належить компанії Microsoft, що порушує певні питання щодо конфіденційності.
Якщо ви не знаєте, яку опцію обрати, hide.me може автоматично обрати для вас протокол, проаналізувавши ваше з’єднання. Опція “Automatic” (Автоматично) увімкнена за замовчуванням, коли ви встановлюєте hide.me. Втім, якщо ви захочете змінити протокол, біля кожного з них ви зможете прочитати простий опис для кращого розуміння всіх опцій.
hide.me також дає вам змогу обрати другорядний протокол як “fallback configuration” (аварійна конфігурація) на випадок, якщо виникнуть проблеми з головним протоколом. Хоча це й трапляється нечасто, це гарне підстраховування для гарантії того, що ваш трафік завжди буде захищено на найоптимальнішому (чи близькому до нього) рівні.
На жаль, вибір протоколів залежить від того, який пристрій ви використовуєте. Протоколи SSTP та SoftEther VPN, а також Fallback Configuration (аварійна конфігурація), доступні лише на Windows.
Захист від витоків – Жодних витоків IP, DNS чи WebRTC не виявлено
Під час тестування я з’ясувала, що hide.me не розкриває адреси DNS, IPv4, IPv6 та WebRTC на жодних серверах. Я використовувала сайт ipleak.net та під’єдналася до серверів у Великобританії, Австралії, Австрії, Канаді та США. Коли я проводила тестування, результати завжди показували місцезнаходження та IP-адресу серверу hide.me замість моїх даних. Це означає, що hide.me цілковито захищав мою сесію від третіх сторін, як-от хакери чи рекламодавці.
Я також була захищена від витоків даних, коли використовувала безплатний план для під’єднання до серверів hide.me. Рівень захисту в ньому не змінюється, тому ваша інформація завжди буде в безпеці, навіть якщо ви не платите за сервіс.
Передова функція автовідключення – Захищає ваші дані без відключення вашого трафіку
hide.me використовує новітнє програмне забезпечення, яке робить його функцію автовідключення більш ефективною, ніж у інших провайдерів. Спочатку я подумала, що автовідключення в hide.me не працює належним чином, тому що провайдер не обірвав моє з’єднання, коли я переключалася між серверами – але я помилялася.
Замість вимкнення вашого мережевого адаптеру функція автовідключення працює як файрвол та блокує весь трафік, який надходить з-поза VPN-з’єднання. Це дозволяє запобігти будь-яким випадковим витокам під час збоїв з’єднання, що в теорії є можливим зі звичайною функцією автовідключення (хоча це й малоймовірно).
Зауважте, що функція автовідключення вимкнена за замовчуванням, тому не забудьте увімкнути її одразу, щойно ви встановите hide.me на ваші пристрої.
Додаток hide.me для iOS не має функції автовідключення, але це можна сказати про більшість VPN на ринку, тому hide.me не здивував мене в цьому аспекті. Я рекомендую вам спробувати CyberGhost, тому що це один з небагатьох провайдерів, які я тестувала, з функцією автовідключення на iOS, завдяки якій ваш iPhone та iPad будуть завжди залишатися захищеними.
Stealth Guard – Захистіть окремі додатки або всю вашу мережу
Stealth Guard забезпечує вам додатковий захист, блокуючи додатки, коли ви не під’єднані до hide.me. У вас буде 2 опції під час активації функції. Ви зможете обрати блокування або окремих додатків, або одразу всіх додатків.
Немає значення, платите ви за сервіс чи ні – hide.me дасть вам змогу використовувати Stealth Guard навіть з безплатним планом. Це є рідкістю, оскільки більшість безплатних VPN сильно обмежують доступ до унікальних засобів безпеки, щоб спонукати користувачів заплатити. Лише через цей факт hide.me варто спробувати особисто, незважаючи на обмеження, які має його безплатний план.
Функція Multihop з подвійним VPN максимізує вашу конфіденційність
hide.me дає вам змогу переспрямувати ваш трафік одразу через декілька серверів, що буде корисним для розблокування особливо складних вебсайтів. Подвійний VPN обгортає ваш трафік у 2 рівні захисту – ваші вихідні дані зашифровуватимуться першим сервером, тоді як вхідні дані будуть зашифровуватися другим сервером.
Функція Multihop є налаштовуваною. Ви можете обрати вхідний та вихідний сервер в будь-якій країні з повного переліку (включаючи оптимізовані стрімінгові сервери).
На жаль, функція Multihop доступна лише у складі преміум-передплати.
Роздільне тунелювання – Доступне на Windows, Android, macOS та роутерах
Сервіс пропонує функцію роздільного тунелювання для Windows, Android, macOS та роутерів. Роздільне тунелювання являє собою функцію, яка дозволяє вам обирати окремі додатки, які повинні використовувати VPN-трафік.
Ця функція стане в пригоді, якщо ви керуєте будь-якими LAN-пристроями (як-от принтери) через вашу мережу Wi-Fi або хочете переглядати локальні вебсайти, наприклад банківські чи новинні сайти, паралельно завантажуючи торренти чи дивлячись стрімінгові сервіси.
На жаль, ця функція недоступна на iPhone та iPad, оскільки платформа iOS її не підтримує.
Безплатне хмарне сховище – Бонусна функція в довгострокових планах
hide.me уклав партнерство з Internxt Drive для надання своїм передплатникам 2 ТБ простору в безплатному хмарному сховищі. Internxt є провайдером з політикою незнання – це означає, що всі ваші документи будуть зашифровуватися особистим ключем, щоб ніхто (навіть Internxt) не міг переглянути ваші файли.
Пропозиція діє для 1- та 2-річного планів передплати, і вам потрібно буде активувати код для отримання доступу до вашого акаунту Internxt Drive. Мені необхідно було вказати платіжні дані для створення акаунту, але Internxt Drive жодного разу не списав кошти з моєї картки.
Засоби конфіденційності
Політика відмови від збору даних – Жодна інформація про активність не зберігається на серверах hide.me
Відповідно до політики конфіденційності провайдера, hide.me ніколи не зберігає жодну інформацію, яка могла б ідентифікувати вашу особистість. Це включає інформацію про ваш вебперегляд, фізичне місцезнаходження, справжню IP-адресу та повне ім’я.
Хоча багато VPN брешуть про відсутність збору користувацьких даних, політика відмови від збору hide.me підтверджується щорічними звітами про аудити, опублікованими на вебсайті сервісу. Ці звіти є загальнодоступними і містять інформацію про те, скільки запитів від правоохоронних органів провайдер отримував з 2013 року. Відповідно до звітів, hide.me говорить владі, що даних не існує, тому що сервіс їх просто не збирає.
Водночас, hide.me збирає зашифровану версію вашої email-адреси, а також ваше випадково призначене ім’я користувача, IP-адресу VPN та обсяг трафіку, який ви використовуєте. Зауважте, що ви можете прибрати email-адресу з вашого акаунту після оформлення передплати, якщо ви не хочете зберігати жодну інформацію на серверах hide.me. Мінімальний збір даних є поширеною практикою навіть серед найбільш безпечних VPN, таких як ExpressVPN та CyberGhost.
Мене порадувало те, що hide.me дуже серйозно ставиться до того, щоб пояснювати своїм користувачам засади інтернет-безпеки, через що сервіс навіть приєднався до програми i2Coalition. Це частина проекту VPN Trust Initiative (VTI), який перевіряє учасників програми та інших провайдерів на ринку щодо того, чи ставлять вони безпеку своїх користувачів понад прибуток. Для успішного прийняття hide.me необхідно було довести свою повну прозорість щодо всіх практик та ділитися результатами аудитів. Окрім hide.me, до i2Coalition також входять й інші відомі сервіси, як-от ExpressVPN, IPVanish та PureVPN.
Юрисдикція компанії – Малайзійські закони захищають політику конфіденційності hide.me
Штаб-квартира hide.me розташована в Малайзії. Це гарне місцезнаходження, тому що малайзійські закони не вимагають від hide.me навіть часткового збереження даних про користувачів. Крім того, Малайзія перебуває за межами великих розвідувальних альянсів, як-от “5, 9 та 14 очей” (куди входять деякі країни Північної Америки та Європи). Отже, якщо провайдер отримає запит на надання користувацьких даних для допомоги в проведенні кримінальних розслідувань, сервіс не зможе нічого надати, і ваша інформація залишатиметься повністю анонімною.
Незалежні аудити – Перевірена політика конфіденційності гарантує повну прозорість
hide.me пройшов незалежний аудит, який проводився дуже авторитетним експертом з безпеки Леоном Джураником (Leon Juranic) з компанії DefenseCode LTD в 2015 році. Звіт підтвердив, що hide.me не зберігає журнали активності чи інші користувацькі дані на своїх серверах.
Сторонні аудити є найкращим способом дізнатися, чи каже VPN правду в своїй політиці конфіденційності. Зазвичай такі аудити проводяться передовими компаніями з кібербезпеки, які точно знають, на що потрібно звертати увагу. hide.me є взірцем в індустрії, тому що це перший провайдер на ринку, який добровільно погодився на перевірки третіх сторін – це запевняє мене в тому, що сервісу дійсно немає чого приховувати.
Місцезнаходження сервера
Користувацький досвід
- 8.0 / 10Одночасні з’єднання – Можливість водночас під’єднати до 10 пристроїв
hide.me підтримує 10 одночасних з’єднань, що є більшим показником, ніж у багатьох преміум-VPN. Це означає, що ви зможете взяти максимум від функцій hide.me, встановивши сервіс на всі ваші пристрої.
Я думала, що мої швидкості знизяться, коли я під’єднаю декілька пристроїв – однак hide.me забезпечував мені однаково високі швидкості, навіть коли я досягла ліміту з’єднань. Я без проблем використовувала різні пристрої для перегляду контенту BBC iPlayer в HD без буферизації, водночас завантажуючи 2 великих торрент-файли та розмовляючи зі своїм другом по відеочату. Я не зіткнулася з жодними перериваннями, що свідчить про те, що hide.me є гарним вибором для багатозадачності.
Втім, безплатний план hide.me може працювати одночасно лише на 1 пристрої. Це є значним обмеженням, яке може спричинити незручності, якщо ви часто переключаєтесь між своїми пристроями.
Якщо ви думаєте, що 10 з’єднань вам не вистачить, IPVanish може стати кращим вибором, тому що він не обмежує кількість пристроїв, які ви можете використовувати одночасно. IPVanish також є дешевшим за hide.me і коштує /місяць.
Підтримувані пристрої – Сумісність з популярними операційними системами, але немає підтримки багатьох Smart TV чи ігрових консолей
Щоб максимізувати кількість одночасних з’єднань, hide.me дає вам змогу налаштувати VPN на таких платформах, як:
- Мобільні пристрої: iOS 11 або вище, Android 6.0 або вище та Blackberry
- ПК: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, macOS 10.15 або вище та Linux Ubuntu і Fedora 24+.
- Smart TV: Android TV та Amazon Fire TV.
- Медіапристрої для трансляцій: Amazon Firestick та Kodi (LibreELEC та OpenELEC).
- Роутери та інші пристрої: AsusWRT, Netgear, OpenWRT, Tomato, DD-WRT, TP-Link, pfSense, Linksys, Synology, Mikrotik та QNAP.
Це не найширший перелік сумісних платформ серед VPN-сервісів, але він покриває потреби звичайних користувачів. Ви зможете без проблем підключити VPN на вашому ПК, мобільних пристроях тощо.
hide.me навіть працює на Linux, тому що його додаток доступний як файл з відкритим початковим кодом на Github. Втім, версія для Linux підтримує лише протокол WireGuard – це означає, що хоча ваш трафік буде дуже захищеним, ви не зможете налаштувати з’єднання відповідно до своїх потреб.
Варто зазначити, що hide.me не пропонує Smart DNS, тому вам потрібно буде встановити VPN на вашому роутері, щоб використовувати сервіс на ігрових консолях та стрімінгових пристроях, як-от Roku чи Chromecast. На щастя, сервіс сумісний з багатьма роутерами і є дуже простим у встановленні.
Налаштування hide.me на вашому роутері дозволить вам підключити всі ваші пристрої до VPN незалежно від ліміту одночасних з’єднань. Це буде особливо корисним, якщо ви використовуєте безплатний план hide.me, оскільки роутер буде рахуватися як 1 пристрій – отже підключення вашої мережі до сервера пошириться на всі ваші пристрої без додаткової плати. Головним недоліком цього методу є те, що ви не зможете взяти роутер з собою в подорож або за межі оселі, тому він буде актуальним лише на території вашого дому.
Простота налаштування та встановлення
Встановлення самостійних додатків hide.me є дуже простим – просто оберіть ваш пристрій на вебсайті провайдера, завантажте файл та встановіть програму. Цей процес зайняв рівно 2 хвилини на моєму ПК та Amazon Fire Stick, а встановлення hide.me на моєму телефоні було ще більш швидким. Коли додаток встановився, мені потрібно було обрати, хочу я використовувати сервіс безплатно чи хочу увійти до свого платного акаунту – після цього я могла одразу під’єднатися до будь-якого серверу.
Якщо у вас виникнуть проблеми зі встановленням додатку на будь-якому пристрої, hide.me пропонує докладні інструкції на своєму вебсайті. Я скористалася ними, щоб встановити hide.me на своєму роутері, і весь процес зайняв менш ніж 5 хвилин.
Загалом hide.me є дуже інтуїтивним і має простий додаток для всіх сумісних пристроїв. Хоча інтерфейс сервісу трохи відрізняється в мобільних додатках, я без проблем переключалася між своїм Mac, iPhone, ПК на Windows та телефоном Samsung, тому що кожна кнопка була чітко позначена. Ви зможете легко здійснювати навігацію по додатку, навіть якщо ви є VPN-початківцем.
Щоб переглянути список доступних серверів, вам лише потрібно натиснути кнопку “Change” (Змінити) на комп’ютері або кнопку “Location” (Локація) на мобільних пристроях. Всі сервери впорядковані за абеткою, але ви також можете й вручну ввести назву певної локації в пошуковому рядку, щоб швидше її знайти. hide.me пропонує свої стрімінгові сервери окремо від основного списку, тому я одразу знайшла потрібне з’єднання у вкладці “Streaming” (Відеоперегляд).
Налаштування параметрів є простим, тому що hide.me дає вам змогу легко перемикати різні опції для їх активації та деактивації. Більш розширені функції мають докладні описи, тому ви завжди будете знати, що робить той чи інший параметр, перед його увімкненням. Це особливо корисно для зміни параметрів безпеки та протоколів, оскільки ці опції іноді можуть бути незрозумілими навіть досвідченим користувачам.
Безплатне браузерне розширення – Працює в Firefox та Chrome
Ви зможете використовувати браузерне розширення hide.me для під’єднання до серверів в Нідерландах, Німеччині та Канаді. Вам навіть не потрібно буде вказувати вашу email-адресу.
Браузерні розширення hide.me не мають обмежень трафіку, незважаючи на те, що вони є цілком безплатними. Я також могла увімкнути проксі SOCKS та WebRTC в налаштуваннях розширення, що є приємним бонусом.
Безплатний онлайн-проксі – Розблоковує вебсайти без потреби щось завантажувати
Я також дізналася, що hide.me має свій власний онлайн-проксі на випадок, якщо ви не хочете завантажувати додаток сервісу чи його браузерні розширення. Проксі є дуже простим у використанні: просто введіть URL вебсайту, який ви хочете розблокувати, та оберіть країну для підключення. Подібно до браузерних розширень, проксі пропонує всього 3 локації – вам будуть доступні лише Нідерланди, Німеччина та Фінляндія.
І розширення, і безплатний проксі змінюють вашу IP-адресу та захищають ваші дані від витоків інформації, але ці засоби не забезпечують такий самий рівень шифрування, як звичайне VPN-з’єднання. Зважаючи на це, я рекомендую вам придбати передплату hide.me та взяти максимум від всіх функцій сервісу.
Навіть якщо ви вирішите обрати безплатний план, у вас буде трошки більший вибір серверів (зокрема США) – однак повний потенціал сервісу розкриється лише з одним із платних планів.
Підтримка
- 7.0 / 10Представники онлайн-чату hide.me не могли відповісти на мої складні запитання, проте онлайн-база знань, розділ FAQ та форум спільноти були більш корисними. Зазвичай я віддаю перевагу онлайн-чату, тому що це найшвидший спосіб отримання відповідей, але мене розчарувала нестача обізнаності у представників hide.me.
На щастя, кожна стаття в Базі знань докладно пояснює всі функції та пропонує прості покрокові інструкції щодо вирішення поширених проблем. Розділ FAQ, форум спільноти та email-підтримка також були корисними. Втім, використання цих ресурсів є більш тривалим, тому що вам потрібно або самостійно шукати потрібну інформацію, або ставити запитання та очікувати на відповідь.
Онлайн-чат 24/7 – Швидкі відповіді, але недостатньо кваліфікована підтримка
Онлайн-чат hide.me є найшвидшим способом отримання відповідей, але він підійде лише для дуже простих запитань. Консультанти надали мені базову інформацію, яку я могла легко знайти на вебсайті, та не повідомили жодні подробиці про VPN. Наприклад, коли я запитала, володіє провайдер своїми серверами чи орендує їх, мені не дали прямої відповіді. Натомість представник сервісу, з яким я спілкувалася, просто порадив мені звернутися в email-підтримку. Це мене дуже розчарувало, тому що на подібні запитання, на мій погляд, служба підтримки повинна знати відповідь.
Коли я зв’язалася з іншим представником онлайн-чату стосовно того самого запитання кількома годинами пізніше, мені пощастило більше, тому що цього разу мені дали фактичну відповідь. Так чи інакше, мені довелося чекати близько 3 хвилин і ставити додаткові запитання, перш ніж я почула, чи володіє hide.me своїми серверами.
Якщо вас цікавить значно краща служба підтримки, я рекомендую вам підключити ExpressVPN. На додаток до надвисоких швидкостей, найнадійніших серверів та передового захисту ExpressVPN пропонує дуже відгукливу та обізнану службу підтримки. Я чекала лише 3 секунди, щоб підключитися та отримати змістовне повідомлення, яке містило відповіді на всі мої запитання.
Email-підтримка – Обізнані спеціалісти відповідають протягом 24 годин
Після розчаровуючого спілкування з представниками онлайн-чату я була рада тому, що мені надіслали докладний лист на email з відповідями на всі мої запитання наступного дня після того, як я відправила свій запит. Це нормальний час очікування – більшість VPN надсилають відповідь протягом 24 годин після звернення.
Ви можете звернутися в email-підтримку, надіславши повідомлення напряму або заповнивши форму онлайн-запиту. Я спробувала обидва методи і не помітила різниці в тривалості очікування відповіді.
Онлайн-ресурси та розділ FAQ – Змістовні статті та форум
Найпростішим шляхом отримання відповідей на технічні запитання є використання онлайн-ресурсів hide.me. До них належать технічні статті, інструкції та форум спільноти. Мені було легко здійснювати по ним навігацію, тому що hide.me впорядковує теми за відповідними категоріями, однак пошук потрібних відповідей зайняв деякий час.
База знань hide.me містить статті на сотні тем від налаштування вашого акаунту та встановлення VPN-додатку до розв’язання проблем зі з’єднанням і загальної допомоги. Кожен допис пояснює окремі функції та включає покрокову інструкцію (де це актуально). Інструкції також містять наочні зображення з підписами, щоб ви точно знали, куди саме потрібно натискати.
Я використовувала Базу знань, щоб дізнатися, як розблокувати стрімінгові сайти та покращити свої швидкості, і змогла досягти всіх своїх цілей менш ніж за кілька хвилин.
Залежно від теми, я могла використовувати форум, щоб знайти новини про звіти щодо прозорості hide.me, отримати допомогу від інших користувачів, запропонувати нові функції тощо. Форум спільноти доступний англійською та німецькою мовами.
Чому підтримка має значення?
Хоча більшість вважає, що хороша підтримка потрібна лише під час встановлення VPN, існує багато інших випадків, коли вам може знадобитися клієнтська підтримка. Підключення до певного сервера, зміна протоколу безпеки та настроювання VPN на маршрутизаторі - це ті випадки, коли підтримка може стати в нагоді. Ми перевіряємо кожну службу VPN, щоб дізнатися, чи працює підтримка в будь-яку годину (навіть пізно ввечері), наскільки швидко вони реагують, і чи відповідають на наші запитання.
Ціни
- 7.0 / 10Оновлення: 2025! Ви можете передплатити hide.me лише за на місяць і отримати додаткові 3 міс. безплатно при оформленні 2-річного плану (економія до %)! Це обмежена пропозиція, тому скористайтеся нею, поки вона не закінчилася. Дізнайтеся більше про цю пропозицію тут.
Безплатний план – Гарний, але має кілька обмежень
hide.me належить до тих VPN, які пропонують гарний безплатний план. Ви отримаєте 10 ГБ трафіку на місяць, чого має бути задосить, якщо ви не плануєте завантажувати багато торрент-файлів. Сервіс не обмежуватиме ваші швидкості на безплатних серверах, на відміну від багатьох інших безплатних VPN. Незважаючи на те, що VPN пропонує лише 5 безплатних серверів, я не зіткнулася з жодними переповненнями мережі.
Хоча ви і не отримаєте доступ до деяких розширених засобів безпеки, ви зможете користуватися всіма базовими функціями VPN. Ви навіть отримаєте кілька бонусів: функцію автовідключення, Stealth Guard та роздільне тунелювання. Крім того, політика відмови від збору даних діє й для безплатного плану, тому ви зможете бути впевненими в тому, що hide.me не буде продавати вашу інформацію для заробітку грошей.
Способи оплати – Великий вибір опцій з підтримкою більшості криптовалют
hide.me здивував мене великою кількістю підтримуваних способів оплати і зокрема тим, що він приймає 16 популярних криптовалют поряд з більш поширеними видами платежів. Ви зможете передплатити hide.me за допомогою:
- Дебетових та кредитних карток: Visa, American Express та MasterCard.
- Електронних платіжних систем: PayPal, SEPA та SOFORT.
- Криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Horizen, Dash, Ripple, Zcash, Dogecoin, Neo, Peercoin, PIVX, Verge, Tron та BitTorrent.
- Інших способів оплати: Банківський переказ через WebMoney.
Дебетові/кредитні картки та PayPal є найпоширенішими способами оплати, які забезпечують стандартний банківський захист. Вони потребують введення ваших платіжних даних, як-от ваше ім’я та адреса, але ці дані завжди зашифровуються й ніколи не зберігаються на серверах hide.me.
Використання криптовалюти для оплати вашої передплати забезпечить вам додаткову анонімність, тому що ви не будете розкривати ваше ім’я чи платіжні дані під час реєстрації. На сьогоднішній день це один з найбезпечніших способів оплати, тому я була рада побачити, що hide.me дає вам змогу ним скористатися для отримання додаткової конфіденційності.
hide.me також приймає одноразові платежі кредитними картками, здійсненими через WebMoney. Цей метод дозволить вам не передплачувати план, завдяки чому ви зможете уникнути зобов’язань довгострокових угод. Втім, в цьому разі для вас не буде діяти 30-денна гарантія повернення коштів, і ви не зможете отримати свої гроші назад, якщо зміните своє рішення.
30-денна гарантія повернення коштів дає вам змогу протестувати hide.me без ризиків
Коли ви передплачуєте hide.me, використовуючи один з платних планів сервісу, ви автоматично отримуєте право на 30-денну гарантію повернення коштів. Вона дозволить вам особисто протестувати hide.me без ризиків протягом майже одного місяця. Якщо вас щось не влаштує, ви зможете без проблем повернути гроші – для цього мені потрібно було лише написати в службу підтримки через email та пояснити, чому сервіс був більше мені не потрібен!
Хоча цей процес і не є найшвидшим (особливо з огляду на те, що більшість VPN схвалюють повернення через онлайн-чат), я не вважаю це великою проблемою. Термін повернення коштів є таким самим, як й у інших преміум-VPN, тому що обробка транзакцій банком займає приблизно 7 робочих днів. Отже, навіть попри те, що мій запит на повернення був схвалений на 12 годин пізніше, ніж зазвичай, мені не довелося довго чекати надходження грошей на мій рахунок.
Hide me VPN пропонує наступні плани
Остаточний Висновок
Заяви hide.me є гучними. Моє тестування показало, що незалежно від того, використовувала я преміум-передплату чи безплатний план, hide.me забезпечував гарний захист, однак його швидкості могли би бути кращими. Преміум-план дає вам доступ до деяких відмінних функцій, як-от динамічна переадресація портів та підтримка стрімінгових платформ. Хоча сервіс і є трохи дорожчим за інші VPN середнього класу, я вважаю, що він вартий того, щоб його спробувати.
Якщо ви оберете безплатний план, пам’ятайте, що вам буде доступно 5 серверів, 10 ГБ трафіку на місяць та лише 1 одночасне з’єднання. На щастя, ваш трафік матиме такий самий рівень захисту, тому ви зможете впевнено використовувати безплатну версію hide.me для безпечного вебперегляду, завантаження торрентів та гри онлайн.
Найкращий спосіб дізнатися, чи задовольнить сервіс ваші потреби – це протестувати hide.me особисто. Оскільки провайдер пропонує дійсну гарантію повернення коштів, у вас буде до 30 днів на те, що спробувати всі функції, перш ніж приймати остаточне рішення щодо передплати. Якщо сервіс не виправдає ваші очікування, зверніться в службу підтримки та запитайте повернення коштів – це дуже просто!
Поширені запитання
Чи є hide.me гарним VPN?
Так, hide.me є гарним провайдером, тому що його засоби безпеки відповідають рівню функцій багатьох передових VPN. Хоча швидкості сервісу можуть бути дуже різними залежно від місцезнаходження серверу, до якого ви під’єднуєтесь, hide.me розблоковує популярні стрімінгові сервіси, такі як Netflix, Amazon Prime Video, Hulu та Disney+.
Водночас, ви не отримаєте такі самі переваги, якщо оберете безплатний план hide.me. Хоча безплатна версія і забезпечить вам такі самі швидкості та відмінний захист, ваш трафік буде обмежений до 10 ГБ, вам буде доступно лише 5 серверів і ви не зможете дивитися більшість стрімінгових сайтів. Якщо ви не готові прийняти остаточне рішення щодо довгострокової передплати, я рекомендую вам спробувати hide.me завдяки гарантії повернення коштів. З нею у вас буде 30 днів на те, щоб вирішити, чи відповідає hide.me вашим онлайн-потребам, та отримати гроші назад, якщо вас щось не влаштує.
Чи працює hide.me на Windows, macOS, iPhone, Android, Chrome та Firestick?
Так, hide.me сумісний з багатьма пристроями, включаючи Windows, macOS, iOS, Android, Chrome та Firestick. Хоча кількість підтримуваних пристроїв і не є найбільшою на ринку, цього достатньо для звичайних користувачів, які хочуть безпечно дивитися відео, грати в ігри та завантажувати торренти.
Чи можна використовувати hide.me VPN безкоштовно?
Так, hide.me пропонує безплатний план, який дає вам змогу використовувати функції сервісу на будь-якому сумісному пристрої. Ви отримаєте його відмінні засоби захисту, не сплачуючи стандартну ціну передплати.
Зауважте, що цей план може не задовольнити ваші потреби, тому що він має певні обмеження. У вас буде доступ лише до 5 серверів в США, Нідерландах, Німеччині та Канаді. Це вже дуже обмежує перелік сайтів, які ви зможете переглядати – і безплатні з’єднання до того ж не дають доступ до жодних стрімінгових сервісів, за винятком Netflix.
Крім того, 10 ГБ трафіку не буде вистачати, якщо ви використовуєте свої пристрої не тільки для перегляду вебсторінок. Через ці обмеження я не могла використовувати безплатний план для завантаження торрентів чи відеоперегляду – це 2 моїх основних хобі. З огляду на це я рекомендую вам оформити преміум-передплату hide.me та спробувати її без ризиків завдяки 30-денній гарантії повернення коштів. Якщо вас щось не влаштує, ви зможете без проблем отримати гроші назад, нічим не ризикуючи.
Чи дійсно hide.me VPN є безпечним?
Так, сервіс має фактично незламний захист, який зазвичай пропонують лише преміум-провайдери. Завдяки функції автовідключення, шифруванню військового рівня та захисту від витоків моє з’єднання завжди було стабільним і не розкривало мої дані. Крім того, це один з найперших провайдерів, які добровільно погодилися на незалежний аудит. hide.me пройшов перевірку й довів, що його політика відмови від збору даних є правдивою.
Примітка редактора: Ми цінуємо відносини з нашими читачами і тому ми намагаємось завоювати Вашу довіру за допомогою чесності та прозорості. Ми належимо до тієї ж групи власності, до якої входять деякі найкращі продукти галузі, огляди яких публікуються на даному сайті: Intego, Cyberghost, ExpressVPN та Private Internet Access. Однак, цей факт не впливає на процес написання оглядів, оскільки ми неухильно дотримуємось методики проведення досліджень.