Uždaryti skelbimą

Turbūt nėra prasmės kalbėti apie vakarykščius flagmanus, viskas, išskyrus iPod nano, buvo atskleista seniai ir jei žiūrėjote pvz. LSA Magazine, tikriausiai nustebino tik spalvotos naujojo iPod touch ir iPod nano nugarėlės. Ausines, iPhone, kilpą ir žaibo laidą jau žinojome prieš vakarykštį pagrindinį pranešimą. Nors kažkas tiesiogine prasme džiaugiasi naujuoju „iPhone“ ir „iPod“, kiti, matyt, yra šiek tiek nustebinti, kad jame trūksta dalykų, kuriuos jie laikė savaime suprantamais 2012 m.

Redakcijoje naująjį „iPhone 5“ laikome tikrai puikiu telefonu, kuris yra puikus dizaino požiūriu ir atrodo nuostabiai. Naujasis „iPod touch“ siūlo tai, ko iš jo tikėjomės ir, kaip ir pirmosios kartos „iPod touch“, tai vėlgi „iPhone“ be GPS ir GSM modulio, kuris gali tikti daugeliui ar bent jau užtekti. „iPod nano“ yra turbūt daugiausiai diskusijų sukėlusi vakarykščio pristatymo dalis. „iPod“ turėtų atnešti kažką, kodėl žmonės turėtų išeiti ir jį nusipirkti, geresnį garso lustą, naujas funkcijas, naujas parinktis, trumpai tariant, kažką, ko negausite „iPhone“, todėl turėsite priežastį eiti ir nusipirkti iPod. Kaina viršija keturis tūkstančius kronų, taip pat kyla klausimas, ar tėvai mieliau pirktų savo vaikams ketvirtą, t. y. ankstesnės kartos, iPod touch, kurį galima įsigyti maždaug 2000 XNUMX CZK didesne kaina.

Tačiau tai, kas mus domino kur kas labiau nei patys pagrindiniai gaminiai, yra jų priedai. Kad tai yra Apple galimybė parduoti riešo dirželį už 9 eurus tikriausiai nieko nenustebins. Jei tai būtų „iPod nano“ ar „Shuffle“ priedas, tikriausiai apie tai pagalvotume, juk 10% paties „iPod“ kainos skirti už dirželį yra nesąmonė, „iPod touch“ už daugiau nei 10 000 CZK. , jau 229 CZK yra tikrai juokinga prekė.

apžvalgos_herojus

Žaibas be USB 3.0
Tačiau mes nesuprantame naujojo kabelio su „Lightning“ jungtimi. Žinoma, jo atvykimas yra visiškai logiškas žingsnis, kurį jis duoda Apple galimybė sukurti kuo plonesnius ir smulkesnius gaminius, o apie jo atėjimą aptarėme daugiau nei prieš mėnesį Štai čia. Tačiau daugumai mūsų nesuprantama tai, kad naujoji jungtis tikrai tik mažesnė. Matyt, visi taip pat tikėjosi įkrovimo greičio ir ypač sinchronizacijos padidėjimo. Ar į naują jungtį galima įmontuoti aktyvų „Thunderbolt“ prievado galą ir ar jį galima sukurti, yra techninis dalykas, į kurį verčiau nesigilinti, tikrai nežinome, ar šiuo metu techniškai įmanoma sukurti „Thunderbolt“ prievadą su „Lightning“ galas. Tačiau aišku faktas, kad Apple galėtų tilpti naujasis USB 3.0 laidas, kuris pasirodė šių metų „MacBook“. Apple todėl prie MacBook pridėjo naują USB 3.0 jungtį, bet pats jos nenaudoja. Tuo pačiu tikriausiai visi žino, kad USB 3.0 yra kelis kartus greitesnis už USB 2.0, kurį palaiko naujasis laidas. Suderinamumas su USB 2.0 taip pat yra savaime suprantamas dalykas. Be to, „iPhone“ ir „iPod“ yra produktai, kuriuos perka dešimtys milijonų žmonių, kurie neturi „Mac“, bet turi asmeninį kompiuterį su USB 3.0 standartu jau keletą metų. Taigi kyla klausimas kodėl Apple naujame kabelyje nenaudojo USB 3.0.

USB žaibas

iPhone 5 be NFC
Nors man atrodo, kad Philo Schillerio samprotavimai dėl belaidžio įkrovimo yra visiškai suprantami ir logiški, kodėl iPhone 5 neturi NFC lusto, aš nesuprantu. Panašu, kad „Passbook“ technologija yra tikrai revoliucinga, tačiau kyla klausimas, kiek laiko tai užtruks ir ar ją bus galima naudoti, pavyzdžiui, Čekijoje ar Slovakijoje. Vien Bratislavoje dabar yra 3000 vietų, kur galima naudoti NFC. Be to, NFC technologija nenaudojama atsiskaitant perkant naują automobilį ar kompiuterį, tai technologija, kuriai nustatytas kelių šimtų kronų limitas, ne daugiau kaip 2500 CZK per dieną, ir naudojama atsiskaityti už smulkmenas greito maisto, parduotuvėse, kuriose prekės parduodamos už keliasdešimt ar šimtus kronų.

Taigi, jei kas nors pavogs jūsų telefoną, milijonų tikrai neprarasite, o, pavyzdžiui, tik 500 CZK, o tai yra daugiau nei pakankamai kaip dienos limitas perkant kavą Green Tree. NFC yra skirtas būtent šiems mokėjimams. Daugelis analitikų net ir šiandien abejoja, ar Apple Dėl to, koks populiarus iPhone mobilusis telefonas ir kiek milijonų žmonių jis priklauso, NFC technologija nebuvo palaidota. Aišku, kad „iPhone 5“ NFC nereikia ir jis vis tiek bus gerai parduodamas, tačiau kodėl negali turėti, bus sunku paaiškinti. Be to, NFC lustą galima išjungti, todėl baterijos sąnaudos tokiu atveju būtų absoliučiai nulinės ir atsirastų tik tuo atveju, jei norėtųsi naudoti NFC.

iPhone

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: