Socialinis tinklas „Facebook“ pastaraisiais metais tapo nepakeičiama daugelio gyvenimo dalimi. Žinoma, ji jau keletą metų buvo prieinama kaip mobilioji programa tokiems įrenginiams kaip iPhone ir iPad. Tačiau ne visi mėgsta jį naudoti, pavyzdžiui, norėdami atsikratyti „Facebook“ priklausomybės, jo ištrynimas yra gana pagrįstas žingsnis. Per ilgą šio socialinio tinklo gyvavimo laikotarpį buvo pridėta šimtai naujų funkcijų ir programėlių. Deja, ne visada įmanoma paprastai ir aiškiai pateikti šias naujas funkcijas vartotojams. Tai ypač aktualu, kai kalbama apie nustatymų skyrių.
Daugeliui žmonių sunku naršyti „Facebook“ socialinio tinklo nustatymuose. Pasitaiko, kad vartotojai nesugeba pakankamai apsaugoti paskyros pagal savo pageidavimus, o kai kurios nustatymų parinktys jų visiškai praleidžia. Šias problemas bando pašalinti mobiliųjų telefonų programos, tačiau ne itin sėkmingai. Todėl šiandieniniame straipsnyje apžvelgsime 5 įdomius ir gana naudingus nustatymus, apie kuriuos turėtumėte bent jau žinoti. Šios instrukcijos visų pirma skirtos programai valdyti, tačiau interneto naršyklėje viskas labai panašiai.
Išjunkite automatinį vaizdo įrašų paleidimą
Tikriausiai visi Facebook vartotojai yra susipažinę su automatinio vaizdo įrašų paleidimo funkcija. Paprasčiau tariant, kai tik užvedate pelės žymeklį virš bet kurio vaizdo įrašo, nesvarbu, ar jis yra kieno nors laiko juostoje, ar pasirinktų įrašų sklaidos kanale, jis automatiškai pradės leisti. Šią funkciją galima apriboti arba visiškai išjungti nustatymuose. Dėl to sunaudosime mažiau mobiliųjų duomenų ir mažiau energijos akumuliatoriuje.
- „Facebook“ programoje spustelėkite kitą kategoriją, tada tęskite Nustatymai.
- pasirinkti Paskyros nustatymai.
- Tęsti į kategoriją Videa ir nuotraukos.
- Spustelėkite Leisti automatiškai.
- Pasirinkite iš parinkčių visada / tik su „Wi-Fi“ / niekada
Išjunkite gimtadienio pranešimus
Kaip jau minėta, „Facebook“ šiandien turi šimtus funkcijų. Vienas iš jų – gimtadienio pranešimų siuntimas draugams. Dažnai ši funkcija yra naudinga ir sutaupys akimirką, kai pamiršite kieno nors gimtadienį. Priešingai – nepopuliaru, kai per dieną gauni kelis tokius pranešimus. Be to, jūsų draugų gimimo datos ne visada yra tikros, nes daugelis žmonių realių duomenų socialiniam tinklui nepateikia. Dėl to galite patekti į dar didesnę „bėdą“.
- Atidarykite dar kartą Nustatymai pagal kitą kategoriją.
- pasirinkti Paskyros nustatymai.
- Spustelėkite Upozornění.
- Tęsti Gimtadienis ir tada panaikinkite parinkties žymėjimą.
Atsijunkite nuo įrenginio naudodami „Facebook“ paskyrą nuotoliniu būdu
Jei įtariate, kad kažkas kitas prisijungė prie jūsų paskyros, pirmiausia pakeiskite vartotojo slaptažodį, tada atsijunkite nuo visų įtariamų įrenginių vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis. Šios instrukcijos taip pat tinka, jei, pavyzdžiui, prisijungiate prie paskyros draugo kompiuteryje – taip galite atsijungti nuotoliniu būdu:
- Atidarykite dar kartą Nustatymai pagal kitą kategoriją.
- pasirinkti Paskyros nustatymai.
- Tada Saugumas ir prisijungimas.
- Skyriuje Kur esate prisijungę pasirinkti Rodyti daugiau.
- Naudodami tris dešinėje esančius taškus, galite atsijungti nuo konkretaus, nepageidaujamo įrenginio.
Išjunkite įprastą savo vietos aptikimą ir išsaugojimą „Facebook“ programoje
„Facebook“ programėlėje Vietovių istorija įjungta pagal numatytuosius nustatymus. Jį suaktyvinti būtina norint atlikti kai kurias papildomas programos funkcijas, pvz., susirasti draugą ir netoliese esantį „Wi-Fi“. Tačiau privatumą besirūpinantys vartotojai gali viską išjungti naudodami toliau pateiktą procedūrą. Visa funkcija oficialiai apibūdinama taip:
„Vietovių istorija – tai nustatymas, leidžiantis „Facebook“ sukurti tikslių vietų, kurias jūsų įrenginys gavo per vietos nustatymo paslaugas, istoriją. Kai Vietovių istorija įjungta, „Facebook“ periodiškai prideda jūsų dabartinę tikslią vietą prie jūsų veiklos žurnalų Vietovių istorijos skyriaus, net jei išeisite iš programos".
- Atidarykite dar kartą Nustatymai pagal kitą kategoriją.
- pasirinkti Paskyros nustatymai.
- Spustelėkite Vieta.
- Išjunk Vietovių istorija.
Rodyti paslėptą pranešimų laukelį
Galbūt nustebsite, kad „Facebook Messenger“ paprastai yra dvi pašto dėžutės. Viena, klasikinė, kurią žinome visi – ją naudojame rašydami pranešimus draugams ir grupėms. Antroje, šiek tiek paslėptoje pašto dėžutėje yra nežinomų vartotojų žinutės, kurias „Facebook“ automatiškai įvertino kaip nepageidaujamas. Taigi antrąjį gautuosius galima palyginti su el. pašto šiukšlėmis. Taigi, naudokite šią procedūrą, kad pamatytumėte naujienas, apie kurias galbūt net nežinote keletą metų.
- „Facebook Messenger“ programoje spustelėkite skirtuką Lide.
- Tada Naujienų užklausos.
- Naudojant parinktį Rodyti viską galite rasti tuos „netinkamus pranešimus“
Žinoma, gali atsitikti taip, kad tokių žinučių išvis nerasite, nebent nepažįstamas žmogus bandė jums ką nors išsiųsti.
Ar manote, kad man kažko trūksta, jei dar ten neužsiregistravau? Arba sutaupiau daug laiko kitiems pagrįstesniems tikslams.