Uždaryti skelbimą

Nors apklausų duomenimis, „Apple“ balso asistentė Siri šiek tiek atsilieka nuo konkurentų ir dažnai turi daug nuveikti, kad suprastų komandas ir teisingai reaguotų, vieno dalyko jai paneigti negalima. Jis gali kalbėti daugybe kalbų, o tai labai supaprastina vartotojų ir įrenginio sąveiką bei leidžia Apple plėstis į kitas šalis. Tačiau vokiečių kalba „Siri“ skambėjo gana apatiškai ir mašiniškai, bent jau sprendžiant iš gimtosios kalbos. Tačiau „Apple“ kompanija nepamiršo Europos rinkos ir nusprendė išmanųjį asistentą išmokyti tinkamos vokiečių kalbos.

Nesitikime, kad bendraudami su „Siri“ naudosite vokiečių kalbą, bet jei taip, tikrai pastebėjote keistą frazę ir nenatūralią intonaciją. Juk nemažai vartotojų dėl to skundėsi, ir nors balso asistentė daugumą komandų puikiai suprato ir įvykdė be didelio šurmulio, jos atsakymai vietomis galėjo būti gana nemalonūs. Laimei, nors Apple jis išklausė gerbėjų prašymus ir nusprendė sunkiai dirbti su Siri. Vartotojai pripažįsta naujausius sprendimus ir giria patobulinimus, todėl galima tikėtis, kad panašią iniciatyvą įmonė galėtų plėtoti ir kitose šalyse. Juk Vokietija yra gana didelė rinka, kurioje „Apple“ įrenginių populiarumas auga eksponentiškai.

Apple tai taip pat suteikia galimybę dirbtiniam intelektui ir mašininiam mokymuisi tobulinant balso asistentą. Dėl to sistema gali klausytis vartotojo interpretacijos ir intonacijos, po kurios prisitaiko. Vienaip ar kitaip, pokyčiai paliečia ne tik iPhone, bet ir HomePod, todėl daugelis vartotojų turėjo galimybę išbandyti naujas funkcijas. Kita vertus, vis dar yra nedidelė problema, tai yra žinomų grupių dainų ir albumų pavadinimų atpažinimas. „Siri“ visada gali suprasti tik kalbą, o tai kai kuriais atvejais gali sukelti problemų. Pažiūrėsime, ar pavyks Apple toliau tobulinti ir tobulinti paslaugas.

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: