Uždaryti skelbimą

Nuo pirmojo iOS išleidimo 2007 m. jau buvo 15 versijų, t. y. didžiulė kelionės dalis ir naujos technologijos. Kaip prabėgo laikas ir koks buvo proveržis?

Visuomenė susiskaldžiusi į dvi sroves – tuos, kurie Apple jie myli, ir tiems, kurie nesupranta. Ar sutinki? Abu atvejai aptinkami ir tarp programų kūrėjų. Esame „Dactyl Group“ ir esame vieni pirmųjų. Mums patinka iOS. Jau daugiau nei 7 metus kuriame mobiliąsias aplikacijas ir kiekvienais metais tikimės naujų technologijų savo įrenginiams Apple atneš Ateik ir prisimink su mumis.

"iOS 1

Kai 2007 m. Steve'as Jobsas pristatė pirmąjį „iPhone“, negalėjome įsivaizduoti jo įpėdinio programų. Kaip apie tai, kai pirmajame „iOS“ nebuvo „App Store“. Bandomojoje sistemos versijoje buvo tik „Mail“, „Safari“ naršyklė, kamera arba galbūt „YouTube“ programa mobiliesiems. Ar prisimeni, kokia buvo aureolė?

Steve'as Jobsas pristato „iPhone“.

"iOS 2

Minėta App Store atsirado po metų. Iš pradžių jame buvo tik apie 500 mobiliųjų programų. Taip pat buvo pridėta kontaktų paieška ir mokslinis skaičiuotuvas.

"iOS 3

„iOS 3“ buvo didelis žingsnis „iPhone“. Jame buvo palaikomi tiesioginiai pranešimai, valdymas balsu, mano iPhone paieška ir vaizdo įrašymas. Svarbi papildoma technologija taip pat buvo „kopijavimo ir įklijavimo“ funkcija bei MMS palaikymas. Tai buvo pasivažinėjimas!

"iOS 3

"iOS 4

„iPhone“ vis tiek negalėjo atlikti kelių užduočių. Jame dar nebuvo, pavyzdžiui, „FaceTime“ aplikacijos, kuri šiandien yra viena populiariausių tarp „Apple“ vartotojų. Šie ir kiti patobulinimai buvo pateikti 2010 m. naudojant „iOS 4“.

"iPhone 4S

"iOS 5

Koks applefilas nepažįsta balso asistento Siri? O kaip su „iCloud“ duomenų saugykla? Abi šias funkcijas atnešė iOS 5, kuri, be kita ko, patobulino tokias programas kaip iMessage arba įtraukė socialinio tinklo Twitter integraciją.

"iOS 6

„iOS 6“ buvo dar vienas didelis „iPhone“ mobiliųjų telefonų žingsnis į priekį – ji buvo pristatyta Apple Žemėlapiai ir piniginė. Tačiau jis turėjo nuo pat pradžių Apple problema su žemėlapiais, nes vartotojai pirmenybę teikė „Google“ žemėlapiams. Kiti patobulinimai apima „Facebook“ socialinio tinklo integravimą, režimą „Netrukdyti“ arba panoraminio režimo pridėjimą prie fotoaparato.

"iOS 7

„iOS 7“ 2013 m. parodė visiškai naują vartotojo sąsają. Taip pat buvo patobulinta „App Store“, kuri pradėjo leisti automatiškai atsisiųsti naujas mobiliųjų programų versijas. Pagaliau gavome AirDrop technologiją belaidžiam duomenų perdavimui.

"iOS 7

Džiaugiamės turėdami keletą įdubimų „App Store“. Mums patinka kurti mobiliąsias programas. Pažvelkite į mūsų sukurtas programas.

"iOS 8

Su kitais metais ir nauja versija pasirodė į sveikatą orientuota mobilioji aplikacija – „Health“, kuri taip pat palaiko dalijimąsi šeima. Kita svarbi naujiena buvo geresnė iOS ir macOS sąveika, leidžianti daug lengviau perduoti informaciją, valdikliai pranešimų centre ir biometrinių duomenų (Touch ID) palaikymas trečiųjų šalių programoms. Jie taip pat padarė „HomeKit“ prieinamą kūrėjams.

"iOS 9

Vėlesnė „iOS“ buvo skirta klaidų, turinčių įtakos našumui, taisymui. UI požiūriu atkeliavo naujas San Francisco šriftas, kuris pradėtas naudoti vietoj iki tol tipiško Helvetica Neue.

"iOS 10

Ši versija buvo skirta „Siri“ balso asistento patobulinimams, taip pat „Home“ programai, naudojamai įrenginiams, kuriuose įgalinta „HomeKit“, valdyti.

"iOS 10

"iOS 11

Kada iš iPhone dingo ikoninis namų mygtukas? Kai tik 11 m. pasirodė iOS 2017. Ji taip pat apėmė naujų gestų palaikymą ir pakeistą vartotojo sąsają. Bendrovė taip pat paskelbė apie papildytosios realybės bibliotekos ARKit ir CoreML bibliotekos, skirtos mašininiam mokymuisi, atvykimą. Viena iš kitų naujovių buvo pagrindinės NFC bibliotekos atrakinimas kūrėjams, kad būtų galima atlikti mokėjimus Apple Pay.

iPhone X darbalaukio peržiūra

"iOS 12

Kita versija galvojo apie mūsų psichinę sveikatą. Todėl jo naujovė buvo ekrano laiko funkcija. Nuo tada ji informuoja mus apie laiką, praleistą įrenginyje ir kokias programėles naudojame dažniausiai. Taip pat buvo pridėta „CarPlay“ integracija trečiosioms šalims („Google“, „Waze“ ir kt.).

"iOS 13

už Apple mūsų sveikata, komfortas ir efektyvumas yra nepaprastai svarbūs. Taigi papildomas tamsaus režimo palaikymas. Žemėlapiai buvo patobulinti vietovių stebėjimui 3D formatu. Ji taip pat pasidžiaugė nauju faktu, kad nuotraukų peržiūrai skirta mobilioji aplikacija leidžia redaguoti atskirus vaizdus.

"iOS 14

Nuo 14 į savo ekranus galime įtraukti vadinamuosius įvairių programų valdiklius, kuriuose yra svarbios informacijos santrauka. Palaikymas skirtas ne tik vietinėms programoms, bet ir trečiųjų šalių programoms. Kitas patobulinimas buvo biblioteka, leidžianti paslėpti nuo darbalaukio programų, kurių mažai naudojame arba dėl kokių nors priežasčių nenorime turėti darbalaukyje. Tuo pačiu metu visos programos lieka įdiegtos su visais esamais duomenimis.

"iOS 15

Iki šiol naujausia versija atnešė daug dizaino pakeitimų. Pavyzdžiui, pranešimų arba orų programos buvo perkurtos. Tačiau naujosios technologijos mums daug svarbesnės. Žemiau pateikiami tie, kurie labiausiai patraukė mūsų dėmesį:

  • „SharePlay“ leidžia dalytis su kitais tuo, ką darote savo įrenginyje, nesvarbu, ar žiūrite filmą, peržiūrite nuotraukų albumus ar klausotės muzikos. Kaip tai veikia? Žaisdami realiu laiku matome kitų reakcijas. Pavyzdžiui, visa grupė gali žiūrėti filmą per savo įrenginius, siųsdama reakcijas į tam tikras ištraukas.
  • Dėmesys padeda mums nesiblaškyti. Rodo tik norimus pranešimus. Režimo įjungimas taip pat atsispindi žinutėse, todėl kiti gali matyti, kad negalime jų pasirūpinti.
  • Piniginė jau yra, tačiau naujoji sistema suteikia papildomų funkcijų. Dabar jame gali būti asmens dokumentų (pvz., vairuotojo pažymėjimo) ir jis gali pakeisti viešbučio kambarių ar darbo korteles.
  • Tiesioginis tekstas leidžia sąveikauti su tekstu vaizduose. Pavyzdžiui, pabandykite paliesti norėdami paskambinti telefono numeriu, nukopijuoti tam tikrą teksto dalį ir pan.

Taigi laikas praėjo. Mums įdomu pamatyti, kas bus ateityje. 


Mobiliųjų aplikacijų kūrimas nori sekti visas naujienas. Tada mūsų darbas juos atspindi. Džiaugiamės, pavyzdžiui, visų sistemų funkciniu sujungimu, kurį pavyko pasiekti Brno mugės. Ir kas buvo Rokas žmonėms, jis taip pat turėjo mūsų programą savo „iPhone“. Be programų, mes taip pat kuriame svetaines ir sistemas. Jei galime jums padėti, būtinai praneškite mums!


Žurnalas LSA Magazine neprisiima atsakomybės už aukščiau pateiktą tekstą. Tai komercinis straipsnis (visas su nuorodomis), kurį pateikia reklamuotojas.

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: