Apple prieš kelias savaites greta naujojo iPhone 14 (Pro) jis pristatė ir trijulę Apple Watch. Konkrečiai, mes matėme tradicinės serijos tęsinį formoje Apple Watch 8 serija, be tų, buvo pristatytos ir pigesnės Apple Watch SE 2 karta ir atvirkščiai viršuje Apple Watch Ultra. Bet kokiu atveju, šiame straipsnyje mes kartu panagrinėsime 5 priežastis, kodėl turėtumėte mokėti papildomai ir pirkti Apple Watch 8 serija vietoj SE 2 kartos. Taigi, eikime tiesiai prie esmės.
Naujesnis dizainas
Kalifornijos milžinas praėjusiais metais Apple Watch 7 serija pakeitė dizainą, palyginti reikšmingai atsižvelgiant į išmaniųjų laikrodžių prigimtį. Net visiškai nauji gali pasigirti tokiu dizainu Apple Watch 8 serija. Tiksliau, pernai korpusas buvo padidintas nuo pradinių 40 ir 44 milimetrų iki 41 ir 45 milimetrų. Šiuo atžvilgiu, žinoma, nėra jokio papildomo skirtumo, tačiau svarbu paminėti, kad buvo padidintas ir ekranas, kuris gerokai labiau ištemptas į kraštus – konkrečiai jis yra 2% didesnis lyginant su SE 20. Pigesnis SE yra pagrįstas naudotu dizainu Apple Watch 4, 5 ir 6 serijos, todėl jos yra pasenusios.
Visada įjungtas ekranas
Šioje pastraipoje taip pat liksime prie ekrano. Kitas palygintų laikrodžių skirtumas yra visada įjungtas, t. Ši funkcija buvo prieinama klasikinėse Apple laikrodžių serijose nuo 5 serijos, taip pat Apple Watch 8 serija. Kalbant apie SE 2, visada buvo tikimasi naudoti visada įjungtą režimą, bet galiausiai tai neįvyko. Tačiau būtina paminėti, kad kai kurie vartotojai visada išsijungia dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, norėdami užtikrinti 8% privatumo apsaugą ar pailginti baterijos veikimo laiką. Taigi nuo jūsų priklauso, ar visada įjungtas yra įtikinama priežastis pirkti XNUMX seriją.
Daugiau jutiklių ir funkcijų
Brangesnis Apple Watch 8 serija, žinoma, lyginant su pigesniais Apple Watch SE 2 taip pat siūlo daugiau jutiklių ir funkcijų. Galime konkrečiai paminėti galimybę įrašyti EKG arba rodyti informaciją apie kraujo prisotinimą deguonimi. Be to, 8 serija dabar siūlo temperatūros jutiklį, kuris naudojamas moterims stebėti ciklą pagal atgalinį ovuliacijos laiko įvertinimą. 8 serija taip pat gali pasigirti trečios kartos optiniu širdies ritmo jutikliu, o SE 2 siūlo „tik“ antrąją kartą. Kalbant apie sveikatos savybes ir jutiklius, 8 serija yra tikrai geresnė, tačiau turite pagalvoti, ar galite naudoti visas šias funkcijas.
Greitesnis įkrovimas
jak Apple Watch Tiek 8, tiek SE 2 baterijos veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 18 valandų. Atsižvelgiant į visas „Apple Watch“ funkcijas ir galimybes, šiuo metu tai yra daugiausiai ištvermės, kurią galima iš jo išspausti. Juk yra vienas esminis skirtumas – Apple Watch 8 serija siūlo greitą įkrovimą, o su SE 2 turite tenkintis klasikiniu. Šios funkcijos dėka 8 seriją galite įkrauti nuo „nulio“ iki 80% maždaug per 45 minutes, o antrosios kartos SE – maždaug dvigubai daugiau, t.y. pusantros valandos.
Nerūdijantis plienas
Jie tradiciškai lyginami Apple Watch Galima įsigyti klasikinio aliuminio dizaino, kelių skirtingų spalvų. Tačiau kai kurie vartotojai gali norėti įsigyti prabangesnių ir patvaresnių medžiagų, bet nepirkdami Apple Watch Ultra. Tokiu atveju pasirinkimas aiškus, ir tiek Apple Watch Serija 8. Pasiūloje jie vieninteliai galimi ir su nerūdijančio plieno korpusu, kuriam galite rinktis tris spalvas – grafito pilką, sidabrinę ir auksinę.
Straipsnyje veltui ieškojau tik vienos priežasties atidėti pirmos kartos SE, o ką jau kalbėti apie antrąją, dėl aštuntukų...
Aš nežinau,
Nėra prasmės spręsti dėl laikrodžio ekrano dydžio. Visada įjungta funkcija yra išjungta ir kraunu tik prieš eidama miegoti. Kai paklausiau kardiologo apie EKG, jis iš manęs nusijuokė. Taigi, už ką aš iš tikrųjų turiu mokėti papildomai?
26 metu mano paties kardiologe...:-D taigi sveikinu. Bet rašymas yra tik kvailystė.
Man labai patinka Ultras. Bet vis dar nėra sandėlyje 🤷🏻♂️