iMac paskutinį atnaujinimą gavo maždaug prieš pusantrų metų, o tai yra gana ilgas laikas. Tačiau nepaisant to, kad tai tam tikra prasme senesnis įrenginys, tai tikrai nėra mašina, kurios neturėtumėte vengti – priešingai. Asmeniškai aš lyginčiau jį su MacBook Air su M1 lustu, kuris yra dar senesnis, bet vis dar itin populiarus, o vartotojai jam labiau patinka net naujesnės kartos. Todėl šiame straipsnyje kartu pažvelkime į 5 priežastis, kodėl 24 colių įstrižainės „iMac“ su M1 lustu ir toliau yra puikus įrenginys ne tik namams.
Puikus dizainas ir ekranas
Kai pasirodė naujasis iMac, daugelis Apple vartotojų, taip pat ir kitų vartotojų, kritikavo jo dizainą. Labiausiai erzino balti rėmeliai ir vadinamasis „smakras“ apatinėje dalyje, kuriame išsidėstę visi vidus. Tačiau galiausiai paaiškėjo, kad daugeliu atvejų ši kritika buvo tik pradinė ir palaipsniui išnyko, panašiai kaip naujesniuose iPhone. Kai kuriais atžvilgiais balti rėmeliai yra net geresni už juodus. Ekranas, kuris yra 24 colių ir kurio skiriamoji geba yra 4.5K, kartu su P3 spalvų gamos palaikymu ir maksimaliu 500 nitų ryškumu, taip pat yra labai geras.
M1 lusto vis tiek pakanka
Dabartinis „iMac“ turi M1 lustą, t. y. pirmosios kartos lustus Apple Silicis M serijos šeimoje. Šis lustas yra, pavyzdžiui, „Mac mini“ arba „MacBook Air“ (pirmos kartos) dalis ir nors šiuo metu yra M2 arba M1 Pro, Max ir Ultra lustai, M1 lusto tiesiog ir paprastai užtenka įprastam naudojimui. Naujausias M2 lustas iš tikrųjų neatneša jokių esminių patobulinimų, palyginti su M1. Iš esmės „iMac“ siūlo 8 procesoriaus branduolius ir 7 GPU branduolius, tačiau jei pasirinksite galingesnę konfigūraciją, automatiškai gausite 8 GPU branduolius. M1 lustas nugali senesnius „Mac“ kompiuterių „Intel“ procesorius, kurie vienu metu kainavo gerokai daugiau nei 100 XNUMX kronų.
Kokybiška kamera ir garsiakalbiai
Jis naudojo jį ilgą laiką Apple savo Apple kompiuteriuose 720p priekinę kamerą, dėl kurios buvo pagrįstai kritikuojamas. Tačiau šiuo metu „iMac“ jau siūlo 1080p priekinę kamerą, kuri yra daug geresnė ir ryškesnė, be to, ji taip pat tiesiogiai prijungta prie M1 ISP lusto, kuris rūpinasi vaizdo gerinimu realiu laiku. Kalbant apie garsiakalbius, iš viso yra šeši, jie palaiko „Dolby Atmos“ erdvinį garsą ir nėra atmesti net esant didesniam garsui. Mikrofonai, siūlantys studijos kokybę ir puikų garso perdavimą, taip pat yra tobuli.
Jis siūlo viską, ko jums reikia
Jei esate tarp paprastų vartotojų, dabartinis „iMac“ tiesiog siūlo viską, ko jums reikia. Tai vis dar yra „viskas viename“ sprendimas, todėl taip pat gausite klaviatūrą (už papildomą mokestį su „Touch ID“) kartu su pele arba valdymo pultu. Dėl šios priežasties įsigijus „Mac“ nebereikia ieškoti ir išleisti daugiau priedų, o tai neabejotinai yra didžiulis privalumas – joks kitas „Apple“ kompiuteris to nepateikia pakuotėje. Be klaviatūros ir pelės ar valdymo pulto, praktiškai taip pat gausite ekraną, kamerą, garsiakalbius, mikrofonus ir t.t. Tiesiog išpakuosite ir viskas, jums nereikės dėl nieko rūpintis.
Puikus kainos ir kokybės santykis
Daugelis žmonių nesuvokia, kad už tai, ką siūlo dabartinis „iMac“, jis iš tikrųjų yra pigus. Jo kaina prasideda tik nuo 37 990 CZK, už kurią gausite viską, ką išvardijau ankstesniame puslapyje. Jei palyginsite jį su, pavyzdžiui, „MacBook“, tai tikrai geras pasiūlymas, tai yra, jei galite sau leisti atsisakyti nešiojamumo. Žinoma, galite sukonfigūruoti iMac taip, kad jis būtų maždaug dvigubai brangesnis, bet kokiu atveju geriausias kainos ir kokybės santykis – jūs gaunate pigiausio modelio našumą. Tai tikrai turėtų patekti į pasąmonę, kad sužinotų, jog tai puikus įrenginys.
27“ būtų didesnis šou, tai yra aparatas registratūroje
Mašina registratūroje turi plokštelinį diską
gal tavo kolbenkoje, normalioje korporacijoje tai yra
Nusivyliau, kad šio komentaro vartotojo vardas nebuvo Steam Meter :-(.
Ne tik karšta, bet ir kelerių metų ir tikriausiai neApple. Netgi šviesiaplaukė AI registratūros personalui turės tinklelį. O darbas bus arba Citrix, arba žiniatinklio programėlėje naršyklėje, tam SoC Mx tikrai nereikia.
Ir taip, visada bus priėmimas, kuriame jie skirs stiliui pirmenybę ir įdeda kažką tokio techniškai būtino kaip stilingo. Tai tiesiog nėra taisyklė ir neatstovauja daugumai.
mažas ekranas skirtas vaikams
:-D matai, aš šiemet padariau 20 mega apyvartų :-D Kiek nori?
Matote, jei nepirktumėte be reikalo brangių daiktų, nereikėtų tiek daug dirbti.
20 megabaitų?
Šiais metais?
kaip kasmet?
Aš tai turiu vienoje sąskaitoje faktūroje :D :D :D ir taip toliau?
Net ir esant didelei apyvartai, įmonė gali būti nuostolinga, bet tai čia ne vieta.
Man patinka iMac, kaip čia jau kažkas rašė, darbui 27" versija tiktų, bent jau mano, todėl ir pasirinkau .Mac mini ir išorinį monitorių. Bet prietaisas yra gražus ir už neblogus pinigus.
Ar galiu paklausti koks išorinis monitorius? Aš ieškojau parametrų, panašių į iMac, ir neradau tokių, išskyrus tuos, kurie yra iš Apple už didelius pinigus. Dėkoju.
Ieškau foto monitoriaus, t.y su 100% sRGB aprėpia, su matiniu skydeliu ir t.t.. Pabaigau su Eizo.
Nusipirkus isorinio NTSF disko pajungimo problema.. kaip prijungei? Ačiū už patarimą.
Tikriausiai negalite to apibrėžti plačiau, aš neturėjau su tuo problemų :)
Gal ką nors ir paliesiu, bet tos retro spalvos 3-ųjų pabaigos iMac G90 stiliaus man kažkaip nepatinka. Klasikinis sidabrinis su juodu dangteliu atrodytų rimtesnis aparatas, šiuo atveju labiau žaislas, bent jau man. Bet kodėl gi ne 24 colių, jis puikiai tinka kasdieniams dalykams, ne visiems reikia ar nori 27–32 colių ir pan.
Taip, ankstesnė karta – man daug labiau patinka aliuminis su juodais rėmeliais – jei jis liktų prie tokio dizaino ir sumažintų rėmus, tai būtų paradas...
Žinau, kad dizainas yra grynai subjektyvus dalykas, bet man atrodo, kad ta barzda yra labai bjauri. Man paskutinis kartas buvo daug malonesnis. Nepirkčiau šito. Jei jie nepriliptų prie plonumo ir vietoj to pašalintų smakrą, tai būtų puiki mašina. Bet aš visiškai gerbiu kiekvieną, kuris jį perka…