Antennagatas
Apple jau prieš trylika metų, 4 m., pristatė visų pamėgtą iPhone 2010. Tai buvo savaip revoliucinis telefonas, kuris buvo su savo laiką pralenkusiu dizainu – stiklo ir aliuminio deriniu. Iš pirmo žvilgsnio tai buvo puiki mašina, bet praktiškumo prasme, deja, to nebebuvo. „IPhone 4“ nukentėjo nuo silpno signalo, ypač pokalbių metu, kai vartotojas laikė jį kairėje rankoje. Antenos buvo integruotos į aliuminio korpusą, o kai vartotojas paėmęs „iPhone 4“ į kairę ranką, tai sukėlė „šešėlį“, kuris lengvai privedė prie negalėjimo skambinti. Visas šis atvejis žinomas kaip antenagatas.
lenkimo vartai
Dar viena didžiulė problema, su kuria jam teko susidurti Apple susitvarkyti, atėjo 2014 m., kai pamatėme, kad buvo pristatytas iPhone 6. Šis telefonas vėl pasirodė su revoliuciniu dizainu ir nuo aštrių briaunų tapo užapvalintais, tuo pačiu, žinoma, buvo ir bendras padidėjimas. Visas iPhone 6 buvo pagamintas iš aliuminio, kuris turėjo garantuoti patvarumą – deja, iškilo problema. Atsirado vis daugiau vartotojų, kuriems pavyko sulenkti iPhone 6, ypač nešiojant jį galinėje kišenėje. Deja, aliuminio korpusas nebuvo pakankamai tvirtas ir visas rėmas paprasčiausiai sulinko pačioje silpniausioje vietoje, aplink mygtukus. Šis korpusas buvo pavadintas „bendgate“, o kitais metais, pasirodžius „iPhone 6s“, ši problema buvo išspręsta naudojant tvirtesnį aliuminį.
Drugelio klaviatūra
Jei įsigijote „MacBook“ 2015–2019 m., jis turėjo vadinamąją drugelio klaviatūrą. Ši klaviatūra pasižymėjo keliomis ypatybėmis – visų pirma ji turėjo itin mažą judėjimą dėl klavišų drugelio mechanizmo, kuris leido MacBooks tapti dar siauresniais. Tačiau netrukus po įžangos atsirado pirmosios problemos, rodančios, kad drugelio klaviatūros yra labai jautrios pažeidimams. Dažnai užtekdavo tik mažo trupinio, kad vienas iš klavišų nustotų veikti, šiaip bendras patikimumas buvo labai prastas ir drugelio klaviatūros tiesiog „išėjo“. Vėliau jis buvo Apple priverstas pripažinti klaidą ir pradėjo nemokamą drugelių klaviatūrų paslaugą, kuri vis dar veikia.
Airpower
neskaitant to Apple kiekvienais metais pristato naujus įrenginius, todėl daug dėmesio skiria ir skirtingiems priedams – ir tai tikrai pavyksta. 2017 m., kai buvo pristatytas revoliucinis „iPhone X“, taip pat buvo pristatytas „AirPower“ belaidis įkroviklis. Šis belaidis įkroviklis turėjo visiškai skirtis nuo kitų, dėl galimybės krauti net tris įrenginius vienu metu, tuo, kad juos galėjai dėti bet kurioje paviršiaus vietoje, nereikia susikaupti tam tikroje vietoje. Daugelis Apple vartotojų AirPower įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, tačiau laikas praėjo ir Apple belaidis įkroviklis vis tiek nebuvo parduodamas. Po dvejų metų, t.y., 2019 m Apple pareiškė, kad turėjo atšaukti „AirPower“ kūrimą, nes tiesiog pervertino savo galias ir nesugebėjo jos sukurti taip, kad būtų galima parduoti. Didžiausia problema buvo perkaitimas ir didelė kaina.
USB-C
Pati naujausia klaida, kuri Apple įsipareigojo ir vis dar įsipareigoja, „iPhone“ nenaudoja USB-C jungties. Didžioji dauguma „Apple“ įrenginių jau persijungė į USB-C, tačiau „iPhone“ vis dar laikosi pasenusios „Lightning“ jungties, kuri turėjo būti palaidota prieš keletą metų. Tebūnie taip Apple Žinoma, jis to nepripažins, todėl pagrindinė priežastis, kodėl jis ir toliau laikosi „Lightning“ jungties, yra maksimaliai išnaudoti MFi sertifikatą. Bet kokiu atveju gera žinia ta, kad Europos Sąjunga įpareigojo USB-C jungtį naudoti visuose telefonuose, tad būsimas iPhone 15 (Pro) pagaliau turėtų atsikratyti Lightning. Pats tai patvirtino Apple, kuris pareiškė, kad įvykdys Europos Sąjungos reikalavimą.
Spėju, kad netrukus į šią galeriją pasieks iPhone 14 plus 😂😂😂😂
Man atrodo, kad iPhone turi metai iš metų prastesnius ekranus, kai pirkau iPhone 6s tuo metu jis turėjo puikų ekraną su ryškiomis, gražiomis ryškiomis spalvomis, tada nusipirkau XR ir jau buvo šiek tiek tamsesnis ekranas ir dabar 11 turi dar tamsesnį ekraną, o spalvos įstrigo.
gražiausias ekranas – iP 5S, 6, 6S, SE 2, iPad 4th gen
bjauriai pageltę – iP 11 Pro, 12 mini
iPad 11 Pro yra šlykščiai menkas
... trumpai tariant, LED paradas, OLED yra šlykštus ... manau, tai tikrai priklauso nuo gamintojo, Samsung yra viršuje.
pasak ekrano specialisto :-D