„Mac mini M2“ apžvalga yra vienas iš dalykų, kurių negalėjau praleisti „Apple“ pasaulyje. Kada Apple pristatęs šį kompiuterį, man pasirodė beveik neįtikėtina, kad kas nors gali pasiūlyti kompiuterį už tokią kainą, kokią darė šiais laikais. Apple parduoda, įskaitant operacinę sistemą. Trumpai tariant, man buvo labai įdomu šis mažylis ir labai džiaugiuosi, kad galėjau pažiūrėti į jo dantukus. Norėjau išbandyti „Mac mini M2“ daugiausia kaip kompiuterį, kurį mano žmona galėtų turėti biure ir kuris turėtų būti naudojamas pagrindiniams dalykams, pvz., el. laiškams, skaičiuoklėms, „Safari“ ir pan. Šiuo metu jį tam naudoja „MacBook Air M1“. Be to, už kainą, už kurią Apple kompiuterių pasiūlymų, pagalvojau, kad galėtume nusipirkti ir savo programuotojui arba tiesiog pasilikti ofise, kai kam reikės ką nors padaryti.
Pačios mašinos kaina yra neprilygstama 17 490 CZK, pridėjus PVM. Kompiuterį pirkčiau įmonei ir galų gale su vienerių metų garantija jis kainuotų 14 454 CZK, tai yra suma, už kurią nebuvo parduotas net pirmasis Mac mini su Intel Core 2 duetu. Be to, praėjo dveji metai nuo tada, kai nusipirkau paskutinį tuomet turėtą „iMac“ su „Intel“ procesoriumi, už kurį sumokėjau daugiau nei 10 kartų didesnę nei naujo „Mac mini“ kainą su PVM, todėl norėčiau sužinoti, ar „Apple“ procesoriai tikrai tokie. gerai, kad net silpniausias kompiuteris su M2 įveiks stipriausią Intel. Taigi pažiūrėkime, ką gali pigiausias Apple kompiuteris, nes man pačiam tai tikrai įdomu.
Pirmiausia pažiūrėkime, ką iš tikrųjų gaunate už tuos 17 su puse tūkstančio iš „Apple“. Tai pagrindinis „Mac mini“ be jokių priedų ir be jokios papildomos konfigūracijos. Kalbant apie aparatinę įrangą, turite M2 procesorių su 8 branduolių CPU ir 10 branduolių GPU, 8 GB RAM ir 256 GB SSD atminties. Kompiuteryje taip pat yra pora Thunderbolt 4 prievadų, pora USB-1 prievadų, HDMI prievadas, gigabitinis Ethernet ir 3,5 mm lizdo jungtis ausinėms prijungti. Kalbant apie belaidžius prievadus, „Mac mini“ šiandien siūlo labai gerą „Bluetooth 5.3“ ir „Wi-Fi 6“ standartą, kurio vartotojams, kurie pasiekia šį kompiuterį, bus daugiau nei pakankamai. Žinoma, jau perkant Mac mini galima gana įdomiai sukonfigūruoti, bet tokiu atveju pinigai skrieja aukštyn ir iš tavęs galima gauti 16GB RAM Apple papildomai ims 6 tūkst. Tačiau dabar domimės tikrai bazine versija ir ją taip pat peržiūrime, todėl prie konfigūracijos nieko nepridėjome. Be kompiuterio, pakuotėje rasite tik maitinimo laidą ir dokumentus. Tuo visos linksmybės baigiasi ir jūs turite atsižvelgti į tai, kad jums reikia savo pelės, klaviatūros ir monitoriaus. Žinoma, nė vienas iš jų neturi būti iš Apple.
Taip pat sužinome, kas iš tikrųjų yra „Mac mini“. Tai pilnavertis kompiuteris, kaip ir klasikinis kompiuteris, tačiau pakuotėje tikrai nerasite nieko panašaus į klasikinį kompiuterį. Jei nuspręsite, kad klasikinės klaviatūros ir pelės už kelias kronas jums daugiau nei užtenka, ko gero, namuose rasite ir monitorių, tokį turi kiekvienas namuose. Tačiau jei nuspręsite būti stilingas ir savo kompiuteriui nusipirkti pelę ir klaviatūrą iš Apple, turite tikėtis, kad tik už šiuos du dalykus sumokėsite bent 5280 2290 CZK, t. y. 12 2990 CZK už magišką pelę (atkreipiu dėmesį į XNUMX metų Magic Mouse) ir XNUMX CZK už Magic Keyboard. Jei norite maksimaliai išnaudoti „Apple“ lusto galimybes, pridėkite dar penkiolika šimtų už klaviatūrą su „Touch ID“.
Pirkti monitorių iš Apple Mac mini yra visiška nesąmonė, nes jis pats pigiausias Apple siūlo pavadinimu „Studio Display“ už 42 990 CZK. Išbandysime „Mac mini M2“ savo XDR Display Pro, kurį šiuo metu turiu Apple apmokestina 139 990 CZK, sakydamas, kad jei paliksiu „Mac mini“ savo žmonai, ji naudotų savo senesnį. Apple Thunderbolt Display, kuris nebuvo parduodamas daug metų. Turiu galvoje, jei jaudinatės, už kiek Apple parduoda Mac mini, reikia atsižvelgti arba į tai, kad prie jo jungi ką randi namie arba ką perki už kelias kronas, arba pajungi pelę ir klaviatūrą iš Apple ir staiga kompiuteris bent daugiau nei 5000 CZK brangesnis. Tikrai gera tuo pasikliauti, nes kažkaip susigundysite turėti stebuklingą pelę ir magišką klaviatūrą, o po kelerių metų ieškosite Apple Bazarai, ar visgi nėra monitoriaus už gerą kainą.
Ar galima jį palyginti su „Apple“ kompiuteriu už 180 000 CZK? Sutrupinkite!
Mac mini M2 2023 – kaina 17 490 CZK
„iMac 5K 2020“ – kaina 180 000 CZK
MacBook Air M1 – GeekBench
„iMac 5K 2014“ – „GeekBench“.
Mac mini M2, puiki mašina vaiko kambariui ar biurui
Taip pat svarbu atsiminti, kai žiūrite į kainą, kad už šią kainą perkate ne tik aparatinę įrangą, bet ir neribotą „macOS“ licenciją. Tuo pačiu metu gaunate „Pages“, „Keynote“, „Number“ ar, pavyzdžiui, „iMessage“, kurių tikrai neužtenka. Jei šiandien įsigysite „Mac mini M2“, galite būti tikri, kad dar mažiausiai 7–10 metų naudosite naujausią „macOS“ ir naujausią „Apple“ programinės įrangos versiją. Taigi, jei ieškote „Mac“ kompiuterio kasdienėms užduotims, tiek savo, tiek vaikų, nėra ko jaudintis. Tuo metu, kai didžioji dalis turinio yra transliuojama arba saugoma kur nors debesyse, man tikrai užtenka 256 GB atminties. Kalbant apie operacinę atmintį, taip, tiesa, kad 10 programų veikia, yra problema, tačiau „Mac mini“ perka žmonės, norintys atidaryti paštą ir „Safari“ ar „Spotify“. Jei norite kompiuterio pagrindiniam darbui biure arba savo darbuotojams registratūroje, o jūs, pavyzdžiui, esate advokatų kontora, tuomet turėsite puikų nešiojamąjį kompiuterį už didelius pinigus. Žinoma, jei dirbate grafikos studijoje arba kuriate specialiuosius efektus filmams, „Mac mini“ galite nusipirkti tik savo administratorei, tačiau ji bus sužavėta.
Mano filosofija yra ta, kad vaikas turi turėti Mac kompiuterį, kad galėtų mokytis ir žaisti Playstation ar Xbox žaidimus. Tokiu atveju galite būti tikri, kad panašaus kompiuterio jam daugiau nei pakaks visai pradinei mokyklai, o jei jis nuspręs profesionaliai atsiduoti grafikai, montažui ar, pavyzdžiui, fotografijai, galiausiai jam ką nors nupirksite. geriau. Visų pirma, net ir šiandien tai yra puikus kompiuteris, kuris turi turbūt tik vieną konkurentą – „MacBook Air“. Pastarasis yra šiek tiek brangesnis, tačiau jame yra klaviatūra, valdymo pultas ir monitorius, kuriuos reikia užbaigti naudojant „Mac mini“. Pats esu tuo maloniai nustebintas Apple šiais laikais siūlo kompiuterį, kurio ne tik pakanka normaliam biuro darbui, bet ir nereikės jo laukti, nes jis pakankamai greitas.
Turite klaidą kainoje – 180 tūkst
Kokia klaida? Tiek kainavo tas iMac
Tikrasis CTO iMac galima rasti ebay už mažiau nei 60, o ekrane pateikiant Mx mobiliąją platformą to padaryti negali.
Pirkau nauja, pries du metus. Tikrai neįsivaizduoju kiek tai kainuoja ebay.
Jei turite „eGPU“, „iMac“ ar „MacPro“ su „Radeon 5500“ ir geresniu, jums tikrai nereikia jo išmesti. Net studija negali to padaryti už daugiau nei 200 tūkst.
Aš rekomenduočiau palyginti dabartinį M2 su dabartiniu intelektu.
„Intel“ nuėjo ilgą kelią per pastaruosius 2 metus.
Na, žinote, yra mažas laimikis, Apple nesiūlo „Intel“ kompiuterių, išskyrus „Mac Pro“. Be to, čia palyginimas skirtas tik susidomėjimui ir straipsnyje į tai ne tiek daug dėmesio
Viskas aplinkui yra įdomesni nei „Mac Mini“. :D
Iš turgaus nusipirkau Mac Mini M1, 16G RAM, 500GB SSD už 16 23,8 ir taip pat esu patenkintas. Jam nusipirkau LG itin puikų 4″ 9900k monitorių (šis monitorius sukurtas/pagamintas) MAC už specialią XNUMX kc kainą ir visumoje jis veikia puikiai.
Sveiki, geras palyginimas. Tik pridursiu (be reklamos), kad mes reguliariai perkame mac'us kompanijai ir dvejų metų garantija nėra problema. Ją siūlo viena (didelė) elektroninė parduotuvė, kurios pavadinimas išvertus reiškia (amerikietiška) universalinė parduotuvė :-)
Diskas lėtas bazinėje versijoje, rekomenduoju 512 GB ar daugiau, tada greitis padvigubėja.
Tikrai saugokitės šio. Kai RAM nebepakanka ir ji pradeda įrašyti į diską, mažas diskas jį labai sulėtina. Čia verta mokėti papildomai ir tai vis tiek yra puiki mašina už puikią kainą.
Be to, jis greitai įstrigo ties 256.
Na, pagaliau straipsnis, turintis prasmę ir naudingą vertę 👍
Daugiau panašių prasmingų straipsnių 👏👏👏
Na, yra tik keli tūkstančiai panašių atsiliepimų :) tad tikiu, kad juos rasite.
Tiesą sakant, didžioji dalis yra spekuliacinis balastas, kuris niekam nerūpi... 🤷♂️
Panašūs vertingi gaminiai, tokie kaip šafranas…
Jūs teisus ir mes sąmoningai rašome straipsnius, kurie, kaip sakote, niekam neįdomūs. Tai yra verslo prasmė... žinote, mes tą sąžiningumą matuojame gana kruopščiai ir išsamiai. Ar galiu sužinoti, iš kur gaunate duomenis apie mūsų straipsnio galiojimą?
Puiku, aš iš esmės galvoju apie Mac mini, ar manote, ar 256 GB užteks 6 paskyroms (2 suaugusiems, 3 vaikams 1-ame kurse ir svečiui) su iCloud ryšiu normaliai MS Office veiklai ir žiniatinkliui naršymas ar lengvas nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimas (dažniausiai iš iPhone)? Visa kita yra paruošta („Netflix“ / „Disney+“, „Spotify“, „GeForce Now“, „Boosteroid“ ir „xCloud“, o visa kita – iš „iCloud“. Kaip gerai jis atpažins 256 SSD „ribojimą“? Kad suprastum, dabar turiu AiO Pentium G3220T, 4 GB RAM ir 240 GB SSD OCZ-ARC100 su Win10 (pagal informaciją iš HW sistemos, 9 metų senumo) aukščiau aprašytiems tikslams, manau, jis vis dar yra pakankamai, bet jau erzina.
Sveiki... Turiu Mac mini M1 su 256GB SSD ir to pakanka. Labiau nerimavau dėl nepakankamos RAM, todėl sumokėjau papildomai už 16 GB ir sutaupiau SSD sistemos diske. Vėliau nusipirkau Samsung 1GB išorinį T7 SSD diską, į kurį supilu didelius duomenų kiekius ir jis veikia kaip žavesys. Aš suformatavau diską į exFAT, todėl jis visiškai suderinamas tiek su MacOS, tiek su Windows – bet dar nei karto neišgyvenau – toliau Windows Nebegrįžtu prie kompiuterio. Kitas dalykas apie RAM – keli aplinkiniai man sako, kad 8GB RAM visiškai pakanka. Atrodo, kad net MacOS prisitaiko prie daugiau RAM, nes kai naudoju Microsoft EDGE ir turiu daug atidarytų langų, užimta RAM pašoka iki 12GB, bet SSD diske puslapių failas vis tiek yra nulis.
Na, aš tai tarsi užsirašiau... bet štai mano atsakymas jums: dėl aparatinės įrangos to nebijočiau, bet stebėkite, kaip veikia „Mac“ ar „Mac“. Windows. Jei esate MacOS nepaliestoje šeimoje, jus nustebins x dalykai – jie tiesiog padaryti šiek tiek kitaip. Pakeltas Windowsák sakys, kad tai "kvailai išspręsta" MacOS... gerai išauginta Applista pasakys, kad procedūros Windows...bet kaip jau rašiau...negrįšiu prie Win (nei prie Linux).
Nebijau HW ir MacOS, manau kad net su 8 GB, ar su kokiais 6, nes kazkas uzima GPU, galim gerai sugyventi, bet man neramu del vietos diske, jei ten susikursiu 5 paskyras, kurios prisijungs prie debesies... Nenoriu moketi 4000 papildomai už 256 GB be reikalo, kai už tuos pinigus galiu turėti išorinę TB... jei Mac OS sukuria mažą erdvę kiekvienam vartotojui, kuris padidina ir fotografuoja pagal poreikį, arba viskas, kas yra „iCloud“, nebus atspindima viso dydžio, todėl to gali pakakti
Labai priklauso ir nuo to, kiek laiko nori turėti, dvejus ar trejus metus, tavo darbui tinka 8/256, jei nori jį turėti kuo ilgiau (mac gali atlaikyti net 10 metų), aš tikrai rinktųsi 16/512, technologija, kurią jie nuolat slenka, ir net jei ne, duomenys tiesiog kaupsis
Kompiuterį keičiu jei nustoja veikti, ar net skaičiuoklė skaičiuoja greičiau, kaip rašiau, turiu kompiuterį jau 8 metai iš 240 GB, turiu apie 90 GB užpildytas 6 paskyras, turiu konsolę ir srautas žaidimams, taip pat ir filmų/muzikos srautas, fotografuojame ir filmuojame daugiausia iPhone, todėl redaguoju tiesiai per iPhone ar iPad ir viskas iškart patenka į debesį, vyriausias vaikas dabar pirmoje klasėje, antrasis pradėti šiemet, trečias jauniausias dabar pirmus metus darželyje, tad manau, kad ateinantiems 256-6 metams užtektų 8 GB normaliam biuro darbui namuose ir informatikos mokymui pradinėje mokykloje, jei MacOS naudotojams skirtą erdvę traktuoja panašiai kaip Windows, tik nezinau kiek iCloude bus 5 vartotoju prisijungimas, bet ten manau kad Photos kataloge pasirodo tik suspaustos peržiūros ir iCloud lieka pilnos versijos, jos atsisiunčiamos jei failas redaguojamas ir tada perkeliamas vėl į iCloud ir tik peržiūros lieka keli MB GB vienetais, ar aš klystu?
Bazinį Mac Mini M2 (1/256) turiu jau beveik 8 metus, ir nors šiek tiek nerimavau dėl tik 8 GB RAM, man to užtenka. Reikėjo pasiimti didesnį SSD... Šiaip per USB-C pridėjau 1 TB išorinį diską muzikai ir darbo reikalams, vidiniame SSD turiu apie 120-140 GB laisvos vietos, tad viskas gerai. Bet tiesa ta, kad aš stebiu vietą vidiniame diske. Bet kokiu atveju, jis turi našumą, ir, pavyzdžiui, darbas su 4K vaizdo įrašais ir nuotraukomis RAW formatu iš EOS 7D mk II yra greitesnis naudojant Mac Mini M1 8 GB RAM nei asmeniniame kompiuteryje Ryzen 3600, 32 GB RAM, 1 TB NVMe SSD ir RX 6700 XT. Kito darbo patirties neturiu.
Pagrindinė M2 8/256GB konfigūracija nepriklausomai nuo to, ar tai Mac mini, ar MB Air yra gerai, kol jūs pvz. neatidarykite kelių langų naršyklėje ir ji nepradeda keistis dėl RAM užpildymo, tai dėl lėtos reakcijos į šūdą... ..tačiau pabandykite patys ;)
Taip yra todėl, kad M256 įrenginiuose yra tik vienas 2 GB SSD lustas, o ne 128x0 GB RAID 1 masyvai.
Daug geresnis pasirinkimas, ypač naudojant biurą + internetą + AV, yra M1 mini už dar geresnę 15990 XNUMX :)
Visiškai nuogas pc, be apribojimo, mane supykdė, kad nepalaiko 32 bitų programų, turiu jį nuo išleidimo, dabar desperatiškai bandau parduoti parduotuvę