Uždaryti skelbimą

„Mac mini M2“ apžvalga yra vienas iš dalykų, kurių negalėjau praleisti „Apple“ pasaulyje. Kada Apple pristatęs šį kompiuterį, man pasirodė beveik neįtikėtina, kad kas nors gali pasiūlyti kompiuterį už tokią kainą, kokią darė šiais laikais. Apple parduoda, įskaitant operacinę sistemą. Trumpai tariant, man buvo labai įdomu šis mažylis ir labai džiaugiuosi, kad galėjau pažiūrėti į jo dantukus. Norėjau išbandyti „Mac mini M2“ daugiausia kaip kompiuterį, kurį mano žmona galėtų turėti biure ir kuris turėtų būti naudojamas pagrindiniams dalykams, pvz., el. laiškams, skaičiuoklėms, „Safari“ ir pan. Šiuo metu jį tam naudoja „MacBook Air M1“. Be to, už kainą, už kurią Apple kompiuterių pasiūlymų, pagalvojau, kad galėtume nusipirkti ir savo programuotojui arba tiesiog pasilikti ofise, kai kam reikės ką nors padaryti.

Pačios mašinos kaina yra neprilygstama 17 490 CZK, pridėjus PVM. Kompiuterį pirkčiau įmonei ir galų gale su vienerių metų garantija jis kainuotų 14 454 CZK, tai yra suma, už kurią nebuvo parduotas net pirmasis Mac mini su Intel Core 2 duetu. Be to, praėjo dveji metai nuo tada, kai nusipirkau paskutinį tuomet turėtą „iMac“ su „Intel“ procesoriumi, už kurį sumokėjau daugiau nei 10 kartų didesnę nei naujo „Mac mini“ kainą su PVM, todėl norėčiau sužinoti, ar „Apple“ procesoriai tikrai tokie. gerai, kad net silpniausias kompiuteris su M2 įveiks stipriausią Intel. Taigi pažiūrėkime, ką gali pigiausias Apple kompiuteris, nes man pačiam tai tikrai įdomu.

Pirmiausia pažiūrėkime, ką iš tikrųjų gaunate už tuos 17 su puse tūkstančio iš „Apple“. Tai pagrindinis „Mac mini“ be jokių priedų ir be jokios papildomos konfigūracijos. Kalbant apie aparatinę įrangą, turite M2 procesorių su 8 branduolių CPU ir 10 branduolių GPU, 8 GB RAM ir 256 GB SSD atminties. Kompiuteryje taip pat yra pora Thunderbolt 4 prievadų, pora USB-1 prievadų, HDMI prievadas, gigabitinis Ethernet ir 3,5 mm lizdo jungtis ausinėms prijungti. Kalbant apie belaidžius prievadus, „Mac mini“ šiandien siūlo labai gerą „Bluetooth 5.3“ ir „Wi-Fi 6“ standartą, kurio vartotojams, kurie pasiekia šį kompiuterį, bus daugiau nei pakankamai. Žinoma, jau perkant Mac mini galima gana įdomiai sukonfigūruoti, bet tokiu atveju pinigai skrieja aukštyn ir iš tavęs galima gauti 16GB RAM Apple papildomai ims 6 tūkst. Tačiau dabar domimės tikrai bazine versija ir ją taip pat peržiūrime, todėl prie konfigūracijos nieko nepridėjome. Be kompiuterio, pakuotėje rasite tik maitinimo laidą ir dokumentus. Tuo visos linksmybės baigiasi ir jūs turite atsižvelgti į tai, kad jums reikia savo pelės, klaviatūros ir monitoriaus. Žinoma, nė vienas iš jų neturi būti iš Apple.

mac mini M2 prievadai

Taip pat sužinome, kas iš tikrųjų yra „Mac mini“. Tai pilnavertis kompiuteris, kaip ir klasikinis kompiuteris, tačiau pakuotėje tikrai nerasite nieko panašaus į klasikinį kompiuterį. Jei nuspręsite, kad klasikinės klaviatūros ir pelės už kelias kronas jums daugiau nei užtenka, ko gero, namuose rasite ir monitorių, tokį turi kiekvienas namuose. Tačiau jei nuspręsite būti stilingas ir savo kompiuteriui nusipirkti pelę ir klaviatūrą iš Apple, turite tikėtis, kad tik už šiuos du dalykus sumokėsite bent 5280 2290 CZK, t. y. 12 2990 CZK už magišką pelę (atkreipiu dėmesį į XNUMX metų Magic Mouse) ir XNUMX CZK už Magic Keyboard. Jei norite maksimaliai išnaudoti „Apple“ lusto galimybes, pridėkite dar penkiolika šimtų už klaviatūrą su „Touch ID“.

Pirkti monitorių iš Apple Mac mini yra visiška nesąmonė, nes jis pats pigiausias Apple siūlo pavadinimu „Studio Display“ už 42 990 CZK. Išbandysime „Mac mini M2“ savo XDR Display Pro, kurį šiuo metu turiu Apple apmokestina 139 990 CZK, sakydamas, kad jei paliksiu „Mac mini“ savo žmonai, ji naudotų savo senesnį. Apple Thunderbolt Display, kuris nebuvo parduodamas daug metų. Turiu galvoje, jei jaudinatės, už kiek Apple parduoda Mac mini, reikia atsižvelgti arba į tai, kad prie jo jungi ką randi namie arba ką perki už kelias kronas, arba pajungi pelę ir klaviatūrą iš Apple ir staiga kompiuteris bent daugiau nei 5000 CZK brangesnis. Tikrai gera tuo pasikliauti, nes kažkaip susigundysite turėti stebuklingą pelę ir magišką klaviatūrą, o po kelerių metų ieškosite Apple Bazarai, ar visgi nėra monitoriaus už gerą kainą.

Apple mac mini M2
Kalbant apie dizainą, „Mac mini“ yra tiesiog stilingas ir jei prie jo neprijungsite nieko daugiau, tik monitoriaus, idealiu atveju „Studio“ arba „XDR Display“ ir maitinimo laidą, galite tiesiog pakabinti jį ant sienos ir visada atrodys puikiai. Pirmas dalykas, kuris jus stebina, yra neįtikėtinai plonas kompiuteris Apple sukurtas Kita vertus, iš esmės jis yra toks pat kaip „MacBook“ ir yra net plonesnis, tačiau apskritai tai tiesiog gražus vaizdas, kai laikote „Mac mini“ vienoje rankoje. Pastačius jį ant stalo, jis neužims per daug vietos, tačiau yra ir sprendimų, kaip pritvirtinti tiesiai prie monitoriaus arba padėti po stalu, kad iš esmės nesimatytų nei kompiuterio, nei jokių laidų. Tačiau net jei jis bus matomas, ant stalo turėsite kažką, į ką patiks žiūrėti. Kalbant apie dizainą, tikrai nykštys aukštyn.

Ar galima jį palyginti su „Apple“ kompiuteriu už 180 000 CZK? Sutrupinkite!

Pažiūrėkime į tai, ką jau aprašiau įžangoje, tai yra palyginimą su paskutiniu iMac, kuris Apple siūloma su Intel procesoriumi. Tiksliau, tai konfigūracija su dešimties branduolių „Intel Core i9“ procesoriumi su 3,6 GHz, „AMD Radeon Pro 5700 XT“ su 16 GB RAM ir su 128 GB DDR4 atmintimi ir 1 TB „flash“ atmintimi. Tada jis toliau prijungiamas prie kompiuterio Apple Pro Display XDR, kuris kartu su pačiu iMac 5K sudaro 6016×3384 pikselių + 5120×2880 pikselių raiškos sritį. Kaip matote patys iš GeekBench testų, M2 našumas yra absoliučiai stulbinantis net kompiuteriui, kuris prieš dvejus metus kainavo 10 kartų daugiau nei šiandieninis Mac mini. Žinoma, negalima ignoruoti operacinės atminties, grafikos našumo ir t.
Kalbant apie praktinę pusę, nėra jokių problemų, kai veikia „Spotify“, „Mail“, „Numbers“, „Keynote“ ir „Pages“, kai veikia „Safari“ su 10 skirtukų, o vienas iš jų leidžia 4K vaizdo įrašą visame ekrane 6K ekrane. Apple XDR Display Pro! Net ir tada kompiuteris neperkaista ir ventiliatoriaus nesigirdi net padėjus ausį kelių centimetrų atstumu nuo kompiuterio. Trumpai tariant, jis turi aušinimą Apple kartu su M2 energijos vartojimo efektyvumu iki vieno. Taigi, jei kas nors mano, kad 8 GB RAM yra nenaudinga, tai tas, kuris naudoja kompiuterį ne tik klasikiniam biuro darbui, bet ir tam, kam jį naudoja 90% vartotojų. Nes būtent tai, kas aprašyta aukščiau, yra tai, ką 90% žmonių darys naudodami „Mac mini“ ir tai daro įvertinę žvaigždutėmis!

Mac mini M2 2023 – kaina 17 490 CZK

Mac mini M2 2023

„iMac 5K 2020“ – kaina 180 000 CZK

iMac i9 core 10

MacBook Air M1 – GeekBench

„MacBook Air M1 Geekbench“.

„iMac 5K 2014“ – „GeekBench“.

„iMac 2014 geekbench“.

Mac mini M2, puiki mašina vaiko kambariui ar biurui

Taip pat svarbu atsiminti, kai žiūrite į kainą, kad už šią kainą perkate ne tik aparatinę įrangą, bet ir neribotą „macOS“ licenciją. Tuo pačiu metu gaunate „Pages“, „Keynote“, „Number“ ar, pavyzdžiui, „iMessage“, kurių tikrai neužtenka. Jei šiandien įsigysite „Mac mini M2“, galite būti tikri, kad dar mažiausiai 7–10 metų naudosite naujausią „macOS“ ir naujausią „Apple“ programinės įrangos versiją. Taigi, jei ieškote „Mac“ kompiuterio kasdienėms užduotims, tiek savo, tiek vaikų, nėra ko jaudintis. Tuo metu, kai didžioji dalis turinio yra transliuojama arba saugoma kur nors debesyse, man tikrai užtenka 256 GB atminties. Kalbant apie operacinę atmintį, taip, tiesa, kad 10 programų veikia, yra problema, tačiau „Mac mini“ perka žmonės, norintys atidaryti paštą ir „Safari“ ar „Spotify“. Jei norite kompiuterio pagrindiniam darbui biure arba savo darbuotojams registratūroje, o jūs, pavyzdžiui, esate advokatų kontora, tuomet turėsite puikų nešiojamąjį kompiuterį už didelius pinigus. Žinoma, jei dirbate grafikos studijoje arba kuriate specialiuosius efektus filmams, „Mac mini“ galite nusipirkti tik savo administratorei, tačiau ji bus sužavėta.

"Mac mini 2023"

Mano filosofija yra ta, kad vaikas turi turėti Mac kompiuterį, kad galėtų mokytis ir žaisti Playstation ar Xbox žaidimus. Tokiu atveju galite būti tikri, kad panašaus kompiuterio jam daugiau nei pakaks visai pradinei mokyklai, o jei jis nuspręs profesionaliai atsiduoti grafikai, montažui ar, pavyzdžiui, fotografijai, galiausiai jam ką nors nupirksite. geriau. Visų pirma, net ir šiandien tai yra puikus kompiuteris, kuris turi turbūt tik vieną konkurentą – „MacBook Air“. Pastarasis yra šiek tiek brangesnis, tačiau jame yra klaviatūra, valdymo pultas ir monitorius, kuriuos reikia užbaigti naudojant „Mac mini“. Pats esu tuo maloniai nustebintas Apple šiais laikais siūlo kompiuterį, kurio ne tik pakanka normaliam biuro darbui, bet ir nereikės jo laukti, nes jis pakankamai greitas.

Čia galite nusipirkti „Mac mini M2“.

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: