Apple tiria būdus, kaip pagaminti garsiakalbius, kurie gali susilenkti arba apsivynioti aplink paviršių, ir, žinoma, kaip „sugrūsti“ didelį garsą į mažus korpusus. Dabartinis „HomePod“ yra cilindrinis, o „HomePod mini“ – apvalus, tačiau iš tikrųjų šios formos tėra dėžutės, kurios įrenginio viduje supa eilę įprastų garsiakalbių. Tikriausiai būtų Apple džiaugiamės galėdami keistis ateityje.
Naujai atskleistoje patento paraiškoje pavadinimu „Lankstūs garsiakalbiai“ Apple apibūdina garsiakalbius, kurie gali būti sulenkti. Tokia garso sistema su lanksčiais komponentais tikrai rastų savo pritaikymą dėl lengvesnio išdėstymo ir geresnio pritaikymo įvairiuose elektroniniuose įrenginiuose, tokiuose kaip ekranai, nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai ir kiti nešiojamieji įrenginiai. Retesnis, bet ne mažiau įdomus panaudojimo variantas tuomet galėtų būti integravimas į, pavyzdžiui, drabužius. Pats garsiakalbis būtų sudarytas iš kelių tarpusavyje sujungtų sekcijų. Apple dabar taip pat rodo, kad vienas iš būdų padidinti lankstumą yra, pavyzdžiui, vyriai arba briaunelės. Naujas garsiakalbių skydelis Apple, galbūt „HomePod mini 2“, galėtų apsivynioti aplink objektą pagal vartotojo užgaidą. Tada garso atkūrimo pokyčius tvarkytų jutiklis, kuris kompensuoja konkretų kreivumą.
Plastikinis garso įrenginys tikrai yra įdomi idėja, todėl pažiūrėsime, ar pamatysime praktinį panaudojimą. Etaloninio garso entuziastams toks įrenginys tikriausiai nepatiks, tačiau jis galėtų rasti savo vietą namuose kaip išmanusis garsiakalbis ar išmaniojo namo valdymo centras, kurį būtų galima efektyviai integruoti į baldus ir panašias vietas.