Čekų Siri
Mūsų pageidavimų sąrašas, skirtas iOS 17, net negali prasidėti niekuo kitu, išskyrus čekiškai kalbančią Siri. Vis dėlto jis yra ant to Apple jau kurį laiką dirba, bet dar neišleido į dienos šviesą. Naudojamumas Apple produktai Čekijoje būtent „Siri“ dėka įgautų visiškai naują dimensiją, nes beveik visos išplėstos jų įrenginių funkcijos, priklausančios nuo dirbtinio asistento, pagaliau būtų atrakintos grynai čekiškai kalbantiems vartotojams. Taip, mes suprantame, kad galiausiai „Siri“ yra „tik“ savotiškas tarpininkas dalykams, kuriuos „iPhone“ galima atlikti „rankiniu būdu“, bet pripažinkime – kas gi nenorėtų sužinoti, ką planuoja šiai dienai. kalendorius, koks bus oras, kokios naujienos ir pan. Taigi Siri gali Apple padaryti vietinius gaminius žymiai patrauklesnius.
Pagaliau pagrindinis daugiafunkcinis darbas
Gana paradoksalu, kad nors pastaraisiais metais iPhone ekrano įstrižainė gana smarkiai šoktelėjo, kadangi dirbame ne tik su 4,7" telefonais, bet turime ir 6,7" modelių, Apple vis dar nenori diegti pažangesnio daugiafunkcinio darbo. „iOS“ – galbūt, išskyrus vaizdo įrašams skirtą „Picture in Picture“. Todėl būtų be galo nuostabu, jei Apple Būtent dėl didelių ekranų rodymo parinkčių jis galiausiai nusprendė įdiegti pažangesnį daugiafunkcinį darbą iOS sistemoje, bent jau paleidžiant dvi programas greta. Kalbant apie našumą, telefonai taip pat neabejotinai pasitarnautų, nes net keletą metų senumo (taigi ir žymiai mažiau galingas) iPad su tuo problemų neturi. Jei tikrai pagaliau gautume kažką panašaus, tai pašalintų begalinį šokinėjimą iš vienos programos prie kitos, o tai tiesiog erzina.
Daugiau užrakinimo ekrano tinkinimo parinkčių
„iOS 16“ buvo radikaliai pakeistas užrakinimo ekrano atžvilgiu, o tai sulaukė labai teigiamų vartotojų atsiliepimų. Nepaisant to, negalime nejausti, kad užrakinimo ekrano galimybės dar toli gražu nėra visiškai išnaudotos – ar kalbant apie atskirus valdiklius ar jų išdėstymą. Todėl būtų puiku, jei Apple tai dar šiek tiek atlaisvino užrakinimo ekraną ir atnešė daugiau galimybių ką jame rodyti, t.y. visur. Tačiau būtų gerai ir kiti šriftų stiliai ir panašiai – kitaip tariant, elementai, kurie leis viską dar labiau pritaikyti.
„Dynamic Island“ net senesniuose „iPhone“.
Kažkaip gaila, kad Apple nusprendė sukurti „Dynamic Island“, ypač jos programinės įrangos funkcijas, tik „iPhone 14 Pro“. Jo interaktyvumą būtų galima lengvai perkelti į klasikinę peržiūros sritį, kur sąveika būtų rodoma jo šonuose. Tikrai nebūtų iš piršto laužtas, jei Apple Šia kryptimi jis šiek tiek atsipalaidavo ir į senesnius iPhone atnešė Dynamic Island programinės įrangos elementus, nes tai neabejotinai paskatins kūrėjų susidomėjimą jų pritaikymu. Taip yra todėl, kad šiuo metu jis yra labai mažas ir tikėtina, kad būtent dėl to, kiek mažai iki šiol buvo platinamas iPhone 14 Pro. Tačiau vienu atodūsiu reikia pridurti, kad kaip būtų puiku turėti Dynamic Island programinės įrangos parinkčių, taip pat būtų puiku ir toliau turėti galimybę jų nenaudoti ir, kitaip tariant, išjungti visą sistemą. „iPhone“ su išpjova atveju niekas dėl to nepasikeistų, lyginant su dabartine, „iPhone 14 Pro“ tai reikštų išjungti spalvotą ir „prisipažinti“ porą pradūrimų.
Patikimumas nuo pirmosios versijos ir jokių išankstinių pažadų
Paskutinis dalykas, kurį norime pamatyti „iOS 17“, yra ne tiek naujienos, kiek bendra pačios sistemos būklė. Mes nemeluosime sau. Pastaraisiais metais sistemų lygis pagal klaidų lygį nėra visiškai bendras, o tai matyti ir iš išleidžiamų atnaujinimų dažnumo, Apple bandydami užgesinti savo klaidas. Ir kadangi ši „taktika“ jam visai nerodo geros šviesos, tikimės, kad „iOS 17“ jis bus įdiegtas Apple kiek kitoks požiūris ir sistema vystysis taip, kad jos nereikės palaipsniui „klijuoti“ daugybe programinės įrangos atnaujinimų. Tai vyksta kartu su naujų produktų, kurie Apple paskelbs WWDC. Juk niekas nenori jų laukti – juo labiau, kai kartais atvyksta prastos būklės. Tikimės, kad jis pasielgs ir šia kryptimi Apple pakeisti ir paskelbti tik tai, ką jie žino, kad gali išleisti pirmoje versijoje, o likusią dalį pasilikti sau ir galbūt vėliau pristatyti į sistemą per atnaujinimą, bet jokių pažadų.
Visiškai sutinku dėl visų dalykų!
Padalintas ekranas prašau.
Žadintuvas – kita – galimybė palaipsniui didinti žadintuvo melodijos garsumą.
Kaip ir su Siri (ir panašiomis kitų gamintojų sistemomis), ar netrukdo, kad telefonas jūsų klausosi 24/7?
Kiekvienas mikrofonas „klauso“… Tačiau iPhone klauso, tačiau Siri aktyvuojama tik pasakius Hey Siri, ir net tada tik telefonas apdoroja komandas – jei vartotojas neįjungė anoniminės analizės. Taigi galite būti ramūs. Žinoma, „Android“ yra blogiau – ten viskas siunčiama į „Google“ serverius.
... ar Timas pasakė taip?
Jie sako, kad ugniasienės žurnalai
Čekiškas Siri kažkaip jau priklauso ios 10. Kur buvo aptikta menkų užuominų. Kad ji galėtų atvykti. Bet pamatysime, aš lažinuosi dėl ios 18–20, kai čekas pasirodys kaip slovakas.
Sutinku su dauguma punktų, bet pasigendu interaktyvių valdiklių 👍
Ištekėsiu už čekų Siri, bet tai būtina
- nuspėjamoji klaviatūra
-kontaktų valdymas grupėse
- galimybė nukopijuoti dalį teksto iš sms
Nukopijuoti dalį teksto būtų puiku .. 🤤
🤷♂️ Matyt esu kitoks vartotojas, aš irgi tikrai nepasigendu...
Matyt galiu džiaugtis tuo ką turiu ir ne visada jaudintis dėl to, ką galėčiau turėti... 😎
Tačiau tokiems nereikliems vartotojams Apple kelerius pastaruosius metus pasitikėjo.
Išsiaiškinau, kad dinamiškoji sala naviguodama naudoja žemėlapius iš sąrašo, tad kregždžių jau yra.
Galimybė įterpti programų piktogramas iš apačios!
Nesuprantu kaip Apple galvoja ir reitinguoja piktogramas iš viršaus! Tai didžiausias iOS failas! Koks tada valdymas, kai piktogramos išdėstytos iš viršaus į apačią!