Uždaryti skelbimą

Kartkartėmis daugelis iš jūsų tikrai mėgsta su nostalgija prisiminti senus žaidimus – nesvarbu, ar tai būtų kompiuteris, ar mobilusis. Jei pasiilgote mobiliųjų, ypač senų „iPhone“ žaidimų, turime jums gerų naujienų. Tai patiks net tiems, kurie neturi iPhone.

Kai 2008 m. pasirodė „App Store“, daugeliui kūrėjų atsirado galimybė išleisti žaidimus „iPhone“ ir „iPod touch“. Didelio populiarumo sulaukė populiarūs iPhoneOS žaidimai ir iOS žaidimai, tokie kaip Super Monkey Ball, Flight Control ir Angry Birds. Laikui bėgant kai kurie iš šių žaidimų buvo nutraukti ir niekada nebuvo atnaujinti, kad veiktų modernesniuose „iPhone“, „iPod“ ar „iPad“ įrenginiuose. Tačiau vienas kūrėjas dabar sukūrė būdą, kaip juos imituoti kompiuteryje.

Pažymėdamas 15-ąsias iPhone SDK išleidimo metines, Hikari no Yume pristatė įrankį, pavadintą „touchHLE“. Jo esmė yra senų programų, sukurtų operacinei sistemai iPhone OS, emuliacija tiesiai Mac kompiuteriuose ar net įrenginiuose su operacine sistema Windows. „IOS“ / „iPhone“ OS emuliavimas tikrai nėra lengvas ir iki šiol pavyko tik nedaugeliui, nes sistema yra ne tik patentuota Apple, bet taip pat skirtas veikti tam tikroje aparatinėje įrangoje.

Tačiau, kaip įrodė kiti kūrėjai, šiek tiek lengviau imituoti senesnes operacinės sistemos versijas, nes jose yra daug žinomų spragų ir jos priklauso nuo ne tokios sudėtingos aparatinės įrangos. Tačiau užuot bandęs imituoti visos „iPhone“ operacinės sistemos paleidimą, „Hikari“ sutelkė dėmesį į įrankio, skirto konkrečioms programoms paleisti, sukūrimą.

Kadangi daugiausia buvo bandoma paleisti klasikinį Super Monkey Ball žaidimą, kuris anksčiau buvo sėkmingas, touchHLE buvo optimizuotas žaidimo emuliacijai. Įrankis gali imituoti ekrano prisilietimus, leisti garsus ir netgi naudoti vairasvirtes, kad pakeistų akselerometro komandas, naudojamas žaidimuose, tokiuose kaip Super Monkey Ball.

Pasak Hikari, tai projektas, kurį ji sukūrė sau. Tuo pačiu metu ji buvo pakankamai atsargi ir nenaudojo jokio bendrovės parašyto kodo Apple, todėl nebuvo apkaltintas autorių teisių pažeidimu. "Kurdamas šį projektą buvau labai atsargus, galbūt atidesnis nei dauguma žmonių, kad nepažeisčiau įmonės autorių teisių Apple. Nenaudoju jokio įmonės parašyto kodo Apple, buvau atsargus, kad išvengčiau pačios operacinės sistemos atvirkštinės inžinerijos. Ir norint naudoti šį projektą, naudoti mano parašytą kodą, nereikia pažeisti įmonės autorių teisių Apple. Galite atsisiųsti projektą ir jame nėra nieko, ką būtų neteisėta platinti. pareiškė ji.

Čia galite nemokamai atsisiųsti touchHLE emuliatorių.

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: