Nors manau, kad daug patyriau ir aplankiau daug nuostabių vietų, tik dviejose vietose, kuriose buvau, atrodė, kad jos buvo netikros. Galbūt manote, kad aš išprotėjau, bet kai skrendate sraigtasparniu ar lyniniu keltuvu aplink Monblaną, apačioje matote savo ekspedicijas, besiruošiančias kopti, matote pastatytas palapines ir viską, ką žinote tik iš filmų, nebent esate profesionalus alpinistas. Tai buvo pirmas kartas, kai pasijutome lyg būčiau filme ir filme Apple Šis jausmas ne tik pasikartojo Parkui, bet buvo dar galingesnis.
Apple Viena vertus, parkas yra vieta, į kurią negalite patekti be jūsų Apple pakviestas, tai jau daro jį kažkuo ypatingu. Pats pastatas, kurį jis pats Apple žymi kaip Apple Park Ring yra tiesiog stulbinantis architektūros kūrinys. Dar blogiau, tai yra viena iš nedaugelio vietų Cupertino mieste arba visoje Kalifornijoje, kur jautiesi tarsi atsidūręs visiškai kitame žemyne, nes dėl nuolat esančios žalumos ir kraštovaizdžio, kuris yra sutvarkytas kad oras nuolat tekėtų per jį, trumpai tariant, atsiduriate vietoje, kurios klimatas visiškai kitoks nei likusioje Kalifornijos dalyje.
Kai viską sudedi, čia tikrai jautiesi tarsi filme ir tai – viso gyvenimo patirtis. Apple joje taip pat viskas puikiai suplanuota, apie ką pakalbėsime vėliau. Pats pastatas yra neįtikėtinas kūrinys. Jei norėtum apeiti jį visą kelią, nueitum 1,6 kilometro, o tai yra būtent legendinio rato ilgis. Nepaisant ypatingo dydžio, iš esmės viskas yra tik iš metalo, betono, medžio ir stiklo. Čia jums bus labai sunku rasti kitų medžiagų. Įdomu tai, kad visos pastato sienos turi specialų paviršių, kuris sugeria triukšmą ir, tiesa, čia tikrai girdi tik tų, kurie nuo tavęs nutolę keliasdešimt centimetrų, balsus, nieko panašaus išgirsti neįmanoma. kulnų spragtelėjimas. Žinoma, visas ratas yra tarpusavyje susijęs ir jį galima apeiti. Po juo įrengtos parkavimo vietos darbuotojams, iš kurių šiuo metu čia dirba 12 tūkst.
Pastatas yra visiškai savarankiškas ir jo nereikia jungti prie jokių tinklų, nesvarbu, ar kalbėtume apie elektrą ar vandentiekį. Visą stogą dengia 22 000 saulės baterijų, kurios generuoja daugiau energijos nei Apple Parkui jis reikalingas jo veiklai. Ir nors tai, ką dabar parašysiu, skambės kaip iš mokslinės fantastikos filmo, būtent tai mums buvo pasakyta, kai apžiūrėjome parką. Lyjant, vanduo nuo stogo teka į vidinę ir išorinę apskritimo dalis, kur susidaro dirbtinis griovys, sudarytas iš įvairių rūšių smėlio, akmenų ir kitų substratų, kurie natūraliai, nenaudojant jokių chemikalų. , filtruoti lietaus vandenį, kuris tada Apple Parko naudojimas.
Kitas įdomus dalykas yra tai, kad visa Caffé Macs kavinė, kuri yra pastato dalis ir kurią galima pamatyti galerijoje, turi didžiausias stiklines duris pasaulyje. Viskas, ką matote atidarytą, gali būti uždaryta didžiulėmis durimis, kurias uždaryti reikia per 8 minutes. Kavinėje arba darbuotojų valgykloje šios durys dažniausiai būna atidarytos, tačiau esant blogam orui jos užsidaro. Tai yra didžiausios stiklo durys pasaulyje, o visas mechanizmas, įskaitant stiklą, turėjo pereiti specialų gamybos procesą, kuris buvo sukurtas būtent šioms durims sukurti. Po visko, Apple jis taip pat turi istoriją apie patį stiklą arba smėlį, iš kurio pagamintas stiklas Apple Pagamintas parkas. Smėlis stiklo gamybai atkeliauja iš įvairių pasaulio šalių, tokių kaip Graikija, JAV dykumos ir pan. Kieto stiklo gamybai, su kuriuo galima dirbti ir sukurti didžiulius langus Apple Parke, reikėjo rasti idealų smėlio mišinį, iš kurio buvo pagamintas stiklas. Netgi šis procesas mums Apple parodyta, įskaitant stiklo pavyzdžius, kurie palaipsniui tobulėjo iki rezultato, iš kurio jis pagamintas Apple Parkas
Visas Apple Parką sudaro uždara zona, kurioje, be pagrindinio pastato, Apple žymi kaip Apple Park Ring, taip pat yra nemažai kitų mažesnių pastatų, kuriuose, pavyzdžiui, yra sporto salė ir sveikatingumas darbuotojams. Neatsiejama visumos dalis Apple Parke taip pat yra Steve'o Jobso teatras, kuris sukels ašaras kiekvienam „Apple“ mylėtojui. Štai čia Apple jis rodo savo naujausius gaminius, o mes buvome ten, kai jis mums parodė gyvą gyvenimą kaip pirmieji žmonės pasaulyje Apple Vision Pro. Pats teatras pagamintas iš betono, metalo ir stiklo, iš esmės rasite dvi apskritas patalpas produktų pristatymams, taip pat patį teatrą, kuris yra paslėptas po žeme ir atrodo kaip įprasti teatrai.
To nebūtų Apple, jei jis mums pabaigoje nebūtų paruošęs kažko stebuklingo, tokio, ko negalima nufotografuoti ir man sunku nupasakoti. Steve'o Jobso teatras yra gana toli nuo paties pastato Apple Žiedo parkas. Apple pavyzdys Vision Pro sulaikėme akimirką, kai virš Kalifornijos leidžiasi saulė, o išėjus iš teatro galėjome pamatyti nepakartojamą pagrindinio pastato vaizdą Apple Parkas, kuris iš čia ne tik beveik visas matomas, bet čia yra kažkas, ko negalima nufotografuoti. Tarp pagrindinio pastato ir teatro yra įvairių rūšių žolės, kurios juda vėjyje ir dėl jas krentančių besileidžiančios saulės spindulių aplink juos sukuria tokią auksinę aurą, kuri leidžia pasijusti lyg filme. . Jūs tikrai jaučiatės taip, lyg žiūrėtumėte naują Avataro dalį ir kad tai, kas atsiskleidžia prieš jus, nėra tikra. Apple Trumpai tariant, jis gali padaryti išskirtines net smulkiausias detales, pavyzdžiui, momentą, kai išeini iš teatro. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę viską pamatyti ir patirti vieną iš ypatingų dienų, kurias turbūt prisiminsiu amžinai ir didelis ačiū Apple.
Nuostabu! Pavydžiu ir linkiu!!
Ačiū už gražų aprašymą ir patirties perdavimą bent jau tokia rašytinė forma. Aš irgi norėčiau kada nors tai patirti
Ar yra būdas visuomenei ten patekti? Bet koks turas?
Dėkoju!
Mirko, deja, visiškai iš piršto laužtas. Net tie, kurie yra pakviesti, juos gauna tik du kartus per metus – WWDC ir rudens pagrindiniame pranešime.