Uždaryti skelbimą

Nuo kito pirmadienio vėl vyks „Apple“ kūrėjų konferencija. Po dvejų metų, kurie vyko internete dėl koronaviruso pandemijos, šių metų WWDC, įskaitant atidarymą Keynote, vėl bus „tiesiogiai“, net jei tik iš dalies. Artėjančių kitų metų proga kartu prisiminkime esminius WWDC pagrindinius pranešimus, kurie Apple transliuoti tiesiogiai.

WWDC 2005

Pirmoji įmonės kūrėjų konferencija Apple, kurio atidarymo pagrindinis pranešimas buvo tiesiogiai transliuojamas, vyko 6 m. birželio 10–2005 d. Konferencijos vieta buvo Moscon centras San Franciske, Kalifornijoje. Apple šiame renginyje, be kita ko, jis oficialiai paskelbė apie perėjimo prie procesorių iš „Intel“ dirbtuvių pradžią. Tai, kad Apple visam laikui atsisveikinęs su PowerPC procesoriais, Steve'as Jobsas tuomet scenoje paskelbė visuomenei, kuris, be kita ko, sakė tikintis, kad „Intel“ procesoriai leis jiems „sukurti geriausius asmeninius kompiuterius ateinančius dešimt metų“. Papildymas Apple jis taip pat pristatė QuickTime 7 profesionalioje versijoje tuometiniame WWDC Windows, podcast'ai iTunes paslaugoje, Mac OS X Leopard operacinės sistemos atėjimas ir kitos naujienos.

WWDC 2006

Kitas WWDC buvo neįprastai surengtas ne birželį, o 7 m. rugpjūčio 11–2006 d. Įžanginį pranešimą surengė Steve'as Jobsas, kuris pristatė naująjį „Mac Pro“ ar galbūt naujienas apie ankstyvąją „Mac OS X Leopard“ operacinės sistemos versiją. . Šios naujovės apėmė, pavyzdžiui, „Boot Camp“, „Photo Booth“, „Spotlight“ patobulinimus ir vietines programas „Mail“ ir „iChat“. Konferencijoje dalyvavo garbingi 4200 kūrėjų iš keturiasdešimt aštuonių šalių.

WWDC 2007

Kitais metais – įmonės kūrėjų konferencija Apple vėl vyko birželio mėnesį, konkrečiai birželio 11-15 d. Bendrovė Apple čia, be kita ko, ji pateikė dar vieną įžvalgą apie Mac OS X Leopard operacinę sistemą arba naršyklės versiją Safari skirtas Windows. Tuo metu oficialus pirmojo iPhone su iPhone OS 1 operacine sistema pardavimo pradžia tiesiogine to žodžio prasme, tad konferencijos dalyviai sulaukė ir išsamesnio šių dviejų esminių naujovių pristatymo.

WWDC 2008

9 m. birželio 13–2008 dienomis Moscon centre vėl buvo surengta dar viena WWDC konferencija. Taip pat šiuo atveju Apple Tiesiogiai buvo transliuojamas įžanginis pranešimas, kuriame, pavyzdžiui, naujasis iPhone 3G buvo pristatytas išparduotai auditorijai, kuriai priklausė ir „App Store“. Dėl „iPhone“ skirtos „App Store“ atėjimo Apple 2008 m. WWDC ji taip pat pristatė stabilią iPhone SDK versiją kūrėjams, Mac OS X Snow Leopard ir iPhone OS 2. Bendrovė Apple čia taip pat paskelbė apie perėjimą nuo .Mac internetinės paslaugos prie MobileMe, tačiau ir ši žinia buvo trumpalaikė.

WWDC 2009

Kitais metais WWDC vyko birželio 8–12 dienomis ir vėl buvo beviltiškai išparduota. Kadangi Steve'as Jobsas konferencijos metu buvo medicininių atostogų, įžanginį žodį perėmė Philas Schilleris. Apple tuo metu dar nebuvo įdiegta rudens aparatinės įrangos pristatymo sistema, todėl lankytojai ir internetiniai žiūrovai buvo vaišinami naujojo iPhone 3GS ir 13 colių MacBook Pro pristatymu bei atnaujintomis 15 ir 17 colių MacBook versijomis. Pro. Kalbant apie programinės įrangos naujienas, pristatė bendrovė Apple WWDC 2009, pavyzdžiui, iPhone OS 3 operacinė sistema.

WWDC 2010

2010 m. įmonės kūrėjų konferencija Apple vyko birželio 7-11 d. Jo metu Steve'as Jobsas pristatė, pavyzdžiui, naują „iPhone 4“ atnaujinto dizaino ir daug naujų funkcijų. Čia taip pat buvo pristatyta nauja iPhone operacinės sistemos versija, kuri pirmą kartą buvo pavadinta iOS vietoj esamos iPhone OS. Kalbant apie programinės įrangos naujienas, WWDC 2010 dalyviams ir žiūrovams taip pat buvo skirta „FaceTime“ ir „iMovie“ iPhone versija.

WWDC 2011

2011 metais WWDC kūrėjų konferencija vyko birželio 6 ir 10 dienomis. Bendrovė Apple Pavyzdžiui, šiame renginyje ji pristatė galutinę savo operacinės sistemos „Mac OS X Lion“ versiją su „Mac App Store“ palaikymu, daugybe patobulintų funkcijų ir programų arba galbūt naujovę paleidimo funkcijos pavidalu. Taip pat buvo pristatyta „iOS 5“ operacinė sistema, „iCloud“ paslauga ir „iTunes Match“. WWDC 2011, skirtingai nei kai kurie kiti šios konferencijos leidimai, nebuvo tiesiogiai transliuojami internetu.

WWDC 2012

WWDC 2012 jau sulaukė didžiulio dalyvių susidomėjimo prasidėjus dienos bilietų prekybai – visi bilietai buvo beviltiškai išpirkti per pirmas dvi valandas. Iš techninės įrangos naujienų čia buvo pristatyti nauji MacBook Air ir MacBook Pro su Retina ekranu, tačiau, žinoma, buvo pristatyta ir nauja programinė įranga, būtent operacinės sistemos Mac OS X 10.8 Mountain Lion, iOS 6 ir vietinės programos. Apple Žemėlapiai. Tai taip pat buvo pirmasis WWDC, į kurį buvo leista patekti nepilnamečiams.

WWDC 2013

Kitas WWDC buvo surengtas 2013 m. birželio pirmoje pusėje. Visi bilietai į šią konferenciją buvo išparduoti beveik iš karto. Apple 2013 m. vykusiame WWDC jis pristatė daugybę naujovių. Kalbant apie aparatinę įrangą, tai buvo, pavyzdžiui, perdarytas Mac Pro modelis, AirPort Time Capsule ir AirPort Extreme įrenginiai arba atnaujintas MacBook Air. Kalbant apie programinės įrangos naujienas, WWDC 2013 pristatė Mac OS X Mavericks operacinės sistemos peržiūrą, "iOS 7, iWork paketą, skirtą iCloud arba iTunes radijo paslaugą.

WWDC 2014

Kitas WWDC įvyko 2014 m. birželio pradžioje. Įmonė Apple jame, be kita ko, buvo pristatyta, pavyzdžiui, operacinė sistema OS X Yosemite su pertvarkyta vartotojo sąsaja, naujovė „Photos“ programos pavidalu, patobulinta „Spotlight“ ir kitos naujovės. Be to, čia buvo pristatyta iOS 8 operacinė sistema su daugybe vietinių programų patobulinimų, patobulinta paieška vietinėse nuotraukose arba galbūt naujomis fotoaparato funkcijomis. WWDC 2014 m Apple taip pat pristatė savo „Swift“ programavimo kalbą, skirtą „Mac“ ir „iOS“.

WWDC 2015

2015 metais „Apple“ kūrėjų konferencija vyko birželio 8–12 dienomis. Tarp pagrindinių naujienų, apie kurias bendrovė paskelbė čia, buvo operacinė sistema „iOS 9“ su patobulintomis „Siri“ funkcijomis, patobulinti vietiniai žemėlapiai arba vaizdo vaizde atkūrimo „Safari“ naršyklėje palaikymas, taip pat operacinė sistema „OS X El Capitan“ su naujomis funkcijomis. ir dizainas bei pirmasis didelis operacinės sistemos atnaujinimas Apple Watch. Swift programavimo kalba įgijo atvirojo kodo statusą ir pasiūlė suderinamumą su Linux platinimais.

WWDC 2016

2016 m. birželio pirmosios ir antrosios pusės sandūroje buvo surengtas kitas WWDC. Apple čia jis pristatė naujas savo operacinių sistemų versijas – t.y. iOS 10, watchOS 3 ir tvOS 10. Dalyviai ir žiūrovai taip pat tapo naujos aplikacijos pristatymo liudininkais Apple Muzika su daugybe naujų funkcijų ir Apple šių metų WWDC jis taip pat pristatė visiškai naują Swift Playgrounds aplikaciją, kuri leido žaismingai išmokti Swift programavimo kalbos pagrindus iPad.

WWDC 2017

2017 m. birželio mėn. WWDC vyko konferencijų centre San Chosė mieste, Kalifornijoje. Pavyzdžiui, čia buvo pristatytas antrosios kartos „iPad Pro“ su plonesniais rėmeliais aplink 10,5 colių ekraną, taip pat atnaujinta 12,9 colio „iPad Pro“ versija. Apple čia jis taip pat pristatė „iOS 11“ operacinę sistemą, kurios kūrėjo beta versiją jis išleido ekspertams iškart po pagrindinio pranešimo, taip pat buvo pristatyta pirmoji HomePod.

WWDC 2018

Kitų metų WWDC 2018 m. birželio pradžioje vėl vyko konferencijų centre San Chosė mieste, Kalifornijoje. Bendrovė Apple čia tradiciškai pristatė savo operacinių sistemų atnaujinimus, t.y. iOS 12, macOS Mojave, watchOS 5 ir naują tvOS operacinės sistemos versiją. Visų paminėtų programinės įrangos naujovių kūrėjų beta versijos buvo išleistos iškart po atidarymo pagrindinio pranešimo, publika pilnas versijas gavo tik rudenį po rugsėjo mėnesio pagrindinio pranešimo.

WWDC 2019

Kai kitas WWDC vyko 2019 m. birželio mėn., niekas tuo metu nežinojo, kad kurį laiką jis bus vienas paskutinių Apple konferencijos vyksta gyvai. Paskutinėje „iki Covid“ kūrėjų konferencijoje bendrovė pristatė Apple operacinės sistemos „iOS 13“, „iPadOS“ (13), „macOS Catalina“, „tvOS 13“ ir „watchOS 6“. Tačiau taip pat buvo pristatyta nauja aparatinė įranga, įskaitant pertvarkytą „Mac Pro“ ir „Pro Display XDR“.

WWDC 2020

Kitais metais – įmonės kūrėjų konferencija Apple vyko internete dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos. Apple čia per savo įžanginį pranešimą 22 m. birželio 2020 d. jis pristatė operacines sistemas iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 ir macOS Big Sur. Tačiau buvo dar vienas labai svarbus pranešimas – įmonė čia oficialiai pareiškė, kad pradeda savo kompiuterių procesorių Apple Silicis. Patalpose įvyko atidarymas Keynote Apple Parkas.

WWDC 2021

Be to, kitais metais „Apple“ kūrėjų konferencija dėl koronaviruso pandemijos vis dar turėjo tik virtualią formą. Konferencija vyko birželio 7-11 dienomis, atidarymo pagrindinis pranešimas buvo iš anksto įrašytas patalpose Apple Parkas. Apple ji pristatė savo operacines sistemas iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 ir macOS Monterey.

Šios dienos skaitomiausia

.
  翻译: