Populārā iPod nano atskaņotāja atjauninājumu daudzi sagaidīja jau 2011. gadā, kad, pēc nopludinātajām fotogrāfijām, tajā bija paredzēts atnest iebūvēto kameru ar 1.3 megapikseļu izšķirtspēju un nedaudz pārveidotu klipu. Tas nenotika un Apple tā vietā tas vienkārši pazemināja ierīces cenas un pievienoja dažas jaunas vizualizācijas pulksteņa lietotnei, kas bija ideāli piemērota sestās paaudzes iPod. Atjauniniet iPod sa Apple nolēma tikai 2012. gada rudenī, kad papildus iPhone 5 un iPod touch tika ieviests septītais iPod nano — tas, kuru mēs šodien izskatām.
Apple nolēma mainīt ierīces iepakojuma izskatu, lai tas maksimāli censtos saskaņot ar ierīces krāsu. Šī interesantā gājiena dēļ iPod tumšās versijas iepakojums būs balts ar melnu tekstu, zilās versijas iepakojums būs balts ar zilu tekstu un tā tālāk. Lai gan es personīgi nesaprotu, kāpēc Apple nolēma to darīt, jāatzīst, ka tas piedāvāja ilgtermiņa lietotājiem Apple produkti, un jo īpaši iPod, beidzot ir interesantas izmaiņas, kas padara iepakojumu pievilcīgāku un mazāk stereotipisku. Iepakojums tagad ir patiešām mazs tā saturam, kas nozīmē, ka, ja nolemjat visu saturu iesaiņot atpakaļ, tas nebūs tik vienkārši, kā to izņemt. Zem slavenā uzraksta Projektējis Apple Kalifornijā tas slēpj nelielu instrukciju un pāris patiešām mazu logotipa uzlīmju Apple, kuru augstums nepārsniedz 3,5 centimetrus.
Kamēr šīs rokasgrāmatas lietotājam ir patiešām niecīgas, zem tām ir divi iPod lietošanai nepieciešamie aksesuāri - pirmais ir USB 2.0 - Lightning kabelis un otrais Earpods, kas pēc ilgāka laika ir īstas austiņas no Apple un ne tikai improvizēts aksesuārs, kas parasti pēc dažu nedēļu vai mēnešu lietošanas beidzas miskastē. Šajā gadījumā Earpods ir iesaiņotas papīra materiālā ar patiesi minimālistisku dizainu, ko diez vai var salīdzināt ar grezni iepakoto atsevišķi pārdodamo versiju. Turklāt, ja esi starp tiem, kam izdevās šos iegādāties atsevišķi, pērkot jaunāko iPod nano vai touch, tev ir vēl viens pāris rezervē, ja, nedod Dievs, pazaudē iepriekšējo.
dizains
Aplūkojot septītās paaudzes iPod nano, galvā iešaujas Nokia Lumia attēls vai kāds no vairākiem pirmā iPhone prototipiem, ar ko jaunākajam nano modelim ir pārsteidzoša līdzība. Es neesmu pārliecināts, vai šāds izskats ir apzināts, bet es domāju, ka tas darbojas iPod, un pat ar septiņām krāsām tā ir diezgan jauka ierīce. Lai gan tas ir pieejams tirgū līdz pat astoņos krāsu variantos, mūsu redaktoriem visvairāk patika apskatītais zilais modelis, kas piedāvā interesantu zilu krāsu, kas vienlaikus izskatās gaiša un dziļa. Līdzīgi kā citām šī gada ierīcēm, arī nano sa gadījumā Apple nolēma korpusam izmantot matēta alumīnija un rūdīta stikla kombināciju, kas acīmredzot Apple vēlas norādīt, ka viņam ir lieli nākotnes plāni ar populāro MP4. Es personīgi tam ticu, jo pašreizējam iPod nano jau ir potenciāls daudzām funkcijām, taču tā iespējas mārketingā ir samazinātas, taču mēs pie tā nonāksim vēlāk.
Šķiet, ka iPod priekšpuse ir pazudusi ne tikai no Lumia, bet arī no lielākajiem brāļiem un māsām – pirmo reizi papildus lielākajam skārienekrānam uz atskaņotāja varam atrast arī mājas pogu, kas līdz šim bija tikai ierīcēm ar iOS sistēmu. Tomēr poga atšķiras ar apli, nevis noapaļotu kvadrātu, ko tā vēlas Apple norādiet uz ierīces ikonu atšķirīgo, apaļo izskatu. Konservatīvam lietotājam tie radīs iespaidu, ka ierīce nav oriģināla Apple produkts, bet vidusmēra lietotājam tie radīs mērenu prieku, ka Apple tas nepiedāvā tādu pašu lēno stereotipu vidi, kāda tā ir sešus gadus Apple izmanto iPhone un iOS sistēmā kopumā. Kreisajā pusē ir atrodami skaļuma regulētāji, kas tagad ir savienoti ar Play/Pause pogu, kas šajā gadījumā ir patiešām praktiski, bet var radīt problēmas lietotājiem ar lielākām rokām. Taču, skatoties uz aizmuguri, lietotājam uzreiz sāk pietrūkt vienas būtiskas lietas - kameras. Kā atklāju, lietojot iPod, nano ik pa laikam varētu tikt izmantota kā miniatūra un lēta kamera, kas piedāvātu produkta cenai atbilstošu foto kvalitāti.
Operētājsistēma
iPod nano operētājsistēmai nav konkrēta nosaukuma, taču tādus nosaukumus kā iPod Software, iPod nano OS vai pat nanoOS var atrast internetā vai failos. Šai sistēmai izstrādātāji nolēmuši izmantot iOS kodolu, par ko liecina arī milzīgā atšķirība vides kontrolē un izskatā. Tas, kas mani patiesi iepriecināja Apple ir klusi atjauninājis iPod ražošanu un visās jaunajās iPod nanos jau ir iepriekš instalēts jaunākais programmatūras atjauninājums 1.0.2, kas pat ar atkopšanas failu aizņem aptuveni tikai aptuveni 190 MB, pateicoties kam lietotājam ir līdz 14.71 GB bezmaksas pieejama vieta, ko var izmantot gan kā vietu sinhronizētiem failiem, gan failiem, kas pārvietoti uz ierīci USB diska režīmā. iPod ieslēgšana pirmo reizi ļoti atšķiras no tā lielākiem pieskāriena brāļiem un māsām, kas sākotnējās versijās bija jāpievieno iTunes un tikai vēlāk šis ilgstošais process tika aizstāts ar aktivizēšanu caur iCloud. iPod nano nav aktivizēšanas, un praktiski vienīgais, ko jūs darāt, ir izvēlēties valodu. Pēc šīs darbības jūs nokļūstat iPod sākuma ekrānā, kas savā pamatveidā sastāv no monotona fona un astoņām lietojumprogrammām. iPod ir pieejami tikai 5 vienkārši foni, no kuriem četri atbilst ierīces krāsai un viens ir universāls visām versijām – sudraba krāsā.
Kā jau minēju iepriekš, iPod piedāvā lietotnes ar apļveida ikonām, kas, šķiet, norāda uz šī iPod atkarību no iTunes. IPod nav WiFi antenas, tāpēc nav iespējams piekļūt iTunes Store, App Store vai izmantot iTunes Match pakalpojumu. Match ir viena no divām lietām, kuras man šeit ļoti pietrūkst, kas kādu dienu patiešām varētu nonākt iPod. Tālvadības pults ir vēl viena funkcija, kas, ņemot vērā iPod izmērus un WiFi antenas klātbūtni, būtu patiešām interesanta un varētu aizstāt ierasto tiem lietotājiem, kuri dod priekšroku skārienekrānam, nevis fiziskajām pogām. Apple Tālvadības pults, ko var lietot ar Apple TV vai Mac OS X un iOS sistēmas, un kura mēs esam pārskatīts vairāk nekā pirms diviem gadiem.
Mūzika, Audiogrāmatas
Mūzika ir katra iPod galvenais simbols, un būtu bezjēdzīgi, ja jaunākie iPod netiktu veltīti tiem. Izņēmums ir daudzfunkcionālā ierīce, MP4 atskaņotājs un digitālā kamera iPod touch 5. paaudze, kas tik ļoti koncentrējās uz iSight kameru, ka iebūvētais skaļrunis to "iznesa". Tomēr atšķirībā no tā, iPod nano nav skaļruņa, tāpēc ir nepieciešams to izmantot vai nu ar austiņām, dokstaciju vai Bluetooth skaļruni. Lietojumprogrammu vide piedāvā izskatu, kurā izmantoti elementi no iPhone un vecāka iPod nano, pateicoties kuriem tā piedāvā vienkāršu un intuitīvu izvēlni. Protams, šeit ir atrodami Genius Mixes, Playlists, albumu saraksti un pat saites uz atsevišķām lietojumprogrammām, t.i., Podcasts, Audiobooks un iTunes U lekcijas Starp funkcijām, kuras šai aplikācijai tomēr trūkst, ir populārais Cover Flow režīms un iespēja izdzēst dziesmas, kāda veida Apple ieviests ar iOS 5. Ja tādējādi esat sinhronizējis visu albumu ar dziesmām, kuras nekad nevēlējāties tajā iekļaut, nākamreiz sinhronizējot ierīci ar iTunes bibliotēku, tās ir manuāli jāizdzēš. Un acīmredzot fakts, ka iPod ir pielāgots mūsdienu iTunes 11 standartam, ir iemesls, kāpēc mēs tajā vairs neatrodam Cover Flow.
Fotoattēli, videoklipi, iTunes U
Piektās paaudzes iPod nano bija un daudziem arī turpmāk būs ideālākā ierīces paaudze. Tam bija iebūvēts skaļrunis, mikrofons, kamera un diezgan liels ekrāns, kurā varēja skatīties video. Tas viss pazuda, kad tika izlaista sestā paaudze, un ierīce kļuva tikai par miniatūru pulksteni ar 16 GB atmiņu un akumulatoru, kas ikdienas lietošanai bija jāuzlādē katru dienu. Tomēr septītais nano ir virzījies uz priekšu, un par lielāko izmaiņu parasti tiek uzskatīts platleņķa 2.5 collu skārienekrāns, kas piedāvā lietotājam 202 x 240 izšķirtspēju ar pikseļu blīvumu 432ppi, kā jau liecina skaitļi , nevarēs atskaņot HD video uz iPod, bet video standarta kvalitātē izskatās ļoti asi un detalizēti neatkarīgi no tā, vai tas ir pirkums no iTunes Store vai augstas kvalitātes konvertēšana no DVD diska. Es pat nebaidos teikt, ka normālā attālumā displejs izskatās gandrīz kā Retina, taču vērīga un vērīga acs tomēr spēj atšķirt pikseļus, pat ja tiešām vāji. Salīdzinājumam, vecāki iPhone vai iPad mini piedāvā displeju ar 163 ppi un MacBook Pro Retina "tikai" 227 ppi, t.i., par 25 vairāk nekā iPod. Šajā gadījumā esmu diezgan apmierināts ar izšķirtspēju, un vienīgais, kas varētu traucēt, ir displeja izmērs, kas paredzēts ārā vai zem skolas galda, nevis ikdienas apskatei. Par to liecina arī akumulatora darbības laiks, kas ar vienu uzlādi spēj atskaņot tikai 70 stundas video ar 3,5% spilgtumu, ko varu apstiprināt ar 13 minūšu pielaidi. Citādi filmu atskaņotājs nekādā veidā nav noplicināts, un joprojām ir iespējams atlasīt sadaļas vai ieslēgt filmām subtitrus.
Fotoattēlu apskatīšanas iespēja iPod ierīcēs parādījās jau sen, un to pat atbalstīja mazais sestais modelis, kas piedāvāja tikai 1.44 collu displeju ar 240 x 240 pikseļu izšķirtspēju. Jā, bildes skatīšanās uz šādas ierīces noteikti bija nepraktiska, un, kad nokļuvu rokās ar šo ierīci, arī es dalījos ar šo viedokli. Savukārt septītā paaudze piedāvā jau pieminēto lielāku displeju, uz kura labāk skatīties fotogrāfijas, bet man vienalga liekas, ka ierīce viņiem ir par labu. Turklāt fotoattēli šajā gadījumā tiek saspiesti un tas atspoguļojas arī iegūtajā kvalitātē, ja atzīstat, ka 3.5 collu iPhone mūsdienās nav nemaz tik slikts. Taču kameras neesamības dēļ visas fotogrāfijas ir jāsinhronizē caur iTunes, un, ja zinātu, kam iOS ierīcēs paredzēta otrreizējā sākuma un barošanas pogu nospiešana, tad, izmantojot iPod nano, atklāsiet, ka tā sistēma nevar uzņemt ekrānuzņēmumus.
Radio, Pulkstenis, Fitness
Radio kā ekskluzīva funkcija paliek iPod nano un, tāpat kā agrāk vai ar lielāko daļu citu ierīču, tā palaišanai ir nepieciešams pievienot arī austiņas. Paradoksāli, bet bez austiņām iPod lietot nebūtu iespējams, tāpēc man šķiet diezgan dīvaini, ka iPod pēc aplikācijas atvēršanas pat par to brīdina. Jebkurā gadījumā iPod spēj īslaicīgi saglabāt līdz pat 15 minūtēm straumēšanas satura, un, pateicoties automātiskajai skenēšanai, piecpadsmit sekunžu laikā ir iespējams piekļūt vairāk nekā divdesmit dažādām stacijām, kas pieejamas jūsu reģionā. Radio atbalsta arī iespēju saglabāt dziesmu nosaukumus, taču, kā noskaidroju, šī funkcija acīmredzot ir pieejama tikai amerikāņu lietotājiem un mūsu stacijās to nav iespējams izmantot. Bojājumi.
Pulksteņu vizualizāciju skaits, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, ir ievērojami samazinājies, savukārt daudzi pulksteņi cenšas saskaņot arī ierīces krāsu, mūsu gadījumā zilo. Man personīgi pulkstenis šķiet diezgan interesants sīkrīks, kuru var iestatīt arī tā, lai tas parādītos ierīces bloķēšanas ekrānā, savukārt no tā var tikt vaļā, nospiežot sākuma pogu vai atpakaļ žestu. Izmantojot iPod, es pat atklāju, ka izmantoju ierīci daudzkārt, lai laiku pa laikam pārbaudītu pašreizējo laiku, kas arī ir vainojams iPhone 3GS barošanas pogas nepareizā darbībā. Dabiska sporta iPod iezīme ir taimeris un hronometrs, kas savā vidē ir identiski iPhone un iPod touch versijām. Taču atšķirībā no iepriekšējā modeļa šis vairs nav izmantojams kā rokas pulkstenis, un, ja kāds to izlems, viņu noteikti neiepriecinās klipša neesamība, kas īpaši pazīstama no lētākā iPod shuffle.
Protams ar šo ierīci ir Nike+ Fitness aplikācija, pēc kuras atvēršanas ir pieejami divi režīmi – Walking un Running. Lai gan par pirmo nosaukto nav daudz ko aprakstīt, jaunākā NANE Running režīms ir patiešām visaptverošs, jo piedāvā gan detalizētus iestatījumus treniņiem, gan, no otras puses, kvalitatīvu un vienkāršu lietotāja interfeisu, kas piedāvā lietotājam tieša informācija par laiku, sadedzinātajām kalorijām, nobraukto attālumu un citiem svarīgiem datiem. Turklāt jauno iPod var lietot bez Nike+ sensora, jo pati ierīce jau tagad spēj uzņemt minētos datus, pateicoties iebūvētajam akselerometram. Turklāt treniņa laikā ik pa laikam kāda dāma ar patīkamu, bet nedaudz robotisku, angļu balsi pastāstīs, kā tev iet. Praktiskai lietošanai gan noteikti iesaku parūpēties par aizsargmaciņu, jo jaunā iPod displejs ir skārienjūtīgs un tāpat kā pārējiem Apple ierīces, arī viņš ir diezgan jutīgs pret bojājumiem, krītot uz betona vai citām cietām virsmām. Citādi tās dizains un izmēri iepriecinās lielāko daļu no tiem, kuri fiziskajā treniņā izmantoja vecākās paaudzes un minimālistiskā sestā ar klipsi viņiem ne pārāk piestāvēja. Interesanti, ka ierīce ir vienā augstumā ar 3,5 collu iPhone ekrānu un tikai par trešdaļu šaurāka par šo displeju.
VoiceOver
Tāpat kā VoiceOver varēja izmantot iepriekšējā iPod versijā, tā to var izmantot arī šajā. Taču es personīgi domāju, ka šī funkcija praktiskā lietošanā noderēs tikai minimāli, un, ja izlemsi ik pa laikam to ieslēgt, tad droši vien tev pateiks tikai pašreizējo akumulatora stāvokli, kur manā gadījumā paziņoja balss palīgs 77% statuss pēc aptuveni divām stundām visu veidu lietošanas. Pakalpojumu var aktivizēt sadaļā Iestatījumi Vispārīgi — pieejamība. Iestatījumos ir iespējams mainīt arī ekrāna spilgtumu, un jāsaka, ka ekrāns ir viegli nolasāms praktiskos apstākļos, ja nolemjat iestatīt spilgtumu uz maksimālo vai nedaudz zemāku.
kopsavilkums
Apple acīmredzot saprata, ka pulksteņu dizains nav tuvs katram sportistam, un pēc diviem gadiem nolēma atnest superplānu ierīci, kas atgādina miniatūru Nokia Lumia 800, kas piedāvā lielāko daļu no tā, ko spēja vairākas iepriekšējās paaudzes. Lai gan ierīcei nav iebūvēta skaļruņa, es joprojām saprotu, ka jaunā iPod nav tā minimālistiskā dizaina dēļ. Tomēr man ļoti pietrūkst vismaz pieklājīgas kameras un plašākas Bluetooth izmantošanas, pateicoties kurām 179€ ierīci varētu efektīvi izmantot kā tālvadības pulti Apple TV vai iTunes, un laika gaitā tas būtu Apple varētu aizstāt klasisko pogu Remote ar sava veida vieglu septītā iPod nano klonu.
Ierīce piedāvā gandrīz 15 GB krātuvi, ko var izmantot mūzikas, attēlu, video, Podcast apraides ierakstīšanai vai pat izmantot to kā daudzfunkcionālu USB atmiņu. USB režīms ir ieslēgts rūpnīcā 7. paaudzes gadījumā, un var teikt, ka sa Apple centās padarīt jaunās "rotaļlietas" sākotnējo uzstādīšanu lietotājiem pēc iespējas patīkamāku. Septītajam iPod ir tādas pašas funkcijas kā ceturtajai paaudzei, un tas ir uzlabots ar platleņķa skārienekrānu ar multitouch atbalstu, kas ir arī lielākais iPod nano vēsturē. Es personīgi esmu ļoti apmierināts ar ierīci, bet tomēr uzskatu, ka ierīcei ir nolaupītas funkcijas mārketingā tā, ka Apple bija pamats jau šī gada beigās atvest astoto paaudzi, kuru viņš būtu bagātinājis ar minēto Remote aplikāciju, vai arī būtu pievienojis ierīcei WiFi antenu, pateicoties kurai būtu iespējams klausīties dziesmas no iTunes Match.
Bet viņš izkrita nevis no Lumia acs, bet no iPod nano 6g, tikai tas ir iegarens un ar HB.
Lai gan gandrīz neviens man nepiekritīs, es par sevi saku, ka šis ipod ir solis atpakaļ. Man pieder iepriekšējā paaudze, kas man ir labākais ipod, kāds jebkad ir iznācis no apple -> tiny ar jostas klipsi, lai nav jāliek kabatā (to arī shuffle izpilda), tajā pašā laikā ar pietiekama ietilpība un ērta vadība (nē, šī jaukšana jau nevar tikt galā). Tāpēc atvainojos, ka "pulksteņa" nano ābols to ir nogriezis, atliek tikai klusi cerēt, ka tas man derēs vēl ilgi.
Pārdodu iPod pulksteni, jo tam nav jēgas ar 64GB4S... lai gan pedometrs ir ļoti mazs.
Ja viņi tiešām neplāno pulksteni, tad es nesaprotu griezumu, ja Apple pārdotu Apple aproces, tas varētu izveidot milzīgu iepakojumu...
nimrods: piekrītu, man arī ir 6 un nesaprotu kur tas ābols iet, izņemot bluetooth ipod, nekas netrūkst...
Es nesaprotu, kāpēc jūs attiecināt dizainu uz Nokia vai, iespējams, pat nodomu izskatīties pēc Nokia, ja tā ir Apple šāds dizains tika patentēts jau sen un bija viens no iespējamiem pašiem pirmajam iPhone. Par ko galu galā jūs pats mūs informējāt.
Ja es nedaudz atskatos uz iPod nano vēsturi, es jau zinu, kāpēc Lumia man šķita pazīstams, un es zinu, no kurienes Nokia smēlies iedvesmu.
Kāpēc jūs, autora kungs, pārvērstu to par citu iPod touch? Tā jau pastāv. Manuprāt, tas ir labi, bet 6. paaudze, manuprāt, bija labāka. Man nevajag lielu displeju priekš mp3, tam man ir iPhone, un tik un tā pēdējos pāris gadus neesmu tur skatījies nevienu filmu vai seriālu. Lai gan Shuffle ir mazs, tas tiek slikti kontrolēts (vai fails ir nepietiekams)... vismaz kaut kāds displejs ir vajadzīgs.
Man personīgi ir 6. paaudzes ipod nano un nevaru to pietiekami uzslavēt. Esmu pilnībā apmierināta gan ar izskatu, gan vidi un funkcijām. Man kabatā neko lielāku nevajag. Tātad jautājums ir tikai par to, kas kuram der :-)
ipod ir šausmīgs... gribēju pirkt iepriekšējo paaudzi nevis pulksteni, bet nevarēju atrast šim pielietojumu. Lielākajai daļai cilvēku mūsdienās ir viedtālrunis vai planšetdators, kura diagonāle ir vismaz 3,2 collas, tad kāpēc gan lai kāds par to skatītos filmas? šī, manuprāt, ir bezjēdzīga funkcija. Ja viņi vēlas kaut ko tādu pārdot, tas ir kaut kā jāmērķē. Kas grib mazo iPod, pērc shuffle (vai nano 6g, jo tas tiešām bija mazs, šo nano, lai arī nav liels, nevar salīdzināt ar nano 6g izmēriem)
, kurš vēlas iPod ar lielu atmiņu, pērk iPod classic, kurš vēlas multimediju ierīci, pērk iPod Touch, kuram patīk ideja par iPod kā pulksteni, pērk nano 6g, bet kurš pērk šo? varbūt kāds hey, bet es noteikti nē... varbūt esmu pārāk negatīvs, bet es gaidīju, ka nano 7g izskatīsies kā 6g, ar uzlabotām funkcijām, Bluetooth vai pat wifi, saiti uz iPhone vai kaut ko citu, bet, kad es to ieraudzīju, es biju vīlies. No subjektīvā viedokļa arī dizains man nepatīk. Apļveida aplikācijas, apļveida mājas poga.. ja neatpazītu, teiktu sev "he, kāds neizdevies ķīniešu mp3". Es pat nesaprotu tur lielo mājas pogu. Manuprāt, tur piemērotāka būtu neliela iPhone skaļuma regulēšanas pogu izmēra poga ar mājas pogas funkciju. Tātad man šis iPod ir 0 punktu vērts, bet kurš lieto un nav vīlies (lai dzīvē būtu tikai tādas vilšanās, vai ne? :D ) lai pērk ;)
vegasgeek:
Kā jūs, iespējams, lasījāt, es nepārvēršu ierīci par citu iPod touch. Galu galā, iPod touch ir iOS, tam ir App Store, tam ir iTunes Store. Kā jau minēju, man pietrūkst iTunes MATCH funkcijas, tas ir, viena konkrēta Wi-Fi.
Kamera ir kaut kas tāds, kas bija piektajam iPod NANO, tāpēc es uzskatu, ka nākotnē varētu būt iespējams atkārtoti izmantot šo koncepciju.
tātad ipod nano 2011 - tā bija pārāk dārga un bezjēdzīga ierīce, šis ipod ir labāks, bet joprojām nekas, salīdzinot ar ipod nano 2009
šis iPod šķiet kā solis uz miegu
lietas, kas man tur trūkst:
– vismaz 2 megapikseļu kamera
- Siri
- Bezvadu internets
bez tā būtībā tas, kas jau bija šeit
atsauksme jauka, bet nezinu kur liktu šo iPod nano, jo nav kameras un skaļruņa, izskatās pēc iPod shuffle ar displeju
dod priekšroku jaukšanai
Amnart: Es domāju, ka tas būtu vairāk par balss vadību, nevis visu palīgu. Runājot par WiFi, es domāju, ka šis iPod, iespējams, to izmantotu tikai iepriekšminētajam iTunes Match, ja vispār.
Citādi šis iPod ir klasisks, moderns iPod
Jaromīrs Miko:
bet wifi varētu izmantot vismaz safari vai epastiem, maksimums video no youtube
Kungs, es domāju tāpēc, ka jūs varat ātri atrast laikapstākļus vai Apple akciju statusu - tās ir tikai sīkas lietas, bet tās ir prieks
Amnart:
Varbūt tikai tie video no YouTube, jo Safari uz tik maza ekrāna nebūtu iespējams izmantot. Tastatūra vien aizņemtu visu ekrānu
man vispār nepatīk šis ipod nano... man pieder vecāka paaudze un tas ir labākais ipod kāds man jebkad ir bijis