Aizvērt sludinājumu

Pirmie iespaidi par lokatoru Apple Es rakstu AirTag burtiski dažas minūtes pēc tam, kad es to paņēmu rokās, izņēmu no kastes un sāku ar to spēlēties. Tāpēc turpmākajās rindiņās negaidiet nekādus lielus testus vai ko līdzīgu, bet tikai to, kā Apple fanu pēc dažām minūtēm ietekmē jauns produkts, kas šogad pirmo reizi ienāca Kalifornijas giganta portfelī un kas var tiks raksturots kā de facto pirmais sīkrīks no tās darbnīcas.

Es jau labu laiku nēsāju uz savām atslēgām konkurenta lokalizatoru, un, lai gan tas, protams, nepiedāvā integrāciju Find, es varēju diezgan labi iedomāties, ko šajā ziņā sagaidīt no AirTag. Mani patiesībā visvairāk interesēja tā dizains un kopējā apstrāde, jo no Apple darbnīcas ir interesanti produkti līdzīgā cenu kategorijā, ar nelielu pārspīlējumu, piemēram, safrāns. Un, godīgi sakot, man bija diezgan lielas cerības, ko AirTag izpildīja ar vienu zvaigzni. Dizaina ziņā šis ir patiešām skaists izstrādājums, ko vēlaties glabāt uz atslēgām vai mugursomas kā piekariņu, nemaz nerunājot par sīkrīku, kas to var izsekot un parādīt Find. Viņam vienkārši piestāv balts kombinācijā ar nerūsējošo sudrabu, un to pašu var teikt par viņa ķermeņa formu gaiši zilā krāsā. Taču jau pēc dažām minūtēm glancētā apdare burtiski ir pirkstu nospiedumu vai visu veidu traipu magnēts, ar kuru pulēšanu jūs izbaudīsiet savējo nākotnē. Pagaidām nevaru pateikt, kā AirTag ir izturības ziņā – to bija gandrīz neiespējami saskrāpēt pēc pāris minūšu spēlēšanās ar to rokās.

Apple Airtag

Kombinācijā ar oriģinālajām ādas siksnām no Apple darbnīcas seglu brūnajā versijā AirTags izskatās gan ļoti eleganti, gan salīdzinoši izturīgi. Atslēgu piekariņi tos ieskauj diezgan būtiski, pateicoties kuriem tie pievieno malām cietas bruņas. Protams, daži grami palielinās jūsu taustiņu svaru, taču tas nekādā ziņā nav nekas ekstrēms. Turklāt izmēru ziņā AirTags kombinācijā ar oriģinālajiem atslēgu piekariņiem ir ļoti kompakti un nebūs problēma jūsu kabatā, ja jums šobrīd nav iebildumu, ja tajās ir atslēgas.

Savienošana pārī ar iPhone ir ļoti vienkārša gan modeļiem bez U1, gan tiem, kuriem ir tas. Tā kā manā rīcībā ir konkrēts 4pack, vienu AirTag pievienoju iPhone XS, bet otru iPhone 11, lai būtu pēc iespējas labāks "divu pasauļu" salīdzinājums. Lokators bez problēmām savienojās ar abiem telefoniem dažu sekunžu laikā, un bija vajadzīgas vēl dažas sekundes, lai to "pielāgotu" izsekojamā objekta izvēles veidā. Kad tas bija izdarīts, AirTag jau bija izgaismots sadaļā Find me abos tālruņos (tas ir, protams, tajā, kas bija savienots pārī ar Apple ID) zem vienuma ikonas, kuru esat iestatījis kā “izsekošanas mērķi”.

Kamēr iPhone tālruņos bez U1 — manā gadījumā XS modelis — jums ir jāiztiek ar AirTag atrašanās vietas parādīšanu lielā kartē sadaļā Find, un tāpēc jūs nevarat to ļoti viegli noteikt, iPhone 11 ar U1 varat paļauties uz saskarni, kas jūs aizvedīs uz to, un tas var novest pie tā ar centimetru precizitāti. Šeit gan jāsaka, ka pēc pirmajiem testiem U1 darbības rādiuss, meklējot pa šo interfeisu, man šķiet tiešām ļoti īss - apmēram 8 līdz 10 metri. Bet es to izmēģināju vecā mājā ar salīdzinoši biezām sienām, tāpēc pagaidām negribētu izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Bet, ja lokalizatora darbības rādiuss ir līdzīgs pat atklātā kosmosā, manās acīs nebūs slava. Savukārt es personīgi piederu pie grupas, kas galvenokārt izmanto lokatoru, lai noteiktu aptuvenu objekta atrašanās vietu, nevis staigā pa dzīvokli, meklējot to ar centimetru precizitāti.

Ja vien man būtu lokators Apple Pēc dažām AirTag testēšanas minūtēm es to novērtētu ļoti pozitīvi. Man ļoti patīk tā dizains, apstrādes ziņā arī pie vainas nevar, Find aplikācijā uzvedas tieši kā nākas un pateicoties U1 var ļoti precīzi atrast ar saderīgiem iPhone. Pagaidām kā pīli uztveru tikai nelielu diapazonu meklēšanas interfeisā, bet, kā jau rakstīju augstāk, man tas vēl vairāk jāskatās citā vidē.

Šodien visvairāk lasītais

.
  翻译: