Aizvērt sludinājumu

Lai gan Apple AirTag lokatori ir šī gada lieta, par tiem ir runāts daudz ilgāk. Mūsu šodienas rakstā mēs īsi kartēsim Apple lokatora tagu ceļu no spekulācijas stadijas līdz noplūdēm līdz galīgajai palaišanai.

Spekulācijas un noplūdes

Par to, ka uzņēmums Apple varētu ieviest savus Tile kulonu stila lokatorus, runas sāka pastiprināties 2019. gada pavasarī. Tieši tad pirmo reizi parādījās ziņas, ka Japānas uzņēmumam Asahi Kasei ir jāpiegādā Apple desmitiem miljonu ultraplatjoslas (UWB) komponentu, lai tie kalpotu precīzi. minēto lokalizatoru ražošana. Daži avoti šajā kontekstā to norādīja Apple 2020. gada otrajā pusē ieviesīs savus lokalizācijas kulonus. Lai arī prezentācija beigās nenotika, sāka vairoties dažādas noplūdes, tostarp informācija par skaņām, kas saistītas ar AirTags. Spekulācijas ietekmēja arī fakts, ka 2002. gada aprīlī Apple atbalsta vietnē parādījās video, kas apstiprina AirTags ierašanos.

Papildu pierādījumi tam, ka Cupertino uzņēmums patiešām gatavo šīs ziņas, tika atklāti arī iOS 14 operētājsistēmas kodā, kur bija minēts noņemams akumulators nākotnes AirTags. Šī gada janvārī viņa pārmaiņām pasaules gaismā nonāca netīšām AirTags savienošanas animācija, un MacWorld ziņoja par citu ziņojumu 2021. gada martā, ka "Iems" un "Accessories" bija paredzēts parādīties iOS 14.5 beta versijā vietējās lietotnes Find lietotāja saskarnē. Pasaule praktiski no sākuma bija skaidra, ka AirTag lokatori, visticamāk, būs ar apļveida formu, ko viņš arī atklāja pagājušā gada rudenī. korpusa noplūde vai ādas atslēgu piekariņi.

Ievads un palaišana

SPOLECNOST Apple visbeidzot, tā prezentēja savus AirTag lokatorus šī gada Spring Keynote kopā ar purpursarkano iPhone 12 un citiem jaunumiem. Galvenās uzrunas laikā Apple norādīja, ka AirTag tiks izmantots ērtai, ātrai un uzticamai objektu atrašanās vietai, un arī tad viņš pienācīgi uzsvēra, ka kuloni nekādā gadījumā netiks izmantoti cilvēku izsekošanai. AirTags ir strādājuši ar vietējo Find lietotni, ar kuras palīdzību ierīci var atrast, "zvanīt" vai atzīmēt kā pazaudētu. AirTags dizains pēc tik daudzām noplūdēm droši vien nevienu nepārsteidza – ierīcēm bija apļveida forma un tās bija aprīkotas ar Apple logotipu. Kopā ar AirTags Apple arī ieviesa savu piederumu līniju, un atbilstošie aksesuāri no trešo pušu ražotājiem tika piegādāti neilgi.

Pieņemšana

Sākumā bija daudz neskaidrību par AirTags — piemēram, lietotāji domāja, cik daudz AirTags varētu palīdzēt viņiem izsekot lidostā pazaudēti koferi, vai tas ir iespējams ar AirTag palīdzību sekojiet otrai personai, vai kāds patiesībā ir AirTag diapazons?. Tūlīt pēc to ieviešanas par Apple AirTags bija diezgan liela interese, taču, kad kuloni pēc laišanas tirgū sāka nonākt to pirmo īpašnieku rokās, sāka parādīties arī sūdzības. Piemēram, mums redakcijā bija nepatīkama pieredze ar neticami viegli saskrāpējot AirTag, citi lietotāji bija vīlušies savā bezkompromisa nenodošanas iespēja. Tomēr ar šiem izņēmumiem sabiedrības atsaucība uz jaunajiem AirTags bija diezgan pozitīva. Apple nesen arī viņu AirTags ieviesa papildu privātuma uzlabojumus.

Šodien visvairāk lasītais

.
  翻译: