Vai atceraties pirmos gadus, kad tika prezentēti iPhone? Es domāju par laiku, kad dienasgaismu ieraudzīja iPhone 3Gs, iPhone 4 vai pat iPhone 6? Ja tā, tad jūs noteikti man piekritīsit, ka tas bija laiks, kad Apple viņš dedzīgi neparādīja, kāds procesors vai veiktspēja ir šiem tālruņiem. Viņš vienmēr lepojās ar dažiem salīdzinājumiem ar Android tālruņiem, taču lielāko daļu savu prezentāciju viņš veltīja sīkrīkiem un jaunajām funkcijām, kuras ieguva jaunais modelis. Tas pats bija ar datoriem vai iPad. Daudz vairāk tika runāts par dizainu, apstrādi, materiāliem, biezumu vai, piemēram, par to, kas dizaina komandai bija jāiziet, lai izveidotu vienkāršu iMac statīvu.
Tomēr pēdējos dažos pamatnosacījumos daudz kas ir mainījies un Apple, kurš lepojās ar savu uzmanību detaļām un sīkumu pārvēršanu par to, ko mēs mīlējām un joprojām mīlam viņa produktos, pēkšņi viss ir par to, cik daudz tranzistoru ir viņa jaunajam procesoram, cik tas ir jaudīgs, cik tas ir lieliski un cik unikāls. tas ir. Procesori Apple M burti burtiski un pārnestā nozīmē ir neticami un noteikti ir pelnījuši uzmanību, taču man šķiet, ka tie pievērš uzmanību uz citu elementu rēķina. Apple piedāvā ar saviem jaunumiem un ne tikai to, kas attiecas uz prezentāciju.
Ja jums bija iespēja redzēt jauno Mac studiju, jauno iPad vai jauno Apple Studio Display tiešraidē, tad es ticu, ka jūs man piekritīsit, ka, lai gan tie no pirmā acu uzmetiena ir jauki dzelzs gabali, tie nemaz nav interesanti. Jā, ja jūs vakar sākāt sekot Apple pasaulei, tad noteikti man nepiekritīsiet un neteiksiet, cik pārsteidzošs dizains un cik daudz neticamu gadžetu pēdējā laikā ir parādījušies Apple ziņās, bet, ja atceraties agrīnos iPhone, agrīnos PowerMac, tad tu to zini Apple viņš daudz vairāk domāja par detaļām. Tiesa, ir, piemēram, MagSafe priekš iPhone, tikai man šķiet, ka tā Apple viņš nav spējis pārdot ne tuvu tik daudz, kā agrāk ar dažiem saviem sīkrīkiem, kas ir novedis pie tā, ka mēs neredzam viņam tik daudz aksesuāru, kā mēs būtu iedomājušies.
Tāpēc es personīgi ceru, ka tas nenotiks nākamajā Keynote Apple dzenās tikai, lai parādītu, cik jaudīgi ir tā mikroshēmas, it īpaši iPhone vai iPad, kur to izmantošana man joprojām nav īpaši jēga, bet gluži pretēji, mēs atkal redzēsim dažas no tām sīkumiem, kas mūs izklaidēs un liks mums labprāt tos izmantoju. Esmu stingri pārliecināts, ka tā arī būs, un tiekšanos pēc snieguma drīz nomainīs tiekšanās pēc detaļām.
Jauka doma. Paldies
Lielisks raksts, es pats viegli pierakstītos. Apple produkti vienmēr ir bijuši kaut kas interesants un unikāls - bet tas, kas man nepatīk pēdējos gabalos, ir tas, ka strīdīgais elements vairs nav pozitīvā nozīmē kā agrāk, bet gan negatīvā nozīmē. Apple Studio displejam ir nenoņemams statīvs, lai gan visos displejos par šo cenu tiek izmantots VESA standarts, bet pats galvenais, tam ir nenoņemams kabelis – īpaši izstrādāts tā, lai parastiem lietotājiem tos nevarētu noņemt. iMac 24″ par 1400 eiro, iespējams, ir skaists MagSafe kabelis, bet Studio displejā 1750 ir kāds brīnums, lai tas būtu strīdīgs. Arī cena ir nedaudz pretrunīga - skaistajam plānajam iMac 24" ir panelis ar tādu pašu spilgtumu, pikseļu blīvumu, un lietotājs saņem bezmaksas displeju - M1 procesoru, 8 GB RAM, 256 GB krātuvi un augstākās klases MagicMouse ar MagicKeyboard. cena aptuveni 170 eiro. Displejs, kuram nav neviena no tiem, tikai par 3 collām lielāka diagonāle, maksā par 350 eiro vairāk. Arī Mac Studio SSD moduļi man ir pretrunīgi negatīvā nozīmē – SSD slota vietā, piemēram, Mac Pro 2019, tie SSD kontrolleri ievieto mātesplatē un ir maināmi tikai atmiņas moduļi, lai nebūtu iespējams palielināt jaudu. Līdzīgi negatīvi strīdīgs ir MacBook Pro 16 2021 izgriezums (bet es nevaru to vainot citur, tas ir mans mīļākais Apple ierīce).
Beidzot saprātīgs viedoklis, pilnīgi piekrītu No otras puses, viss tiek kopēts un zagts, kas tad savādāk? Bija skaidrs, ka tas notiks.