Aizvērt sludinājumu

Ja šogad kaut ko gaidīju ar nepacietību, tad tā bija apskata izveide Apple Watch Ultra. Esmu Apple viedpulksteņu cienītājs jau daudzus gadus un, kad daudzus mēnešus pirms septembra Keynote sāka apstiprināt, ka pie mums tiks atklāts pavisam jauns seriāls, uzreiz sarunājos par testēšanu redakcijā. Un kopš pēdējās divas nedēļas mani traucē Apple Watch Ultra uzņēmums, ir pēdējais laiks pastāstīt par viņiem vairāk. Tomēr, pirms sākat lasīt šīs rindas, man ir jābrīdina, ka tam ir atsauksmes Apple Watch Ultra tiks rakstīts no vidusmēra lietotāja viedokļa, kas nav gluži viņu mērķauditorija. Taču tuvāko nedēļu laikā mēs jums gatavojam apskatu no Garmin pulksteņa lietotāja viedokļa un, protams, arī no lietotāja viedokļa, kurš ir pulksteņa mērķa grupa. Tātad mēs konkrēti runājam par ekstrēmo sporta veidu piekritēju. 

Pie tā (nav) jāpierod

novērtējums Apple Watch Ultra diez vai var iedarbināt citādi, kā tikai aplūkojot to dizainu. Atzīšos, kad pirmo reizi tos ieraudzīju Apple reklāmas materiālos, es nebiju no tiem līdz galam "uzvārījies". Sānu "kupris", kas slēpa ne tikai digitālo kronīti, bet arī klasisko sānu pogu, būtiski traucēja viņu korpusa kopējo simetriju, kas ne katram ir gaumei, tāpat kā oranžā krāsa uz otras sānu pogas vai digitālā vainaga. Kopumā es teiktu, ka viņi strādā pie reklāmas materiāliem Apple Watch ultra kaut kā pārmērīgi kantaina, spēcīga un vienkārši raupja. Tomēr, kad tie ieradās pirms vairāk nekā divām nedēļām, es biju patīkami pārsteigts par to dizainu. Kā jau rakstīju savos pirmajos iespaidos par tiem, šie pulksteņi klātienē izskatās daudz elegantāki un noslīpētāki nekā produktu attēlos, kas, vismaz manuprāt, ir ļoti laba lieta. Pateicoties tam, Ultra modelis noteikti nenoliedz savu izcelsmi klasiskajos pulksteņos. 

Apple Watch Ultra

Lai gan pulksteņa korpuss ir ievērojami lielāks, jo tas ir izaudzis no maksimāli 45 mm līdz 49 mm, Ultra joprojām ir pēc izmēriem patīkama ierīce, kas vismaz nepārmērīgi neizvirzās uz klasiskās vīriešu plaukstas locītavas. Protams, salīdzinot ar klasisko sēriju vai SE, Ultras ir augstākas, taču tā ir salīdzinoši niecīga atšķirība. Tomēr, iespējams, vēl vairāk mani iepriecināja viņu svars. Lai gan es neteiktu, ka viņi ir Apple Watch Ultra kā spalva, to svars 61,3 grami, manuprāt, ir ļoti pieņemams tādam pulksteņa tipam, kāds tas ir, par ko liecina arī tas, ka šo svaru burtiski pārstāj pamanīt pēc pāris stundām valkāšanas, gluži kā jūs nepamanāt klasikas svaru Apple Watch. Tikai intereses pēc svara ziņā tie apstājās pie 39 gramiem alumīnija versijā un 51,5 gramiem tērauda versijā. Vismaz tērauda versijai atšķirība salīdzinājumā ar Ultra modeli ir niecīga. 

Pulksteņa korpuss ir izgatavots no titāna – pēc Apple domām – dabīgā nokrāsā, lai uz tā nebūtu redzami skrāpējumi. Man ir iebildumi pret toni kā tādu, jo esmu tumšo viedpulksteņu cienītājs, kur korpuss un displejs lieliski saplūst, taču pilnībā saprotu un cienu Apple lēmumu par toni un tā piemērotību ierīces mērķa grupai. Tomēr es klusībā ceru, ka šī pulksteņa nākamajā paaudzē Apple krāsu ziņā tas atņem daudz vairāk un precīzi pasniedz tumsā. Galu galā, ne katrs īpašnieks Apple Watch Ultra nāks no viņu mērķa grupas, tāpēc žēl, ka pat šie cilvēki "piemaksā", lai mēģinātu maksimāli palielināt patīkamā, bez skrāpējumiem radītā dizaina izturību. 

No klasikas Apple Watch Ultra modelis atšķiras ne tikai ar izmēriem vai sānu "kupuru", bet arī ar plakano displeju, kas ir izklāts ar paaugstinātu titāna rāmi. Lai gan pēdējais ievērojami palielina displeja pretestību, jo, pateicoties šim risinājumam, nepastāv risks sabojāt tā malu, kā tas ir klasiskajā gadījumā Apple Watch, bet godīgi jāsaka, ka par izturību maksā zināms diskomforts kontroles laikā. Lai jūs mani pareizi saprastu - noteikti nevar teikt, ka tā būtu Apple Watch Viņi slikti kontrolēja Ultra, bet titāna apmales malas, kas ieskauj plakano displeju, ir tik asas, ka diezgan stipri iegriežas pirkstos, tāpēc, ja esat pieradis vadīt skārienekrānu, vienkārši "velkot" no malas, tad ziniet, ka jūs gaida salīdzinoši nepatīkama mācīšanās līkne. Tajā pašā laikā asas ir ne tikai malas ap displeju, bet arī sānu "kupris" malas, pie kurām jāpierod, darbinot digitālo kronīti vai nospiežot sānu pogu zem vainaga. Par laimi, otra sānu poga šajā ziņā ir bez problēmām, jo ​​tā atrodas tajā pusē, kas ir skaisti noapaļota. Godīgi sakot, šī detaļa mani ļoti skumdina. Nedaudz noapaļot asās malas būtu par Apple tas noteikti nebija problemātisks, un pēkšņi par pulksteni rastos nedaudz labāks iespaids - vēl jo vairāk, ja ir skaidrs, ka šīs asās malas ekstrēmākas lietošanas laikā ātri "sabirst" un tāpēc daļēji noplīst. Tātad jūs tik un tā nevarēsit uzturēt perfektu dizainu. 

Apple Watch Ultra

Galvenā loma ir displejs

Tagad, kad esam mazliet izņēmuši no displeja, būtu kauns tam nepievērst lielāku uzmanību – it īpaši, ja tas patiešām ir tā vērts. Lai gan šis atkal ir "tikai" gadiem izmantotais LTPO OLED Retina panelis, tam ir neticami 2000 nitu maksimālais spilgtums salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm, kas divreiz pārsniedz standartu. Apple Watch sērija. Un jūs patiešām sajutīsiet šo dubulto. Spilgtums, ko displejs spēj radīt, ir patiešām brutāls, un, pateicoties tam, var būt pilnīgi pārliecināts, ka displeja lasāmība gan saulē, gan jebkur citur gaišā vietā būs, vārdu sakot, ideāla. Vismaz testēšanas laikā man nebija nekādu problēmu ar displeja lasāmību, pat ne mazāko. Displeja lasāmība nemainās atkarībā no vides, kas, manuprāt, ir absolūts dārgakmens. Laiki, kad, lai uzlabotu displeja skata leņķi, bija jāfotografē vai nu ar plaukstas locītavu, vai visu ķermeni, ir pagājuši, pateicoties tik greznam spilgtumam. 

Lai gan displeja laukums uz papīra ir tikai par 21 mm² lielāks nekā 45 mm Apple Watch 8. sērija, jāsaka, ka šī atšķirība ir daudz lielāka sajūtās. Acīmredzot, pateicoties nulles izliekumam, displejs jūtas kā patiesi gigantisks displeja laukums uz jūsu plaukstas locītavas, kas ievērojami palielina watchOS operētājsistēmas kopējo skaidrību, tostarp tajā strādājošās lietojumprogrammas. Diezgan žēl, ka rāmji ap displeju Apple Watch Ultras ir salīdzinoši plats (paredzams, ka tas atrodas kaut kur starp 8. un SE kadriem), taču to var pamanīt tikai tad, ja panelī ir redzama cita krāsa, nevis melna, kas tajā pašā laikā dominē watchOS un lietojumprogrammās kā tādi. Tātad zināmā mērā šī ir detaļa, kuru jūs pēc kāda laika sākat panest bez lielām atrunām. 

Tomēr būtu muļķīgi runāt par displeja lielumu tikai superlatīvos. Patiesība ir tāda, ka ar viņu Apple watchOS ietvaros, taču īpaši izstrādātāji vēl nevar daudz strādāt savās lietojumprogrammās, citiem vārdiem sakot, izmantot to pilnībā, un tāpēc lielākā daļa lietojumprogrammu un funkciju izskatās šādi Apple Watch Ultra kā Sērijā vai SE, tikai lielākā versijā. No vienas puses, kauns, bet no otras puses tas ir klasisks "Apple" nodoklis par savu slepenību, ko mēs tagad maksājam, piemēram, par Dynamic Island izmantošanu no iPhone 14 Pro, kas joprojām ir nederīgs. , vai agrāk mēs to maksājām par izgriezumu displejā. Īsāk sakot, ir jāpagaida kāds laiks, pirms izstrādātājiem izdosies izdomāt labākās iespējamās papildu darbvirsmas izmantošanas iespējas. Bet, kad viņiem tas izdodas, man ir pilnīgi skaidrs, ka lietošanas sarežģītība Apple Watch Ultra uzlec. 

Sensoru klasika, kas neaizvaino, bet arī neiedvesmo

Lai gan tie ir jauni Apple Watch Ultra daudzi lietotāji uztver kā tiešu konkurentu Garmin vai citu viedpulksteņu ražotājiem ekstrēmiem sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem, patiesība ir kaut kur nedaudz savādāka. Ar sacensībām Apple Watch Ultras atbilst tikai ļoti dažos aspektos, kas, manuprāt, ir diezgan kauns. Piemēram, veselības funkciju vai sporta aktivitāšu uzraudzība ar Ultra ir gandrīz tāda pati kā ar 8. sērijas modeli. Ko tas nozīmē jums? Pozitīvie un negatīvie. Pozitīvie neapšaubāmi ir fakts, ka sirdsdarbības, EKG vai skābekļa piesātinājuma mērīšana patiešām ir ārkārtīgi ātra, ja salīdzinu to, piemēram, ar 6. vai 7. sēriju. No otras puses, būtu kļūdaini uzskatīt, ka sensori tev vienkārši piedāvās kaut ko vairāk, kaut ko, kas nav pieradis no klasikas Apple Watch. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par veselības funkcijām vai mērījumiem sporta aktivitāšu kontekstā (vismaz parastās, nevis tādas lietas kā niršana), jūs saņemat tikai to, ko varat iegūt no pulksteņa, pateicoties watchOS 9 un 8. sērijai, un dažreiz pat vecāki modeļi. Tāpēc aizmirstiet tādus sīkrīkus kā stresa līmeņa mērīšana, fiziskās "akumulatora" vai līdzīgas ērtības, kas savā veidā papildina viena otru, bet tomēr var iepriecināt, jo īsi sakot, tās ir kaut kas papildus. 

Apple Watch Ultra

Es ļoti gribētu rakstīt, ka vismaz GPS ir labāks par 1. sēriju, kas izmanto tikai L5, pateicoties tam, ka tā ir jauna divu frekvenču versija, kas izmanto L8 un L1 joslas. Tomēr patiesība ir tāda, ka ātruma ziņā GPS praktiski neatšķiras, un pēc jūsu pozīcijas mērķēšanas precizitātes es atklāju, ka arī tā nav. Protams, divu frekvenču kombinācija pirmām kārtām noder konkrētās vietās, kur L1 frekvence ne pārāk labi spēj tikt galā, piemēram, blīvu apbūvju un tamlīdzīgu iemeslu dēļ, bet es cerētu, ka ja jau ar Apple Watch Piemēram, es ar Ultra braucu uz mežu sēņot, pateicoties progresīvākam GPS, kartē ātrāk redzu, kur tieši atrodos, kas kaut kā nenotiek. Tomēr šeit ir jautājums, cik lielā mērā pats GPS ietekmē šo lietu un cik lielā mērā čipsets, kas darbina pulksteni. Tas ir tāds pats kā 8. sērijā, kas nebūtu tik slikti, ja tas nebūtu tas pats mikroshēmojums, kas pārspēj 7. un 6. sēriju.  Un, godīgi sakot, tas šķiet nedaudz pārspīlēts pulkstenim, kura cena ir 25 XNUMX kronu. Apple bet viņš tomēr nolēma, un mums neatliek nekas cits kā paciest šo lēmumu. 

Noturēšanās spēks, vārdu sakot, ir nereāls... pēc standartiem Apple Watch

Tehniskajās specifikācijās Apple Watch Par Ultra var lasīt, ka tie kalpo līdz pat 36 stundām, kas ir divas reizes ilgāk nekā klasiskās Apple Watch Sērija vai SE. Iespējams, jūs nepārsteigs, ka tieši noturība mani interesēja visvairāk, jo tā ir šī produkta lielākā sāpe ilgtermiņā. Man pietiek ar vienu izturīgu dienu, jo esmu pieradis katru vakaru pulksteni likt uz lādētāja, turpretim papildus stunda vienmēr ir patīkami. Un šeit man jāsaka, ka prieks nāca tik izcilā mērā, ka es absolūti negaidīju. Izmantojot 8. sēriju, es pabeidzu savu parasto dienu, saņemot paziņojumus, aptuveni divu stundu vingrinājumu ierakstīšanu, viedās mājas vadīšanu, zvanu saņemšanu vai, iespējams, mūzikas straumēšanu aptuveni 20% apmērā. Apple Watch Es pabeidzu dienu ar Ultra ar aptuveni 70% akumulatora, un, pateicoties tam, pulkstenis varēja izturēt labas trīs dienas pēc "manas" lietošanas. Tomēr es vēlos vēlreiz uzsvērt frāzi "mana" darbība, jo lielam skaitam faktoru un iestatījumu ir ārkārtīgi liela nozīme izturībā. Dažiem no jums tas var ilgt tikai vienu dienu, taču tas ir pilns ar LTE zvaniem, aktīvu GPS bez tuvumā esoša tālruņa un tā tālāk. Savukārt citiem var būt pulksteņi, kas kalpo vēl ilgāk, es pat tviterī lasīju par izturību, kas pārsniedz 50 stundas, tikai saņemot paziņojumus un tamlīdzīgi. Par izturību Apple Watch Tāpēc Ultra var izmantot superlatīvās, bet tikai saistībā ar standarta Apple Watch, ko viņi tiešām iebāza savās kabatās. Tomēr konkurējošie Garmin, Polar vai citi modeļi var turpināt ņirgāties par Ultra modeļa izturību, jo ar tā stundām viņu nedēļām īsti nepietiek. Neatkarīgi no tā, vai tā ir problēma vai nē, katram lietotājam ir jāatbild pašam. Tomēr man tā noteikti nav problēma. 

Apple Watch Ultra

Skaļāk, nekā jūs gaidījāt

Kad Apple par Keynote jaunumu Apple Watch Ultra iepazīstināja pasauli, viņš neaizmirsa pieminēt 86 decibelu sirēnu par palīdzības izsaukšanu. Par laimi, man ikdienā īsti nav jāzvana, bet tik skaļš skaļrunis jau bija liels solījums uz papīra par to, ka skaļums ir uzlabojies pat tādām normālām darbībām kā telefona zvanu apstrāde un tamlīdzīgi. Tu beidzies Apple Watch Man diezgan patīk rīkoties ar lietām, jo, manuprāt, ir lieliski kādam ātri piezvanīt no plaukstas locītavas, dažu sekunžu laikā tikt galā ar visu, kas jādara, un tad atkal nolikt roku, it kā nekas nebūtu noticis. Un tieši šī iemesla dēļ es biju ļoti apmierināts ar skaļruņu jaunināšanu, jo tas ir patiešām būtisks. Kopumā es teiktu, ka skaņa Apple Watch Ultra parasti ir par vairākiem līmeņiem augstākas kvalitātes nekā klasiskās Apple Watch, pateicoties kam zvani tiek apstrādāti labāk nekā jebkad agrāk, bet, protams, arī skaļāk, tāpēc nav problēmu ar visu tikt galā arī uz rosīgākas ielas, ja nekautrējies. Mani varbūt visvairāk iepriecināja tas, kā tu Apple risināja skaņas kropļojumus lielākos skaļumos. Izmantojot vecāku modeļu sēriju, es atklāju, ka pēc skaļuma palielināšanas skaņa kopumā sāka izklausīties dīvaini, nedaudz skārusi un aizsmakusi. Bet tas nenotiek tagad, vai drīzāk ne tik augstā pakāpē, kā es jutos iepriekš. Tāpēc ir lieliski redzēt, ka jauninājumu, kas galvenokārt izveidots sirēnai, cilvēks var izmantot citos veidos, nevis kā Apple sākotnēji paredzēts. Ja pēc tam jautāsiet, kā Apple izdevās uzlabot skaņas kvalitāti, tad viena skaļruņa vietā, kā tas ir klasiskajā gadījumā Apple Watch uzvilkt Apple divi skaļruņi uzreiz, kā tas ir iPhone tālruņos. Tāpēc ir loģiski, ka skaņas komponentei bija jāpaceļas uz augšu. 

Apple Watch Ultra

Un ne tikai viņai. Kopā ar skaņu Apple viņš burtiski līdz galam uzlaboja mikrofonus, kas tagad spēj uztvert balsi daudz labāk. Tas ir tāpēc, ka viņš beidzot atbrīvojās tikai no viena mikrofona, bet uzlika trīs papildu detaļas, kas spēj veidot virziena staru. Ko tas nozīmē jums? Vienkārši, ka tevi ir sasodīti labi dzirdēt. Un, kad es saku "sasodīti labi", es domāju patiešām lieliski. Kad es agrāk zvanīju caur klasiku Apple Watch vai varbūt viņš vienkārši sūtīja caur tiem balss pasta ziņojumus, diktēja viņiem un tā tālāk, bieži gadījās, ka man nācās vairākas reizes atkārtot visu ziņojumu, jo otra puse vai pulkstenis mani nedzird. Bet tas tagad ir beidzies. Pēc manas pārbaudes, mikrofonu trio ir vairāk vai mazāk salīdzināms ar mikrofonu sistēmu iPhone tālruņos, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka zvanot no sliktākiem apstākļiem otra puse jūs nedzirdēs - viņi dzirdēs jūs praktiski katru laiks bez problēmām. Lieliski ir arī tas, ka mikrofonu jutība, vismaz pēc mana novērojuma, ir ievērojami palielinājusies, tāpēc vairs nav problēmu zvanīt ar nelielu pārspīlējumu no rokas pie jostasvietas. Pulkstenis var jūs dzirdēt jebkurā situācijā, lai gan, protams, ik pa laikam var būt neliels troksnis. Bet, ja jūs, tāpat kā es, salīdzināt ar vecāko paaudzi, jūs pamanīsit patiešām ekstrēmu atšķirību šeit, un tas ir ļoti labi. Šī iemesla dēļ pulkstenis pēkšņi kļūst par nedaudz sarežģītāku ierīci, kas, manuprāt, nākotnē spēj aizstāt vismaz dažus iPhone lietotājus. Atšķirības starp viņiem un viņu lēnām, bet noteikti sāk izzust. 

Jaunā sānu poga ir kaut kas tāds, ko vienkārši vēlaties visur

Atzīšos, ka neesmu gluži tas cilvēks, kuram visam vajag miljonu programmatūras vai aparatūras pogu, kas it kā vienkāršo jau tā vienkāršu lietu. No otras puses, esmu sev daudzkārt teicis, ka mani mazliet kaitina, kā Apple tas tuvojas klasiskajai sānu pogai zem digitālā vainaga, t.i., neļauj lietotājam to nekādā veidā pielāgot, bet pastāvīgi "piebāž" daudzuzdevumu lietojumprogrammas caur to kopā ar Apple Pay. Un šī lieta man ir pateicīga, ka izmēģināju to Apple Watch Ultra sāka kaitināt vēl vairāk. 

Īpašā oranžā sānu poga pulksteņa kreisajā pusē, vārdu sakot, ir ideāla. Lai gan tas zināmā mērā ir stulbums, tas nav nekas revolucionārs, taču tas, cik ļoti tas spēj atvieglot pulksteņa vadību, ir gandrīz neticami. Šobrīd ir tikai dažas iespējas, kam to var izmantot, taču arī ar to pietiek, lai cilvēks saprastu, cik ļoti viņam pietrūkst šī elementa vai varbūt tikai iespēja ieprogrammēt noteiktas funkcijas ātrās palaišanas pogai. Jo, gribi vai negribi, kabatas luktura ieslēgšana ar vienu pogas nospiešanu patiešām rada ārkārtīgi lielu atkarību, un, lai gan, kā es saku, tas zināmā mērā ir idiots, tieši idiots var izmantot Šis produkts ir ļoti patīkams kopumā, un tāpēc tas pārpludinās jūsu acis ar rozā stariem. Tāpēc es patiesi ceru, ka Apple izdosies ar u sānu pogu Apple Watch No lietojamības viedokļa nākotnē maksimāli paplašināt Ultra un no vienas puses, ka kaut ko tādu agri vai vēlu redzēsim ar klasiku Apple Watch. Patiešām, iPhone tālruņos tas ir MagSafe līmeņa elements - tas ir zināmā mērā šoks, kurā visi iemīlēsies. 

Apple Watch Ultra

WatchOS iespējas ir jautras un garlaicīgas

Lai gan Apple prezentēja jauno Ultra kā pulksteni ekstremāliem apstākļiem, tas joprojām ir vecmodīgs Apple Watch, proti, vismaz ar sirdi. Tomēr man jāsaka diezgan atklāti, ka es īsti nezinu, vai tas ir pareizais ceļš vai nē. Kad es skatos, kā programmatūra tiek apstrādāta Garmin vai citos izturīgos viedpulksteņos, pret kuriem tā vēlas Apple cīņa, man liekas, ka te tiešām nav ko salīdzināt, jo viņu programmatūra un Apple programmatūra ir nesalīdzināmas. Lai jūs mani labi saprastu - es negribu teikt, ka viens ir slikts, bet otrs ir labs, bet gan to, ka katra sabiedrība tam pieiet savā veidā, kas tai šķiet pareizi. Un es neesmu pilnīgi pārliecināts, ka Apple veids ir pareizais. Es kaut kā gaidīju, ka, ja viņš jau būtu pacenties izveidot izturīgu korpusu, skaļruni, labāku GPS atbalstu, ilgāku akumulatora darbības laiku un, īsi sakot, lietas, kas piemērotas ekstrēmiem sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem, operētājsistēma būtu kaut kā savādāka. - konkrēti, maksimāli tam pielāgots visam. Tomēr, kad jūs Apple Watch Ja kādu laiku spēlējat Ultra, jūs ātri atklāsiet, ka patiesībā ir "tikai" vecie labie laiki Apple Watch ar nedaudz (daudz) atšķirīgu mēteli, ar kuru, no vienas puses, ir lieliski, ka tu viņus pazīsti kā savus apavus, bet, no otras puses, žēl, ka tie "ekstra" Apple dal, jūs īsti nenovērtēsit programmatūru. Protams, mums ir niršanas lietotne, mums ir sirēna, dažas ekskluzīvas pulksteņu ciparnīcas, jauks kompass vai varbūt iespēja pārslēgt pulksteņa ciparnīcu uz sarkanu, kas ir ļoti labi salasāma naktī, bet, ja nopietni, tas nav. vai tas ir nedaudz daudz? 

Tas ir jautājums, uz kuru katram pašam ir jāatbild, pamatojoties uz to, kā viņš izmanto pulksteni. Personīgi es teiktu, ka tā nav, jo ir patīkami, ka izturīgā korpusā ir tas, ko parasti lietojat. Taču, kā jau vairākkārt minēju iepriekš, es absolūti neesmu šī pulksteņa mērķa grupa un tāpēc mans skatījums ir diezgan sagrozīts, kad galu galā klasisko pulksteņu funkcionalitāte man ir vairāk nekā pietiekama. Apple Watch. Taču esmu jau dzirdējis to cilvēku viedokļus, kuriem pulkstenis primāri domāts, un viņiem watchOS nepatika tieši tā iemesla dēļ, ko es slavēju - proti, ar ko viņiem nepietika ar klasiku Apple Watch, viņiem tagad būs arī na Apple Watch Ultra, kaut arī lielākā.

Manuprāt, Apple sagrāva displeja lielumu, jo tas pēkšņi pievienoja daudz vietas dažādiem lietojumiem. Bet galvenais ir tas, ka, ja jūs vienkārši nezināt, kā to izmantot, jūs esat ieskrūvēts - un tas notika arī šeit. Pateicoties lielākajam displejam, watchOS pulkstenī ir loģiski lielāks un, protams, šeit un tur ir bagātināts ar dažiem papildu elementiem, taču, godīgi sakot, man šķiet, ka manā rīcībā ir par 21 mm² vairāk funkciju, jo tām ir tik daudz virsmas. apgabalā Apple Watch Ultra displejs papildus 45 mm Apple Watch 8, tāpēc noteikti nē. Taču vēlreiz uzsveru, ka tas ir ārkārtīgi atkarīgs no tā, kā tu skaties uz watchOS personīgi un līdz ar to, vai tu to dievini, jo tas tev piestāv it visā un tev vienkārši ir labāks par konkursa risinājumu, vai tieši otrādi, tev trūkst kaut ko. Otrajā gadījumā jūs būsiet vīlušies, jo saņemsiet pārsteidzoši maz. 

Apple Watch Ultra

kopsavilkums

Kā tad Apple Watch Ultra novērtēt beigās? Šis ir jautājums, uz kuru parasti ir ļoti grūti atbildēt, jo katrai personai ir nedaudz atšķirīgas izvēles. Bet, ja man vajadzētu runāt par sevi, man tiešām būtu nepieciešams tikai cits krāsu variants, lai būtu laimīgs, jo gandrīz visās pārējās es redzu jēgu, un vēl jo vairāk, es varu novērtēt lielāko daļu jaunumu un uzlabojumu pat kā pašreizējo. parastā lietotājs Apple Watch. Es nekādā gadījumā neesmu šī pulksteņa mērķauditorija, un, godīgi sakot, es nedomāju, ka kādreiz arī būšu, jo niršana līdz 40 metriem man īsti nedod degvielu, tāpat kā man nepatīk skriet ultramaratonus vai roka. kāpšana. Tas mani iepriecina vēl vairāk Apple izdevās pat no pirmā acu uzmetiena ar šauri profilētu produktu, lai gūtu punktus pat ar tādu parastu lietotāju kā es. Un kad viņi mani pierādīja Apple Watch Lai iegūtu Ultra ar tā funkcijām, kas nav paredzētas man, es uzskatu, ka prasīgākiem lietotājiem vai, iespējams, tiešai mērķa grupai, tie zināmā mērā var būt svētība. Jā, visticamāk, viņi neatnesīs visu nepieciešamo (lai gan mēs centīsimies uz to atbildēt nākamajās atsauksmēs), bet godīgi, vai kāds tiešām sagaidītu lielāku sarežģītību, ņemot vērā šī modeļa cenu? galu galā Apple Watch Ultra maksā tikpat, cik tērauda 8. sērija, kas tehnoloģiski ir daudz garlaicīgāka. Un tāpat kā 8. sērija uz steroīdiem par joprojām pieņemamu cenu, manuprāt, tas ir vajadzīgs Apple Watch Ultra uzņemt. Esmu ar viņiem patiešām apmierināts. 

Apple Watch Ultra var iegādāties, piemēram, šeit

Šodien visvairāk lasītais

.
  翻译: