Закрити оголошення

Вона з'явилася в нашому журналі кілька днів тому огляд останнього 16″ MacBook Pro. Здебільшого ми хвалили цю машину до небес – і це, звичайно, не дивно. Схоже, що так і є Apple він нарешті почав прислухатися до своїх клієнтів і представляти ті продукти, які ми хочемо, а не він сам. На даний момент, крім 16″ MacBook, у нас в редакції також є 14″ модель, яка також нас приємно здивувала. Я особисто вперше тримаю в руках обидві ці моделі і вирішив спробувати розповісти вам про свої перші враження у двох статтях. Зокрема, у цій статті ми розглянемо 5 речей, які мені подобаються в MacBook Pro (2021) у нашому дочірньому журналі, перегляньте посилання нижче, тоді ви знайдете протилежну статтю про 5 речей, які мені не подобаються .

Ця стаття суто суб'єктивна.

MacBook Pro (2021) можна придбати тут

Виріз і верхня планка

Коли Apple представили нові MacBook Pro, і на презентаційному відео ми побачили виріз у верхній частині дисплея, тому багато шанувальників подумали, що ми отримаємо Face ID. Однак вірно навпаки, оскільки старий знайомий Touch ID все ще є частиною останніх MacBook Pro. Через відсутність Face ID виріз викликав багато критики. Особисто я вважаю виріз зовсім не поганим, навпаки, навіть через те, що в ньому немає Face ID. Однак, якщо ви подумаєте, користувачі відчували схожі почуття, коли був представлений iPhone X, який був першим з виїмкою. Тому я смію сказати, що через кілька місяців усі інші ноутбуки матимуть виріз, тому що Apple знову задають тренд. Тому на даний момент це лише питання часу, коли всі до цього звикнуть. А щодо верхньої планки, яка розташована ліворуч і праворуч від вирізу, то з нею у мене немає проблем і, треба сказати, вона мене цілком влаштовує.

Текст на нижній частині тіла

На попередній сторінці я згадав про своє враження від виїмки, розташованої у верхній частині дисплея. З цим певним чином пов'язане видалення ярлика комп'ютера Apple, який знаходився на нижній рамці дисплея. Apple вирішив перенести цей напис в нижню частину корпусу, де його точно ніхто не зможе побачити. Це видалення та переміщення з нижньої рамки дисплея точно не було пов’язано з тим, що на ній більше не буде місця для тексту – це точно так. Але особисто я вважаю, що ви могли це зробити Apple дозволяють саме завдяки вирізу, який є знаковим для iPhone, а тепер і для самих MacBook Pro. Наразі ви все ще зможете без проблем розпізнати MacBook Pro спереду - просто подивіться на виріз.

mpv-shot0156

Доповідачі

Що стосується динаміків і мікрофонів на MacBook Pro, ви точно говорите правду, коли я кажу, що ви Apple просто і просто можна. Навіть коли я володів оригінальним 16″ MacBook Pro з процесором Intel, я був дуже здивований якістю динаміків. Мікрофони також були чудові, однак я не музикант, тому не маю права оцінювати їхню якість на професійному рівні. Але я можу сказати вам прямо зараз, що динаміки на останніх MacBook Pro ще кращі — і, безперечно, найкращі, які ви знайдете в ноутбуці. Але правда в тому, що 16-дюймовий MacBook Pro має набагато кращу звукову систему. Тож у цьому випадку більше = краще. Це не означає, що 14-дюймова модель має погані динаміки. Фурти відмінні, у всякому разі, різницю легко почути, навіть якщо у вас нетренований слух.

Дисплей

Якщо ви дивилися презентацію нових MacBook Pro, то напевно знаєте, що однією з найбільших інновацій є міні-світлодіодний дисплей, який Apple останнім часом він робить ставки все більше і більше. Вперше цей дисплей з’явився на 12.9″ iPad Pro (2020) і вже тут ми змогли переконатися в його неймовірних якостях. Це було зрозуміло Apple рано чи пізно він розширить свій портфель продуктів міні-світлодіодним дисплеєм, тому хороша новина полягає в тому, що ми нарешті його отримали. Дисплей нових «Профі» має дійсно гарну передачу кольору, але при цьому він чудово передає чорний колір, схожий на OLED-панелі. Ви також можете побачити більшу роздільну здатність і, звичайно, високу яскравість. Слід зазначити, що ці нові дисплеї також підтримують ProMotion, тобто адаптивну частоту оновлення дисплея. Це також спочатку було доступно лише для iPad Pro, але цього року ми нарешті отримали його для iPhone та MacBook. Коротше кажучи, дисплей повністю оновлений, і я смію сказати, що, як і динаміки, він не має собі рівних.

mpv-shot0217

MagSafe

Якщо ви давно цікавитеся подіями в яблучному світі, то знаєте, що ми заряджаємо MacBook від 2015 року і старше за допомогою роз'єму MagSafe. На той час це був абсолютно новаторський винахід, який одночасно спростив весь процес зарядки та врятував ваш пристрій від того, щоб його викинули зі столу та раптово померли. Коли потім Apple у 2015 році він представив новий MacBook, а згодом моделі Air і Pro, тому ми дізналися, що MagSafe закінчився. Це було справді великим розчаруванням, і досі ми заряджали MacBook за допомогою класичного роз’єму USB-C. Apple однак, слава богу, він вирішив повернути MagSafe. Минулого року нам уже натякали на можливе повернення MagSafe в iPhone 12, і тепер ми нарешті це отримали. MagSafe, на мою думку, є однією з найкращих функцій, які роблять MacBook MacBook, яким ми його знаємо. Ті, хто ніколи не пробував MagSafe, не можуть судити.

Найчитаніший сьогодні

.
  翻译: