Закрити оголошення

Apple постійно намагаються вдосконалювати свою продукцію. Це часто супроводжується різноманітними змінами, які безперечно того варті. Але правда в тому, що в деяких випадках йому доводилося пожертвувати чимось, щоб придумати інші речі, ще кращі. Одним із продуктів, який за останні роки зазнав відносно великої кількості змін, є MacBook. Давайте разом у цій статті розглянемо 5 речей, які Apple він просто позбувся своїх ноутбуків.

Сяючий Apple логотип

Якщо у вас вдома MacBook Pro 2015 р. і старше або MacBook Air 2017 р. і старше, вам, безумовно, подобається Apple логотип, який світиться на звороті. На той час це був абсолютно блискучий і, перш за все, культовий елемент дизайну. Деякі з вас, можливо, не знають, що це Apple логотип не мав власного діода, а використовував лише підсвічування дисплея, тому Apple це не коштувало нічого додаткового. Однак з появою нових MacBook ми побачили велике звуження дисплеїв, що призвело до необхідності прибрати сяючі яблука на кришках комп’ютерів Apple. Це був великий удар, але наразі користувачі просто до цього звикли.

1520_794_MacBook Air 2017

Клавіатура метелик

Перероблені MacBook 2016 року включали абсолютно новий тип клавіатури. Зокрема, у цій клавіатурі використовувався так званий механізм метелик, завдяки якому він міг Apple створити дійсно мінімальний підйом і дуже специфічний звук, який видають клавіші. Деяким користувачам ця клавіатура сподобалася, іншим ні, але відносно скоро стало зрозуміло, що це не дуже вдала ідея від Apple. Клавіатури Butterfly вийшли з ладу, і практично кожному, хто володів MacBook з цією клавіатурою більше року, доводилося хоча б раз здавати його для рекламації та обміну. Apple потім він запустив безкоштовну програму обміну, перевага якої полягає в тому, що під час заміни клавіатури також замінювали батарею та всю нижню частину корпусу. Клавіатури Butterfly були частиною MacBook до 2019 року, з 2020 року на сцену вийшла Magic Keyboard з класичним і надійним механізмом ножиць.

торкнутися Бар

Якщо ви належите до людей, які слідкують за подіями у світі Apple, або якщо ви регулярно читаєте наш журнал, то ви знаєте, що кілька місяців тому каліфорнійський гігант випустив абсолютно новий 14″ та 16″ MacBook Pro.
(2021). Його було повністю оновлено, і одна зі значних змін включає видалення Touch Bar, тобто сенсорної панелі, яка замінила верхній ряд функціональних клавіш на моделях Pro. Touch Bar є частиною MacBook Pro з 2016 року, зокрема його топових моделей. Пізніше він став частиною всіх MacBook Pro, включаючи базові конфігурації. І в цьому випадку користувачі розділилися на дві групи: у першій були люди, які любили Touch Bar, у другій були ті, хто її ненавидів. Але, як я вже згадував, зрештою перемогла інша група, тому що Apple нещодавно поховали сенсорну панель і замінили її класичним фізичним верхнім рядом функціональних клавіш.

Процесори Intel

Найбільшою зміною в комп’ютерах Apple за багато років, без сумніву, є перехід від процесорів Intel до власних мікросхем Apple Кремній. Перший в історії пристрій із Apple Silicon з'явився в листопаді 2020 року, і відразу після цього стало зрозуміло, що це однозначно крок у правильному напрямку. У той час як процесори Intel сильно перегрівалися і не забезпечували заявленої продуктивності, чіпи теж перегрівалися Apple Кремній набагато потужніший і водночас економніший. На додаток до цього, ви можете постачати власні фішки Apple він справляється сам, а процесори Intel йому постачали - крім того, під кінець каліфорнійському гіганту довелося зіткнутися з дефіцитом процесорів, що позначилося на продажах його пристроїв. Також однією з причин стало невиконання поставок Apple на ваші фішки Apple Силікон пішов далі. Так що цей крок був дуже ризикованим і він дуже окупився Apple, що можуть підтвердити абсолютно всі без винятку. І хто цього не підтверджує, той неправий - в цьому плані у яблучної компанії поки немає конкуренції.

Маркування MacBook під дисплеєм

Однією з великих змін, які прийшли з новими 14-дюймовими та 16-дюймовими MacBook Pro, є використання міні-світлодіодного дисплея з підтримкою ProMotion, тобто адаптивної частоти оновлення до 120 Гц. На додаток до розгортання цього дисплея, згадані моделі Pro також звузили рамки навколо дисплея, які наразі дуже маленькі. Дисплей навіть закруглений у верхніх кутах і має виріз посередині, як на iPhone. Через те, що рамки були зменшені, на жаль, у нижній частині екрана більше не було вільного місця для розміщення позначення моделі. Apple тому йому довелося перенести маркування з цього місця, а саме на нижню частину шасі. Знову ж таки, це був типовий елемент для комп’ютерів Apple, але його в деякому роді замінив виріз у верхній частині екрану, за яким завжди можна впізнати MacBook Pro.

 

Найчитаніший сьогодні

.
  翻译: