Сьогодні минає рівно два місяці, як я обміняв свій iPhone 13 Pro Max на iPhone 14 Pro і згодом почав використовувати його як свій основний телефон. Оскільки я вже трохи повеселився з нами, я вважаю, що в сьогоднішній двомісячний «ювілей» доречно коротко оцінити одну з найяскравіших інновацій – Always-on Display. Він викликав суперечки серед користувачів Apple практично з моменту появи, оскільки він просто відрізняється від Always-on, до якого ми звикли на Android. Так як цей елемент впливає на людину після двох місяців щоденного вживання?
На початку я повинен визнати, що кілька років тому я насправді не бачив нічого дуже корисного про Always-on, тому що я чомусь не проти вмикати телефон для кожного сповіщення або перевірки часу. Однак коли я вперше по-справжньому «відчув» це на Apple Watch, я зрозумів, що постійне відображення часу та інших елементів просто має сенс і, хоча це не революція, воно робить використання даного продукту раптово приємнішим, оскільки де-факто один крок – тобто ввімкнути дисплей – швидше . Тому, коли почали з’являтися більш-менш підтверджені припущення про те, що ми побачимо Always-on у зв’язку з iPhone 14 Pro, я був дуже радий, тому що вірив, що зручність використання буде такою, до якої я звикла зі свого Apple Watch.
Чесно кажучи, мої очікування виправдалися лише частково. Концепція Always-on в iPhone 14 Pro, з одного боку, неймовірно добре продумана, але з іншого — це не повноцінний Always-on. До цього часу це сприймалося як чорний екран із кількома помітними елементами, які відображалися з мінімальною частотою оновлення дисплея, щоб мінімально впливати на час роботи батареї та водночас щоб ці елементи не були нав’язливими. коли екран заблоковано. Однак реальність така, що якщо ви встановите фотографію як шпалери, як це зробив я, навіть через добрих два місяці, ви звикнете бачити її постійно, навіть у затемненому форматі. Іноді це змушує вас знову інтуїтивно блокувати телефон, тому що ви не усвідомлюєте, що функція Always-on насправді має працювати саме так. Так, це можна вирішити за допомогою чорних шпалер на екрані блокування та інших на фоні головного екрана, але це не здається мені хорошим рішенням.
Ще одна річ, яка мене дратує у Always-on, це те, наскільки вона помітна. Не те, щоб він справді засвітився, але я можу уявити, що яскравість дисплея буде трохи нижчою, і це заощадить енергію в ліхтарику. Особливо вранці, коли мій режим сну вимкнено, бо світло від тумбочки з опущеними жалюзі не зовсім ідеальне. Тому, на мою думку, можливість скорочення тут точно була б. І, відверто кажучи, на мій погляд, було б доречно трохи налаштувати маховики, які Apple досі не встигла вловити. Я маю на увазі, наприклад, що мій телефон час від часу дуже швидко блокується (або перемикається на Завжди увімкнено), навіть якщо я щось читаю на ньому та постійно прокручую текст (тому статичний дисплей не може активувати Always-on) . Іноді, наприклад, вони псують віджети, а іноді я не дуже розумію, чому телефон повністю вимикається, коли я з ним, у мене активований Always-on і на руці Apple Watch, що має давати йому постійну інформацію про те, коли він може, а коли не може повністю затьмаритися.
Хоча попередні рядки можуть здатися досить критичними, я повинен сказати, що позитивні моменти переважають негативні. Однак головний позитив Always-on в моїх очах – це, зрештою, «лише» те, про що я вже писав у вступі у зв’язку з Apple Watch. Коротше кажучи, завдяки тому, що певна інформація постійно світиться на дисплеї, звільняється від необхідності будити телефон, адже я все бачу «з першого погляду». Особисто я під час роботи тримаю свій телефон на магнітній підставці біля комп’ютера, і це чудово, коли завдяки Always-on я маю можливість бачити, наприклад, вхідні сповіщення без повного підсвічування дисплея або Я постійно можу бачити стан речей, які хочу бачити завдяки віджетам - тобто вологість у квартирі, температура на вулиці тощо. Іншими словами, завдяки Always-on iPhone став для мене своєрідним дисплеєм у режимі очікування для мого Mac, на який я лише кидаю погляд без будь-яких інших дій і одразу знаю, що і як.
Що стосується часу автономної роботи, т.к Я переходив з моделі Max на класичний телефон 6,1″, звісно образилася. Але я повинен додати на одному диханні, що я абсолютно не відчуваю себе поганим у плані витривалості, і у мене Always-on з першого дня використання iPhone 14 Pro. На мій погляд, хвилюватися про те, що він розрядить батарею зі швидкістю світла, абсолютно безглуздо, оскільки його енергоспоживання зовсім незначне в порівнянні з іншими діями. А якщо вас дратує Always-on, просто вимкніть його, і проблема вирішена.
Отже, якби я коротко оцінив Always-on після двох місяців використання, я б сказав, що це чудовий, хоча, можливо, трохи «недбалий» елемент, який, безперечно, може покращити комфорт користувача. Якщо тоді Apple в майбутньому він вирішує розширити його за допомогою різних налаштувань - або у вигляді зменшення яскравості, або полегшення налаштування чорного - тоді, я думаю, справді не буде на що скаржитися. І якщо хтось знайде причини, то деактивацію з нього ніхто ніколи не зніме.
- Apple продукти можна придбати, наприклад, на Alge, u iStores чи Мобільна екстрена допомога (Крім того, ви можете скористатися акцією «Купи, продай, продай, оплати» в Mobil Emergency, де ти можеш отримати iPhone 14 від 98 чеських крон на місяць)
У мене 14 Pro Max, і я повинен сказати, що я дуже розчарований Always On. Я вимкнув його через два тижні.
По-перше, тут форма перемагає над функцією. Без потреби. AOD просто має працювати інакше = відображати короткий огляд у найкоротшій формі. У поточній реалізації 99% вмісту на екрані телефону відображається як шпалери.
По-друге, час автономної роботи. Ймовірно, це багато в чому залежить від випробувань на YouTube, які показали досить значний вплив на час автономної роботи за певних умов. На мою думку, це скорочує термін служби батареї приблизно на п'яту частину. Що мені здається чимало. Особливо, коли основною перевагою є лише відображення шпалер + повідомлень / статусів до речі.
Якби це принаймні дозволило вам встановити різні шпалери для AOD, ніж для екрана блокування, ситуація була б набагато кращою.
в бета-версії 16. 2. можна встановити, що має відображатися на AOD - сповіщення, шпалери тощо.
Мені подобається фраза «проте насправді це не повноцінний Always-on», як не парадоксально, але навпаки — це єдиний повноцінний Always-on (незалежно від зручності використання).
Йдеться про перспективу. Згідно з моїм Always-on, приглушеної яскравості дисплея насправді немає, хоча, як я пишу в статті, у мене з цим немає проблем.
Тож це все ще більше AoN, ніж те, що пропонує Android, але круто.
Навпаки, мені здається, що це повна реалізація концепції Always-on-display.
Згідно зі словником, це означає: Завжди на дисплеї (просто введіть це в перекладач Google), і якщо щось завжди на дисплеї (термін нічого не згадує про те, наскільки яскравим це має бути), то це завжди на дисплеї .
«Навпаки, мені здається, що це повна реалізація поняття Always-on-display»
Ви в принципі праві, але який сенс бачити, наприклад, шпалери постійно на дисплеї сплячого телефону, це важлива інформація, яку корисно відображати
AOD від Apple - повне лайно.
Учителю, яка користь від постійного відображення шпалер на екрані? Я тобі скажу, нахрен і з'їж батарею🤣.
Ну і на айфоні з частотою 1 Гц AOD їсть більше, ніж на моєму майже 4-річному Android з частотою 60 Гц 😄.
Чим він кращий за андроїд? Я не бачу жодної переваги
Вітаю Вас Магістр, Ви щойно здобули звання нащадка вівці з вівцями 🐑🐑🐑
Я чекаю 2pro вже 14 місяці, тому не можу судити :-(
Можливо, наступного разу. 🤷♂️
Після мого досвіду роботи з Always on Display на всіх інших телефонах і, на жаль, навіть з AW, який згорів, я вважаю за краще не залишати його ввімкненим і навіть не думаю вмикати його, тому що я не хочу мати телефон, який згорів через рік. (Не кажіть мені, що він не згорить, тому що це властивість панелі AMOLED) і телефон 43k, мій Pro Max, я справді не хочу залишити свою дружину розореною через рік...
так, мені не здається, що 1 Гц такої приглушеної яскравості міг би вигоріти дисплей..
На Samsung AOD зміщується плавно, тому вигорання не може статися. Я не знаю, як у Мавпи справи.
Зденда, ти дурень, чи не так 😂😂😂