Kui olete oma MacBook Air seadistamise lõpetanud
Kui olete MacBook Airi seadistamise lõpetanud, siis saate alustada selle endale sobilikuks kohandamist. Maci isikupärastamise alustamiseks seadistage e-posti ja kalendrikontod, reguleerige tekstikuva tehes tekst ja teised üksused ekraanil suuremaks või kohandage oma Maci töölauapilti. Vaadake, kuidas kasutada MacBook Airi sujuvalt koos teiste Apple’i seadmetega lõikudest Töötamine mitme seadmega ja Sisu jagamine seadmete vahel. Kui teid huvitavad rakendused, siis vaadake lisateavet lõigust Teie MacBook Airis olevad rakendused või vaadake juhiseid, kuidas installida uusi rakendusi (sh eelnevalt iPhone’i ja iPadi ostetud rakendusi) oma Maci App Store’ist. (Arvestage, et osad (kuid mitte kõik) iPhone’i ja iPadi rakendused on saadaval Maci jaoks.)
Kui olete uus Maci kasutaja, siis vaadake kasulike nõuannete saamiseks lõiku Kas olete uus Maci kasutaja?. Võte leida kasulikku teavet ka macOSi kasutusjuhendi lõigust Kuidas seda nimetatakse minu Macis? ning Apple'i toe artiklist Maci nõuanded Windowsilt ületulijatele. Sõltumata sellest, kas olete uus Maci kasutaja või soovite värskendada oma macOS-i oskusi, vaadake lisateavet oma Maciga alustamise kohta ning avastage lõike Töölaud ja menüüriba, Finder, Dock, Control Center jm.
Vihje: Tutvuge oma Maci nõuannetega. Avage Finder, klõpsake menüüribal Help, seejärel valige “Tips for your Mac”.
Lõpuks saate tutvuda oma uue MacBook Airiga. Vaadake lisateavet portide, sisseehitatud kaamera ning teiste riistvarafunktsioonide kohta lõigust Vaadake tutvustust: M2 protsessoriga MacBook Air või Tutvustus: MacBook Air M1 protsessoriga. Avastastage oma Magic Keyboardi võimalusi ning lugege Puuteplaadi ja selle liigutuste reguleerimise kohta. Samuti saate ühendada teise ekraani, kui järgite juhiseid lõigus Välise ekraani kasutamine või saate ühendada juhtmeta tarvikuid, nt teise klaviatuuri või hiire, kui järgite juhiseid lõigus Seadmete kasutamine MacBook Airiga.