Шукайте потрібне за допомогою Safari на Mac
Safari дозволяє без зайвих зусиль знайти саме те, що ви шукаєте. У процесі введення пошукового запиту в розумному полі пошуку, Safari видає власні пропозиції, зокрема новини, статті Wikipedia, музику iTunes, прогноз погоди, спортивні відомості, курси акцій, статті довідки Apple, дані розташувань тощо, а також пропозиції від пошукової системи.
Початок пошуку
Введіть слово або фразу в розумному полі пошуку.
Під час введення пошукового запиту відображаються пропозиції Safari. Наприклад, якщо ввести номер рейсу в поле розумного пошуку, деталі рейсу відобразяться під ним.
Виберіть потрібну пропозицію або натисніть клавішу Return для виконання пошуку за допомогою вибраної пошукової системи.
Коли ви вибираєте певну пропозицію, Safari відкриває відповідну веб-сторінку або інтерактивний огляд корисної інформації.
Порада. Якщо Safari увімкнено в параметрах iCloud на комп’ютері Mac або на пристроях iOS, Safari відображає історію браузера, закладки та пропозиції відкритих веб-сайтів з усіх ваших пристроїв (вкладки iCloud Tabs).
Пошук на поточній веб-сторінці
Натисніть Command+F.
Введіть слово або фразу у полі пошуку, що з’явиться у верхньому правому куті.
Щоб перейти до наступного збігу на сторінці, натисніть кнопку «Далі» ліворуч від поля.
Почати пошук на основі поточної веб-сторінки
Введіть одну або кілька літер для пошуку в полі розумного рошуку. Під час введення відображатимуться пропозиції Siri на основі вмісту поточної веб-сторінки. Наприклад, якщо ви переглядаєте сторінку про Педро Альмодовара і хочете довідатися про нього більше, введіть літеру «п».
Повторний пошук
Видаліть уесь текст у полі розумного рошуку.
Клацніть збільшувальне скло .
Виберіть недавній запит зі списку.
Щоб повторити недавній пошук, виберіть «Історія» > «Опорна сторінка результатів пошуку».
Швидкий пошук веб-сайту, який ви відвідували раніше
Введіть назву сайту, а потім — пошуковий термін. Наприклад, щоб знайти у Вікіпедії статтю про Ейнштейна, введіть «вікі Ейнштейн».
Перехід до іншої пошукової системи
Видаліть уесь текст у полі розумного рошуку.
Клацніть збільшувальне скло .
Виберіть пошукову систему зі списку.
Також на панелі пошуку параметрів Safari можна перемикати пошукові системи.
Також можна звернутися до Siri або використати пошук зі Spotlight для пошуку в Інтернеті, на комп’ютері Mac тощо.
Пропозиції Safari та приватність
Siri аналізує, як ви використовуєте свій пристрій, для персоналізації пропозицій та вдосконалення пошуку. Siri вивчає, як ви використовуєте свій пристрій, щоб персоналізувати вашу роботу. Використовуючи інформацію, збережену на пристрої, зокрема історію переглядів Safari, електронну пошту, повідомлення і контакти, а також інформацію з інших інстальованих програм, Siri може надавати пропозиції в Spotlight, Означеннях, Спогадах Фотографій тощо. Повний перелік функцій, які персоналізує Siri, можна побачити у розділі «Siri» Системних параметрів у «Пропозиції Siri і Приватність».
Персоналізація синхронізується на всіх ваших пристроях з абонентським шифруванням. Siri безпечно синхронізує цю інформацію між пристроями, щоб на всіх пристроях ви мали однаковий стиль роботи. Синхронізація виконується з використанням абонентського шифрування.
Щоб пропозиції й результати пошуку були більш релевантними, деяка інформація надсилається до Apple без пов’язування з вами. У деяких випадках, наприклад під час використання пропозицій Siri у Spotlight, Означеннях або Safari, створені Siri теми зацікавлень можуть надсилатися до Apple з метою зробити ваш пошук більш релевантним. Ці теми зацікавлень (наприклад, куховарство або баскетбол) допоможуть забезпечити вам більш релевантні результати пошуку. Ми використовуємо технології, які поважають конфіденційність, для того, щоб не пов’язувати ці теми з вами.
Крім цих тем зацікавлень під час здійснення пошуку ваш пристрій надсилає пошукові запити, вибрані вами пропозиції та пов’язані з цим дані про використання в Apple для опрацювання вашого запиту. Ця інформація не пов’язується з вами. Результати пошуку, які відображають файли і вміст на вашому пристрої, надсилатися не будуть.
Якщо на вашому пристрої увімкнено Службу локації, місце вашого пристрою буде надсилатися до Apple для забезпечення більш релевантних результатів пошуку. Пошукові запити звичайних слів і фраз можуть переспрямовуватися від Apple до пошукової системи. Ці пошукові запити не зберігаються провайдером пошукової системи. З метою надання вам більш релевантних пропозицій музики і відео, якщо ваш пристрій має доступ до служб абонування музики і відео, тоді така інформація, як назви служб абонування і види абонування, може надсилатися до Apple. Назва вашого облікового запису, номер і пароль не надсилатимуться в Apple. Корпорація Apple використовуватиме відправлені вами дані про розташування, пошукові запити, зацікавлення та інформацію про використання лише для того, щоб надавати більш релевантні пропозиції й покращувати якість інших продуктів та послуг Apple.
Вибір і керування за вами. Ви можете заборонити програмам надавати інформацію для персоналізації Siri. У Системних параметрах клацніть «Siri», а тоді виберіть «Пропозиції Siri й приватність». Зніміть позначку для програми.
Якщо ви не хочете, щоб Пропозиції Siri надсилали інформацію до Apple, можна вимкнути Пропозиції Siri. Це можна зробити в Системних параметрах, вибравши Spotlight і знавши позначки «Пропозиції Spotlight» та «Дозволити пропозиції Spotlight у пошуку». Пропозиції Safari можна вимкнути в Safari. Запустіть програму Safari, виберіть меню «Safari» > «Параметри» та зніміть позначку «Долучати пропозиції Safari».
Ви можете вимкнути Службу локації для Пропозицій Siri. Для цього відкрийте «Системні параметри», натисніть «Захист і безпека», у вкладці «Конфіденційність» виберіть «Служби локації», натисніть «Докладніше» поряд із елементом «Системні сервіси» і вимкніть опцію «Пропозиції на основі місцеположення». Якщо вимкнути Службу локації на своєму пристрої, ваше точне розташування не буде надсилатися до Apple. Для надання релевантних пропозицій пошуку корпорація Apple може використовувати IP-адресу вашого інтернет-з’єднання, щоб приблизно визначати ваше положення в географічному регіоні.
Інформація, яку збирає корпорація Apple, обробляється відповідно до Політики конфіденційності Apple, з якою можна ознайомитися на сторінці www.apple.com/privacy.