Work.ua

Work.ua

ІТ-послуги та ІТ Консалтинг

Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні.

Про нас

Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні. Провідні компанії України розміщують свої вакансії та знаходять співробітників з нашою допомогою. Ми робимо все, щоб кожному відвідувачу Work.ua запам’ятався як найзручніший, найшвидший та найефективніший сайт з працевлаштування. Місія Work.ua — надавати найкращий сервіс пошуку роботи, щоб допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну. «Ти зможеш все» — наша стратегія у цих трьох словах. Вона проста і зрозуміла: Work.ua вірить у тебе і надихає діяти. І трохи статистики: – 500 тис. відвідувачів у день; – 3,9 млн кандидатів; – 110 тис. вакансій; – 86 тис. роботодавців.

Вебсайт
https://www.work.ua/
Галузь
ІТ-послуги та ІТ Консалтинг
Розмір компанії
51-200 працівників
Штаб-квартира
Дніпро
Тип
Публічна компанія
Засновано
2006

Регіони

Працівники у Work.ua

Оновлення

  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    🧑💻 Роботодавцям дозволять читати робочі переписки співробітників: чи правда це? Нещодавно було оприлюднено проєкт Трудового кодексу України, який розробляє Мінекономіки. Увагу громадськості чи не найбільше привернула норма, що дозволяє роботодавцям читати переписки підлеглих. Work.ua розбирався, чи справді на нас чекає подібна новела. Дійсно, проєкт містить статтю 31 «Моніторинг робочої кореспонденції працівника та інших даних». Вона передбачає таке: «Роботодавець може здійснювати моніторинг робочої кореспонденції працівника та/або документів (файлів), створених на технічних (електронних) пристроях, що використовуються працівником для виконання трудових обов’язків». Не вказано, чи підпадають під дію норми особисті ноутбуки чи телефони працівників, якщо вони використовуються для роботи. Водночас стаття також містить застереження, що такий моніторинг «не може порушувати право працівника на особисте й сімейне життя». Ще одна гарантія для співробітників — про запровадження моніторингу роботодавець мусить проінформувати працівника та обґрунтувати об’єктивну необхідність його здійснення. Законопроєкт передбачає, що такі дії є крайньою формою контролю роботодавця та можуть застосовуватися тільки за умови неможливості застосування альтернативних способів контролю за виконанням працівником трудових обов’язків. Зазначимо, що документ не розʼяснює ким і в якому порядку визначається відсутність цих альтернативних способів. ❕Підкреслимо, що опублікований документ є лише проєктом закону, який навіть не зареєстрований на сайті Верховної Ради України. Тож на нього чекає низка змін. ❕Також нагадаємо, що цей проєкт Трудового кодексу не є єдиним — декілька законопроєктів залишаються без розгляду ще з 2019 року. Тож ці новели, якщо й будуть прийняті, ще не скоро стануть частиною чинного законодавства.

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Як підбити карʼєрні підсумки року: 5 простих запитань, які варто собі поставити Спільнота LinkedIn розділилася на два табори. Перші підбивають підсумки року, другі чекають, коли ж це вже закінчиться. Але насправді підбиття підсумків — важливий процес, і ось чому: 1️⃣ Наша психіка не здатна самостійно порівняти «себе теперішнього» із «собою минулорічним». Тому ми не помічаємо власного прогресу, якщо не фокусуємося на ньому. 2️⃣ Без ревізії минулого року планування наступного року не матиме сенсу. Адже є ризик, що невиконані минулорічні цілі перекочують у новий рік. Якщо не зрозуміти, що завадило втілити їх у життя, є висока ймовірність знову пережити невдачу. 3️⃣ Карʼєрні підсумки року можуть стати підставою для підвищення зарплати. Якщо переконали, чому це важливо, пропонуємо дати відповідь на 5 запитань, які допоможуть підсумувати минулий рік: 1. Які мої ключові досягнення в цьому році? 2. Якими особистими досягненнями я пишаюся? 3. Які труднощі стояли на шляху та як вдалося їх подолати? 4. Як змінився мій дохід за рік? 5. Чим я особливо пишаюся цього року? Докладніше — в матеріалі за посиланням у коментарях.

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Чи не щоночі українці прокидаються від звуків вибухів і виття сирен. Проте ж це не скасовує того факту, що день, який почався з неспокійної ночі — робочий. Як підтримати себе і колег у такі миті? Та й чи «вивозимо» ми роботу на третій рік повномасштабного вторгнення? Про це і не тільки поговорили з психотерапевтом Іллею Полудьонним. У галереї — відповіді на надважливі питання про підтримку у важкі часи. А повний матеріал ви знайдете за посиланням у коментарях.

  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Що подарувати колегам на «Таємного Санту» і водночас підтримати ветеранський бізнес? У багатьох компаніях прижилася прекрасна традиція обмінюватися презентами, зберігаючи ім’я дарувальника у таємниці — «Таємний Санта». ⭐️ Обрати подарунок допоможе наша добірка із 14 ідей. Посилання на неї — в коментарях. У ній представлені вироби чи продукти від підприємців-ветеранів. Підтримувати колишніх захисників дуже важливо. Створення власного бізнесу допомагає їм адаптуватися до цивільного життя, знаходити нові сенси, застосовувати свої навички у мирний спосіб. Підтримка ветеранського бізнесу — це інвестиція у добробут тих, хто захищав нашу державу, і в економіку України.

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Сили оборони України запрошують до команди рекрутерів. Це унікальна можливість долучитися до важливої місії — допомагати у формуванні професійних військових команд та підтримувати обороноздатність країни. Актуальні вакансії: ✅ Рекрутер у Центр рекрутингу української армії: https://lnkd.in/gz38YkRf і https://lnkd.in/gU-4it6y ✅ Рекрутер у Центр рекрутингу Сил ТрО ЗСУ: https://lnkd.in/g8HBFGDq ✅ Рекрутер, військовослужбовець у Центр рекрутингу української армії: https://lnkd.in/g4-xkqAY ✅ Рекрутер у 226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ: https://lnkd.in/gxWt8fhw ✅ Рекрутер (іноземна мова) у Центр рекрутингу української армії: https://lnkd.in/gVqt-xep Відгукуючись на вакансії Сил оборони, ви також можете замовити консультацію у Центрі рекрутингу. Це дозволить: ▫️ отримати відповіді на ваші запитання; ▫️ дізнатися про найбільш затребувані вакансії в Силах оборони; ▫️ отримати персональні рекомендації щодо підбору посади. Як скористатися? 1️⃣ Відгукуйтесь на вакансії Сил оборони на Work.ua: https://www.work.ua/zsu/ 2️⃣ Підтверджуйте бажання отримати консультацію, обравши відповідну опцію. 3️⃣ Очікуйте на зв’язок від представника Центру рекрутингу. Долучайтеся до команди професіоналів та підтримуйте Україну! #вакансія #рекрутер #найм #пошукроботи #HR

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Індійський стартап звільнив 100 працівників, які відчували стрес на роботі, — це була частина рекламної кампанії Нещодавно соціальні мережі сколихнула хвиля обурення через те, що індійська компанія YesMadam звільнила близько 100 працівників. Причиною начебто стало те, що у внутрішньому опитуванні ці співробітники зізналися про високий рівень стресу на роботі. Про це розповіла копірайтерка компанії в дописі в LinkedIn. Вона поділилася електронним листом від роботодавця, у якому їй повідомляли про звільнення. Але ця історія ще більш неетична, ніж видається на перший погляд. «Наша компанія турбується про здорову й підтримуючу робочу атмосферу. Щоб забезпечити атмосферу, у якій ніхто не зазнає стресу, ми звільняємо тих, хто його зазнає», ― йшлося в імейлі від YesMadam. Звісно ж, користувачі соцмереж написали сотні гнівних дописів про абсолютно неетичне рішення компанії. Однак уже за кілька днів піднялася друга хвиля хейту: виявилося, що «звільнення» були фейком. Як повідомляє ВВС, стартап нікого не звільняв. Публікації в соціальних мережах були частиною «запланованих зусиль, щоб висвітлити серйозну проблему стресу на робочому місці». Піар-кампанія викликала неоднозначну реакцію в інтернеті: одні хвалили її за привернення уваги до важливої теми, а інші критикували за те, що вона вводить людей в оману та грає з їхніми емоціями. Користувачі підкреслювали, що такі дії особливо неетичні в контексті масових скорочень, які зараз відбуваються. А як ви вважаєте, чи доречний такий маркетинговий хід?

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Перерва на сон має стати частиною корпоративної культури там, де це можливо Про це і не тільки редакція Work.ua говорила з психологом, гештальт-терапевтом Іллею Полудьонним. «Зараз це може багато кого здивувати або навіть розізлити. Але якщо людина захотіла спати під час роботи, то нехай це буде нормально у культурі компанії — зайві 30 хвилин поспати, а потім повернутися до завдань. Зрозуміло, що не скрізь це реально, але чимало професій це дозволяють», — поділився Ілля Полудьонний. Переходьте за посиланням у коментарях і дізнавайтеся також, як комунікувати про війну на роботі та чому корпоративний психолог — це не панацея.

    Цей контент недоступний тут

    Отримайте доступ до цього та іншого контенту в додатку LinkedIn

  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    На яких умовах віддалені працівники готові повернутися до офісів? Останнім часом в обговореннях LinkedIn користувачі звертають увагу на те, що роботодавці все частіше пропонують їм роботу в офісі, хоча посада дозволяє працювати дистанційно. Тож ми вирішили провести опитування серед шукачів про те, які умови має запропонувати роботодавець, щоб робота офлайн стала для них прийнятною. 25% шукачів обрали гнучкий графік або гібридний формат роботи. Фактично, цей варіант залишає хоч якусь гнучкість і автономію. За цей варіант проголосувало більше респондентів, ніж за підвищення зарплати (20%). Також важливими для шукачів виявилися безпекові фактори: 16% зазначили, що наявність укриття в офісі є обов’язковою умовою, а 15% очікують компенсації витрат на транспорт і харчування. Менший інтерес викликають покращення соціального пакета (11%), безкоштовні кава та смаколики (7%) чи корпоративи й тренінги (6%). А за яких умов ви б погодилися працювати в офісі, якщо в цілому посада дозволяє віддалений формат? #роботавофісі #дистанційка #гідриднийформат

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення
  • Переглянути сторінку організації для Work.ua, зображення

    12 603 послідовники

    Іноземці врятують український ринок праці? Повномасштабна війна загострила проблему нестачі робочої сили й підводить країну до вибору: чи варто залучати іноземних фахівців на ринок праці? Work.ua дослідив можливості залучення працівників з інших країн та перспективи для розвитку України. Разом з представниками Міекономіки та Мінсоцполітики шукали відповіді на такі запитання: ✅ Яка частина українського бізнесу вже залучає мігрантів? ✅ Як українське законодавство регулює залучення мігрантів? ✅ Що передбачає стратегія демографічного розвитку України до 2040 року? ✅ Чи можемо ми перейняти досвід Ізраїлю у поверненні своїх громадян з-за кордону? ✅ Чи є інші шляхи подолання дефіциту кадрів? Про все це — у матеріалі на сайті. Посилання залишаємо в коментарях.

    • Немає альтернативного текстового опису для цього зображення

Схожі сторінки