Toliau pateikiama informacija apie struktūras, atsakingas už teisminį mokymą ES valstybėse narėse, kurią pateikė pačios struktūros.
- Belgija:
Nuo 2008 m. vasario mėn. Teisminio mokymo institutas organizuoja mokymus teisėjams, prokurorams, teismo darbuotojams ir kitų teisminių profesijų atstovams. - Bulgarija: informacijos suvestinė apie Nacionalinį teisingumo institutą (751 KB)
- Čekija: informacijos suvestinė apie Teisminę akademiją (124 Kb)
- Danija: informacijos suvestinė apie Teismų administraciją (120 Kb)
- Vokietija:
Vokietijos teisminė akademija yra atsakinga už tęstinį visų teisėjų ir prokurorų mokymą nacionaliniu lygmeniu. - Estija: informacijos suvestinė apie Aukščiausiojo teismo (122 Kb) Teisminio mokymo departamentą
- Airija:
Teisminių studijų institutas rengia mokymus, seminarus ir pažintinius vizitus teisminėms institucijoms. Jis susijęs su Airijos teismų tarnyba. - Graikija: informacijos suvestinė apie Nacionalinį teismo pareigūnų institutą (137 Kb)
- Ispanija:
informacijos suvestinė apie Teisėjų mokyklą (131 Kb)
informacijos suvestinė apie Teisės studijų centrą (250 Kb) - Prancūzija:
informacijos suvestinė apie Nacionalinę teisėjų mokyklą (131 Kb)
informacijos suvestinė apie Nacionalinę teismo sekretorių mokyklą (129 Kb) - Kroatija:
Nuo 2010 m. sausio 1 d. Kroatijos teisminė akademija veikia kaip viešoji institucija, kurios tikslai – rengti įvadinio mokymo programas teisminių įstaigų stažuotojams, būsimiems teisėjams ir prokurorų pavaduotojams (Valstybinė teismo pareigūnų mokyklos programa) ir užtikrinti tęstinį profesinį teisėjų ir prokurorų pavaduotojų mokymą. - Italija: informacijos suvestinė apie Teisėjų mokyklą (136 Kb)
- Kipras: informacijos suvestinė apie Aukščiausiąjį teismą (130 Kb)
- Latvija:
Latvijos teisminio mokymo centras buvo įsteigtas rengti tęstinius mokymus teisėjams, teismų darbuotojams, teismo antstoliams ir kitiems teisininkams. - Lietuva: informacijos suvestinė apie Nacionalinės teismų administracijos Mokymo centrą (122 Kb)
- Liuksemburgas:
Liuksemburgo teisingumo ministerija atsako už įvadinį ir tęstinį teisėjų ir prokurorų mokymą. - Vengrija:
Vengrijos nacionalinė teisingumo taryba atsako už įvadinį ir tęstinį teisėjų mokymą.
Vengrijos Generalinė prokuratūra atsako už centrą, rengiantį mokymus prokurorams ir prokuratūrų darbuotojams. - Malta: informacijos suvestinė apie Teisminių studijų komitetą (117 Kb)
- Nyderlandai: informacijos suvestinė apie Teisminių studijų centrą (126 Kb)
- Austrija: informacijos suvestinė apie Teisingumo ministerijos (129 Kb) Teisėjų ir prokurorų mokymo departamentą
- Lenkija: informacijos suvestinė apie Nacionalinę teismų ir prokuratūrų mokyklą (133 Kb)
- Portugalija: informacijos suvestinė apie Teisminių studijų centrą (137 Kb)
- Rumunija: informacijos suvestinė apie Nacionalinį teisėjų institutą (130 Kb)
- Slovėnija: informacijos suvestinė apie Teisingumo ministerijos (135 Kb) teisminio švietimo centrą
- Slovakija:
Slovakijos teisminė akademija rengia įvadinius ir tęstinius mokymus teisėjams, prokurorams ir teismo darbuotojams. - Suomija:
Suomijos teisingumo ministerijos mokymo skyrius atsako už mokymų rengimą teisingumo ministerijos ir teismų darbuotojams. - Švedija: informacijos suvestinė apie Švedijos teismų teisminio mokymo akademiją (132 Kb)
Išsamesnės informacijos apie įvadinio mokymo kursus valstybėse narėse rasite projekto „Menu for Justice“ sveiatinėje, spustelėję čia (informaciją apie įvadinį mokymą rasite pasirinkę „access to country data set“).
Paskutinis naujinimas:
01/02/2020
Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.